Mini event pojedynkowy

Status
Zamknięty.

Lenka222

Członek obsługi gry
Witam,
pragnę zaprosić wszystkich chętnych do zabawy w mini evencie pojedynkowym na świecie 1.

Pierwsza faza eventu rozpoczyna się 11.09.2018 i będzie trwać do czasu, aż łączna kwota nagrody przekroczy milion dolarów.

W evencie przewidziane są ciekawe nagrody - będą to 2 sztuki (o tym niżej) różowego tutu =] rzadki przedmiot kolekcjonerski :) oraz niemała ilość $ (ponad 1kk $)


Regulamin eventu jest bardzo prosty:

- należy wystawiać listy gończe na moją głowę (Skw4ra92), liczyć będą się tylko listy gończe "poszukiwany martwy"

- zasady atakowania mnie są takie same jak zasady zwykłego pojedynku, tzn:
* każdy, kto sięga mnie poziomem pojedynków, może mnie zaatakować
(Na chwilę obecną jest to:
Najwyższy możliwy poziom pojedynków: 402
Najniższy możliwy poziom pojedynków: 205)

* atakować można mnie w dowolny sposób, o dowolnej godzinie - będę w różnych miejscach na mapie, dostępny do pojedynku o różnych godzinach
* build/set/bronie - wszystko dowolne

**(oczywiście zdobycie mojej głowy, oraz nagrody, nie będzie takie proste - będę Wam to utrudniał, naturalnie w granicach rozsądku!)


- aby event mógł zostać "zaliczony", łączna kwota dolarów, która będzie widnieć za moją głowę, musi przekroczyć 1kk $ - do tego czasu będę miał włączoną ochronę przed pojedynkami, więc event nie będzie mógł zostać przerwany przez falstart.
faktyczna faza eventu rozpocznie się, gdy kwota nagrody przekroczy milion dolarów.

- nagrody w postaci 2x różowe tutu rozdane będą w następujący sposób:
* 1x dla osoby, której uda się doprowadzić mnie do omdlenia w pojedynku
* 1x dla osoby, która wystawi za moją głowę najwięcej dolarów

**podkreślam, nagrody będą przewidziane dopiero wtedy, gdy łączna kwota nagrody przekroczy milion dolarów

Jeśli macie jakieś pytania zapraszam do zadawania ich w tym temacie lub w wiadomości prywatnej.

Pozdrawiam i życzę udanego polowania ;),
Skw4ra92

* mini event jest organizowany wspólnie z TWT
* regulamin może ulec drobnym poprawkom
 
Status
Zamknięty.
Do góry