odrzucony minigry zamiast czekana aż się skończy praca

co powiecie na ten pomysł?

  • Swietny pomysł

    Głosy: 8 30,8%
  • Kiepski pomysł

    Głosy: 16 61,5%
  • po równo na obie opcje

    Głosy: 2 7,7%

  • W sumie głosujących
    26
Status
Zamknięty.
mam na myśli że na przykład przy polowaniu na inyki można zrobić minigrę żeby ustrzelić kilka indyków. najkrótsza okpcja czasu gry to 1 minuta, ale minigra wogle nie ma wpływu na to co upoluje nasza postać, minigra będzie tylko dla zabicia nudy. w pracach gdzie zbieramy różne rzeczy, na przykład kamienie półszlachetne to musimy jak najwięcej tych kamieni przeciągnąć. przy polerowaniu butów może to trwać dłużej i polega to na wyczyszczeniu butówza pomocą ruszania myśzką różnymi sprzętami. a przy mieleniu żeczy po prostu musimy podstawić worek i garściami przesypywać do młynka. to wszystko to oczywiście propozycje. jak administratorzy chcą mogą zrobić inaczej jeśli oczywiściesię zgodzą na ten pomysł
 
mam na myśli że na przykład przy polowaniu na inyki można zrobić minigrę żeby ustrzelić kilka indyków. najkrótsza okpcja czasu gry to 1 minuta, ale minigra wogle nie ma wpływu na to co upoluje nasza postać, minigra będzie tylko dla zabicia nudy. w pracach gdzie zbieramy różne rzeczy, na przykład kamienie półszlachetne to musimy jak najwięcej tych kamieni przeciągnąć. przy polerowaniu butów może to trwać dłużej i polega to na wyczyszczeniu butówza pomocą ruszania myśzką różnymi sprzętami. a przy mieleniu żeczy po prostu musimy podstawić worek i garściami przesypywać do młynka. to wszystko to oczywiście propozycje. jak administratorzy chcą mogą zrobić inaczej jeśli oczywiściesię zgodzą na ten pomysł
klikasz 9x15s , przełączasz karte na gry.pl i tam szorujesz buty / przeciagasz kamienie
 
Czytając tę propozycję nawet trochę się uśmiechnąłem. Zacząłem się zastanawiam, czy to aby nie jest jakiś troll i idąc tą myślą zagłosowałem, że to "Świetny pomysł", chociaż wcale tak o tym nie myślę. hahahaha!
 
Powinieneś mielić słownik przede wszystkim xd

Ogólnie część graczy gra w TW korzystając z telefonu, chcesz jeszcze bardziej dobić tę grę?

Mozesz kliknąć X ilość prac po 10 minut i korzystać z przygód, do których nie potrzeba być w odpowiednim miejscu.
Tym sposobem zapewnisz większą frekwencję w rozgrywce, a także sam nie będziesz się nudzić :)
 
To nie przejdzie, bo jest bezsensu.
Pracki się same robią od takiego czasu i wątpię, by komuś się chciało klikać w między czasie, gdy ustawienie kolejki na 15 wystarcza xd
Oszczędź mi, bo mam mało ramu:DDDhahahaha!:DDD
 
Raczej wolał bym pograć w makao dla wygrania ,,a nie nowego sposobu dla mulciaków szukać aby zdobywali produkty lub eq ,,Ja na nie
 
Powinieneś mielić słownik przede wszystkim xd

Ogólnie część graczy gra w TW korzystając z telefonu, chcesz jeszcze bardziej dobić tę grę?

Mozesz kliknąć X ilość prac po 10 minut i korzystać z przygód, do których nie potrzeba być w odpowiednim miejscu.
Tym sposobem zapewnisz większą frekwencję w rozgrywce, a także sam nie będziesz się nudzić :)
to rozgrywki potrzeba minimum sześciu osób a nie zawsze się tyle znajdzie

To nie przejdzie, bo jest bezsensu.
Pracki się same robią od takiego czasu i wątpię, by komuś się chciało klikać w między czasie, gdy ustawienie kolejki na 15 wystarcza xd
Oszczędź mi, bo mam mało ramu:DDDhahahaha!:DDD
to nie ma wpływać na powodzenie pracy tylko po to by się człowiek nie nudził

Czytając tę propozycję nawet trochę się uśmiechnąłem. Zacząłem się zastanawiam, czy to aby nie jest jakiś troll i idąc tą myślą zagłosowałem, że to "Świetny pomysł", chociaż wcale tak o tym nie mten głos się liczy a nie to co napisałeś w komentarzach :( :)DDD)

klikasz 9x15s , przełączasz karte na gry.pl i tam szorujesz buty / przeciagasz kamienie
a jak nie ma się bonusu że jest 9 prac a nie cztery a nie chce się kupować?
 

kruK629

Członek obsługi gry
Zgodnie z regulaminem działu propozycji:
Propozycja zostanie odrzucona, jeśli przeważać będą głosy na "nie" (niepopierających propozycji).
Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry