Misja Znajdź króliczka wielkanocnego

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser32160
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1404

Gość
Gość
uff a już sie martwiłem że mi przepadnie 1 punkcik
 

DeletedUser

Gość
Gość
Trzeba było przyjąć i zakończyć jako pierwsze, wtedy nic nie trzeba robić. Teraz musisz wykonać resztę zadań wielkanocnych i dopiero się pokaże.

Wykonałem wszystkie zadania dziś, i to z życzeniami dla przyjaciela się nie pojawiło ponownie ;/
 
Musiałeś coś pominąć: Wielkanocne ognisko u Waupee, 4h eksploracji u Szeryfa, jajka dla Marii lub Połów ryb dla Barmana.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystko mam wykonane. Sprawdziłem w księdze zleceń nawet - wszystko ok, tego z życzeniami tam nie znalazłem.
 

DeletedUser32164

Gość
Gość
Hej. Mam problem z trzecim jajkiem. Zrywałam trzcinę cukrową już kilkakrotnie i w różnym czasie, ale nie wypadło mi jajko. Próbować do skutku?? Dwa poprzednie jajka wypadły mi po 15 sek. Miał ktoś podobnie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hej. Mam problem z trzecim jajkiem. Zrywałam trzcinę cukrową już kilkakrotnie i w różnym czasie, ale nie wypadło mi jajko. Próbować do skutku?? Dwa poprzednie jajka wypadły mi po 15 sek. Miał ktoś podobnie?

Tak. Posprawdzaj czy masz wszystkie zadania przyjęte i zbieraj do skutku:)
 

DeletedUser32164

Gość
Gość
Wszystko mam skończone. Idę zbierać cukier :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
4 cześci puzzli

jakie prace nalezy robic?
robie rozne i nic, puzzli nie mam
pomozcie
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
jakie prace nalezy robic?
robie rozne i nic, puzzli nie mam
pomozcie

Potrzeba wykonywać prace, z których produkty są wymagane do zlecenia.
Nie chcę ułatwiać aż tak bardzo gry, ale gdybyś miał problem (co najmniej po 25 kliknięć prac 15 sek. - i by nic nie wpadło, to zerknij w spoiler.)
1. Karczowanie lasu
2. Mielenie zboża
3. Zbieranie trzciny cukrowej
4. Przepędzanie ptaków z pola
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
jakie prace nalezy robic?
robie rozne i nic, puzzli nie mam
pomozcie

nie masz puzzli czy ogólnie jajek?
jajka lecą z prac które podał Bartosz - natomiast puzzle są ukryte, właśnie, w tych jajkach, wystarczy je otworzyć =]

*ale po całym dni pewnie do tego doszedłeś sam :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry