Mistrzostwa Bitew Fortowych - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser33796

Gość
Gość
Gdzie mogę się zgłosić po 100 OUP i 3x ciasteczko z wróżbą?
 

DeletedUser28304

Gość
Gość
No nie mamy prawa informować osób trzecich o jakichkolwiek akcjach prowadzonych w jakiejś sprawie przeciwko jakiemukolwiek graczowi. Takie są zasady i my ich łamać nie możemy.
nie masz racji moim zdaniem, na przykład WOT cz\esto informuje że zawiesiło konta iluś graczy na taki to a takim serwerze, a jeszcze innym w ilości takiej to a takiej dano ostrzeżenia i na pewno jest to zgodne z prawem.
Chcecie być świętsi od Papieża .
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Smerfy, ja dalej czekam na nagrody. Tik tak, tik tak, zostało wam nieco ponad 2 godziny 30 min do 28.04. Wyrobicie się łaskawie? Żenada, że musiałem drugiego ticketa pisać, bo nie potraficie terminu dotrzymać
 
Smerfy, ja dalej czekam na nagrody. Tik tak, tik tak, zostało wam nieco ponad 2 godziny 30 min do 28.04. Wyrobicie się łaskawie? Żenada, że musiałem drugiego ticketa pisać, bo nie potraficie terminu dotrzymać


rozdać nagrody to trudna sprawa, tylu graczy, tyle tysięcy poświęconych sekund
 
Czas na rozdanie nagród jest do końca dnia jutrzejszego (teraz widzę, że w ogłoszeniu nie została napisana godzina, co mogło wprowadzić niektórych w błąd ;-[). System rozdawania nagród jest w przypadku tego konkursu tak skonstruowany, że od razu wszystkie osoby, które zgłosiły się po odbiór, dostaną wybrane przedmioty do swoich ekwipunków (bez potrzeby dodawania każdemu ręcznie). Podobnie z tytułem. W związku z tym, czekaliśmy aż zgłoszą się wszyscy. Niestety, sporo osób nadal nie napisało do supportu. Nagrody zostaną więc rozdane jutro tym osobom, które się zgłosiły.

EDIT: Nastąpiła zmiana planów, rozdawanie nagród rozpoczęło się już dzisiaj ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser33051

Gość
Gość
Czas na rozdanie nagród jest do końca dnia jutrzejszego (teraz widzę, że w ogłoszeniu nie została napisana godzina, co mogło wprowadzić niektórych w błąd ;-[). System rozdawania nagród jest w przypadku tego konkursu tak skonstruowany, że od razu wszystkie osoby, które zgłosiły się po odbiór, dostaną wybrane przedmioty do swoich ekwipunków (bez potrzeby dodawania każdemu ręcznie). Podobnie z tytułem. W związku z tym, czekaliśmy aż zgłoszą się wszyscy. Niestety, sporo osób nadal nie napisało do supportu. Nagrody zostaną więc rozdane jutro tym osobom, które się zgłosiły.

Wariata, w kuleczki lecieć to Ty możesz z kim innym. W zasadach eventu czarno na białym jest napisane:
  • do 28.04 rozdanie nagród
"do" oznacza, że macie czas na wyrobienie się przed nastaniem tej daty. Tak więc liczę, że jeszcze dziś, nim wybije północ dostanę od was obiecane nagrody. Już nie wymyślaj, że ktoś omyłkowo nie napisał godziny, czy inne pierdoły. Jakoś nie widzę by gdziekolwiek było napisane "do końca 28.04", tak więc nie ściemniaj i nie wciskaj ludziom kitu, tylko rozdaj nagrody, by wyrobić się do północy. Zostały wam nie całe 2 godziny, tik tak tik tak.

Post edytowany - Wojcieszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13329

Gość
Gość
Wariata, w kuleczki lecieć to Ty możesz z kim innym. W zasadach eventu czarno na białym jest napisane:
  • do 28.04 rozdanie nagród
"do" oznacza, że macie czas na wyrobienie się przed nastaniem tej daty. Tak więc liczę, że jeszcze dziś, nim wybije północ dostanę od was obiecane nagrody. Już nie wymyślaj, że ktoś omyłkowo nie napisał godziny, czy inne pierdoły. Jakoś nie widzę by gdziekolwiek było napisane "do końca 28.04", tak więc nie ściemniaj i nie wciskaj ludziom kitu, tylko rozdaj nagrody, by wyrobić się do północy. Zostały wam nie całe 2 godziny, tik tak tik tak.

Tak bardzo Ci się śpieszy żeby otrzymać te graty? Mi tam jeden dzień różnicy nie robi :p

Tak bardzo Ci się śpieszy żeby otrzymać te graty? Mi tam jeden dzień różnicy nie robi :p

Aktualizacja:
Otrzymałem oble i jeden element Gonzalesa, teraz czekam na ten drugi...

Połączono posty- Wojcieszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wariata, w kuleczki lecieć to Ty możesz z kim innym. W zasadach eventu czarno na białym jest napisane:
  • do 28.04 rozdanie nagród
"do" oznacza, że macie czas na wyrobienie się przed nastaniem tej daty. Tak więc liczę, że jeszcze dziś, nim wybije północ dostanę od was obiecane nagrody. Już nie wymyślaj, że ktoś omyłkowo nie napisał godziny, czy inne pierdoły. Jakoś nie widzę by gdziekolwiek było napisane "do końca 28.04", tak więc nie ściemniaj i nie wciskaj ludziom kitu, tylko rozdaj nagrody, by wyrobić się do północy. Zostały wam nie całe 2 godziny, tik tak tik tak.

Post edytowany - Wojcieszy
A mi się wydawało zawsze, że do, oznacza do 28.04.2019 r. włącznie, tj. ściśle mówiąc do dn. 28.04.2019 do godz. 23:59. Jeśli się mylę to mnie poprawcie. Pozdrawiam ;-)
 

DeletedUser33632

Gość
Gość
Gdzie wy w regulaminie macie to napisane, bo ja nie widzę ;( Dopiero teraz mogłem się odezwać po nagrody i co przepadły ?
 
Gdzie wy w regulaminie macie to napisane, bo ja nie widzę ;( Dopiero teraz mogłem się odezwać po nagrody i co przepadły ?

W tym temacie:
"Ważne terminy
  • 04-11.03 do godziny 23:59 zapisy
  • 12.03 do godziny 22:00 losowanie + ogłoszenie drużyn
  • 12-13.03 sprawdzenie kont przez graczy, w tym czasie należy zgłaszać niezgodności w utworzonej postaci
  • 19.03 - 04.04 bitwy turniejowe
  • 05-11.04 ewentualna dogrywka
  • 05.04 lub 11.04 ogłoszenie wyników konkursu, data zależna od dogrywki
  • do 28.04 rozdanie nagród"
Jeszcze nic straconego, napisz do supportu, wybierz świat, na który mają być przyznane nagrody, a Ci je dodamy.
 

DeletedUser33632

Gość
Gość
Można jakoś sprawdzić czy się otrzymało :) bo nie jestem pewny czy miałem 50% aktywności wydaje mi się że miałem ponad, ale różnie to bywa. 500 obli trafia od razu na konto ? czy do eq w postaci listu
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Można jakoś sprawdzić czy się otrzymało :) bo nie jestem pewny czy miałem 50% aktywności wydaje mi się że miałem ponad, ale różnie to bywa. 500 obli trafia od razu na konto ? czy do eq w postaci listu

Obligacje trafiają w formie czarnego listu do plecaka, gdzie możesz je użyć w dowolnej chwili.
 
Status
Zamknięty.
Do góry