MISTRZOSTWA FORTOWE 2020

Status
Zamknięty.

DeletedUser6549

Gość
Gość
O ile jeszcze jako tako pierwsze wyglądały, nie obyło się bez problemów, to drugie były już po prostu słabe. Dlatego pomysł który dają teraz jest jeszcze gorszy. Ludzie i tak będą starali się grupować wśród własnej narodowości, ale naprawdę chciałbym usłyszeć jak typowy Rosjanin mówi do mnie po nicku i jeszcze coś po angielsku ;) nie twierdzę, że nie ma ludzi z innych narodowości mówiących w obcym sobie języku jak tzw. native speaker, ale umówmy się, takich jest mało ;) Jeśli miałbym się zdecydować na takie coś, to w ramach nagrody za wygranie tychże zawodów to minimum tysiąc bryłek, set który jest lepszy od oficera i jeszcze trochę innych fantów ;)
 
Jakby nagroda miała znaczenie, jedyne co w tej grze może się jeszcze liczyć jak się wszystko zrobiło to właśnie eventy, gdzie można rywalizować (bo w dzisiejszych czasach to chyba jedyna rywalizacja jaka istnieje to ilość wydanych bryłek, bo widać sporo osób nadal bierze w tym udział)
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Ta gra jest fajna, bo nie trzeba tutaj siedzieć o konkretnych godzinach (na forty też można posłać offka i jako tako wspierasz sojusz). Mistrzostwa to już całkiem inna bajka, trzeba być online, trzeba zapier... znaczy dużo klikać i w ogóle zarezerwować sobie kilka konkretnych wieczorów. To nie dla mnie.
 
ehhh Wystarczy że pojawi się jakaś wzmianka o mistrzostwach czy czymkolwiek i już zapominacie jak było w poprzednich edycjach chociażby mistrzostw fortowych. Pod względem organizacyjnym wszystko leżało i kwiczało. Kto się łudzi że tym razem będzie inaczej zalecam wziąć leki. Już do myślenia daje że nasz cudowny kochany przez wszystkich graczy CM nie poinformował nas o takim przedsięwzięciu. Może wymagam zbyt wiele. Ogłoszenie informujące o czymś co ma przypominać mistrzostwa fortowe napisane na kolanie, ale to i lepiej zasady jakiegoś regulaminu osoby nadzorujące projekt będą interpretować wedle swojego widzi mi się. Kto był na mistrzostwach pierwszych i tych drugich wie jak to wyglądało. I polecam każdego kto chce wziąć w tej całej SZOPCE udział, zastanowić się 10 razy czy warto się w tym gównie babrać ok_:)


Zbierze się banda cwaniaków, kolesi, paru ludzi z udarem i wiadomo jak to się skończy. pozdrawiam hahahaha!
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
Zbierze się banda cwaniaków, kolesi, paru ludzi z udarem i wiadomo jak to się skończy. pozdrawiam hahahaha!
wolę wystawić 10 mulciaków niż pajacy grających pod siebie/trollujących/chorych na głowę więc powinno być git, przynajmniej dopóki ktoś się z kimś innym nie pokłóci o jakieś gówno i nie walnie focha opuszczając team.

Za kilka dni na forum bety ma pojawić się spis nagród ;)
Nom, https://forum.events.the-west.net/index.php?threads/ifbc-3-discussion.52409/#post-56214
odpowiedział niemiecki CM już, pare rzeczy wyjaśnionych m.in. to że darmowe premki powinny starczyć na wszystkie bitwy, forty będą rozbudowane maksymalnie (mniej miejsc do chowania się w środku) czy to, że najpierawdopodobniej będzie trzeba wbijać rymarza po schowki bo 3 bomby pułapki to trochę mało.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jakby nagroda miała znaczenie, jedyne co w tej grze może się jeszcze liczyć jak się wszystko zrobiło to właśnie eventy, gdzie można rywalizować (bo w dzisiejszych czasach to chyba jedyna rywalizacja jaka istnieje to ilość wydanych bryłek, bo widać sporo osób nadal bierze w tym udział)

Z jednej strony masz rację. Jeśli organizacja samych zawodów była w porządku (a możemy mieć ku temu wątpliwości po poprzedniej edycji) i jeśli gra stałaby lepiej niż obecnie to tak, nagroda miałaby mniejsze znaczenie.

Ale przyciąga się ludzi do jakiś zawodów/konkursów też z powodu nagród, szczególnie do takich w grach. Bo taki sportowiec to zyskuje sławę, może dzięki wygranej lub wysokiej pozycji podpisać jakieś dobre umowy sponsorskie itd. a taki gracz westa no musi zadowolić się samą nagrodą i "dobrą zabawą".

Nom, https://forum.events.the-west.net/index.php?threads/ifbc-3-discussion.52409/#post-56214
odpowiedział niemiecki CM już, pare rzeczy wyjaśnionych m.in. to że darmowe premki powinny starczyć na wszystkie bitwy, forty będą rozbudowane maksymalnie (mniej miejsc do chowania się w środku) czy to, że najpierawdopodobniej będzie trzeba wbijać rymarza po schowki bo 3 bomby pułapki to trochę mało.

Reszty za bardzo nie czytałem, ale jeśli tak to aż tak źle w teorii nie będzie.
Czekam na ten spis nagród, bo jednak trochę czasu trzeba będzie spędzić na grze. Powie ktoś materialistą? A pewnie ;)
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
No nie za wiele trzeba spędzić w sumie xd, dostajesz 600 potek 25% expa to nic nie ekspisz, jakieś godzinówki na questy na umki zrobić czy produkty na schowki dropnąć. Hajsu na jednostrzały dla fulldowo chyba nie będziemy zbierali(nie wiadomo czy będą w sklepach i jak bardzo limitowany będzie handel na serwerze)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
A dojście rymarza do przepisu na schowek i znalezienie samego przepisu na schowek nie mówiąc o innych? Cos pominąłem czy przepisu też trzeba sobie samemu znaleźć? A samo przeklinanie tych 600 potek też chwilę potrwa (a jak west powie, że za szybko klikasz to jeszcze dłużej), ale tutaj plus, że dali taka w ogóle możliwość ;) jednak znając narzędzia szeryfa wiem, że mogli sami wpisać wartość doświadczenia potrzebnego na 150 poziom przy każdej postaci. Sami zapewne wiecie, że mogą coś takiego zrobić.
 
A dojście rymarza do przepisu na schowek i znalezienie samego przepisu na schowek nie mówiąc o innych? Cos pominąłem czy przepisu też trzeba sobie samemu znaleźć? A samo przeklinanie tych 600 potek też chwilę potrwa (a jak west powie, że za szybko klikasz to jeszcze dłużej), ale tutaj plus, że dali taka w ogóle możliwość ;) jednak znając narzędzia szeryfa wiem, że mogli sami wpisać wartość doświadczenia potrzebnego na 150 poziom przy każdej postaci. Sami zapewne wiecie, że mogą coś takiego zrobić.

Ustawisz bota, to sam otworzy ;) Będziesz miał więcej czasu na zrzędzenie na forum.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ustawisz bota, to sam otworzy ;) Będziesz miał więcej czasu na zrzędzenie na forum.

Cytuję:
§7) Boty, skrypty, makra i proxy
Gra przystosowana jest do użytku na "normalnych" przeglądarkach, bez użycia zautomatyzowanych procesów. Gracze mogą używać skryptów, które opublikowane są w wyznaczonym miejscu na forum i zalegalizowane przez Team. Dopóki skrypt nie zostanie zalegalizowany i opublikowany przez Team, uznaje się go za nielegalny i nie wolno z niego korzystać.

Używanie proxy i innych sposobów ukrywania połączenia między graczem i serwerem jest zabronione, jednakże w szczególnych przypadkach gracz może ubiegać się o zezwolenie.


Innymi słowy namawiasz mnie do łamania zasad gry ;)
 
@Ken Block Widać że się nie znasz na rozgrywce tylko potrafisz grać bryłkami. Jaki imbecyl zużyłby wszystkie potki na expa na raz i stracił energię z lvl'up. Starasz się obrażać a sam siebie kompromitujesz xD.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Myślę, że eventowi administratorzy zezwolą na zautomatyzowanie tego procesu i nie będziesz musiał wykonać 1800 kliknięć myszką :p
Może zezwolą może nie ;)

@Ken Block Widać że się nie znasz na rozgrywce tylko potrafisz grać bryłkami. Jaki imbecyl zużyłby wszystkie potki na expa na raz i stracił energię z lvl'up. Starasz się obrażać a sam siebie kompromitujesz xD.
No tak, to byłoby mądre posunięcie i dopiero przed samą pierwsza bitwą użyć tych potek, ale nawet nie wiem czy wtedy użyć wszystkich naraz, w końcu to tylko 3 umki i 1 cecha. Lepiej dalej wbić parę poziomów i wykorzystać energię. Ale co kto woli, ja wyrażam tylko swoje opinie i zastrzeżenia, jeśli ktoś uważa to za zrzędzenie, marudzenie czy hejt, to spoko to zdanie tej osoby.
 
No ja życzę powodzenia w evencie z fartem tam. Każdy może napisać co sobie tylko chce i nikt nie powinien uciszać drugiej osoby. Każda nawet najgłupsza opinia daje do zrozumienia. Po to jest forum. Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry