MISTRZOSTWA FORTOWE 2020

Status
Zamknięty.

DeletedUser6549

Gość
Gość
Czy podano już nagrody na forum bety, czy jestem ślepy? Napisano tam, że podadzą nagrody za kilka dni, wiadomość ma prawie tydzień (minie jutro o którejś tam godzinie). Serio trzeba czekać aż tyle? Nie potrafili wymyślić nagród wraz z ogłoszeniem informacji o zawodach? Bo jakby mieli to nie wyobrażam sobie czemu ich nie podali na początku. I tak uzależniam swój ewentualny start (co już powtarzam któryś raz) od tego jakie będę nagrody. Chyba jako możliwi uczestnicy mamy prawo wiedzieć co mamy możliwość wygrać?
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
@Lenka222 Nikt się już nie zapisuje czy na gonzalesa dodajecie falami? Bo od 3 dni tam 84 osoby są
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Dodajemy na bieżąco.
A kiedy zostaną ogłoszone nagrody za mistrzostwa? Są osoby (nie tylko ja) które swój ewentualny udział uzależniają od tego czy warto w ogóle startować. A jeden z chyba cm na becie napisał w zeszły czwartek na forum bety, że za kilka dni będą podane. No te kilka dni chyba minęło, bo już leci 9 doba bez żadnej informacji. Możesz się zapytać swojej przełożonej czy coś wie na ten temat? Chyba mamy prawo znać nagrody przed startem? A także bonusy przedmiotów które ewentualnie się za mistrzostwa dostanie?

Ale nie pisz proszę bym pisał przez support, dzisiaj dostałem informację, że odpowiedzi na pytania odnośnie obecnego wydarzenia dostanę tak szybko jak to tylko możliwe co jest wg mnie brakiem szacunku, bo kończy się druga doba, a odpowiedzi nie ma.
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
A kiedy zostaną ogłoszone nagrody za mistrzostwa? Są osoby (nie tylko ja) które swój ewentualny udział uzależniają od tego czy warto w ogóle startować. A jeden z chyba cm na becie napisał w zeszły czwartek na forum bety, że za kilka dni będą podane. No te kilka dni chyba minęło, bo już leci 9 doba bez żadnej informacji. Możesz się zapytać swojej przełożonej czy coś wie na ten temat? Chyba mamy prawo znać nagrody przed startem? A także bonusy przedmiotów które ewentualnie się za mistrzostwa dostanie?

Ale nie pisz proszę bym pisał przez support, dzisiaj dostałem informację, że odpowiedzi na pytania odnośnie obecnego wydarzenia dostanę tak szybko jak to tylko możliwe co jest wg mnie brakiem szacunku, bo kończy się druga doba, a odpowiedzi nie ma.
Pozostaje czekać, chyba sami nie wiedzą co chcą dać xD, cm niemiecki ominął to pytanie akurat xd.
5gevgiQ.png


Also nie będzie można najprawdopodobniej wyzywać bitew więc ciężko z questami na lśniące złotko będzie trzeba na 2-3 bitwach pierwszych nabić te uniczki jeżeli będziemy je robili, w sumie to tylko 2 ataku 2 defa do sektora i 2k hp dla żołnierzy ;x
ItRAZfv.png
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Pozostaje czekać, chyba sami nie wiedzą co chcą dać xD, cm niemiecki ominął to pytanie akurat xd.
5gevgiQ.png


Also nie będzie można najprawdopodobniej wyzywać bitew więc ciężko z questami na lśniące złotko będzie trzeba na 2-3 bitwach pierwszych nabić te uniczki jeżeli będziemy je robili, w sumie to tylko 2 ataku 2 defa do sektora i 2k hp dla żołnierzy ;x
ItRAZfv.png
Czyli burdel zwany IG ciąg dalszy. Rozpisać konkurs i nie rozpisać nagród za niego... Bo po co
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
"Pierwsze miejsce:
  • Specjalne osiągnięcie: IFBC3 Złoto
  • 300 bryłek
  • Fortowy zestaw ubrań
  • Fortowy zestaw broni
  • Fortowy zestaw ze zwierzęciem

Drugie miejsce:
  • Specjalne osiągnięcie: IFBC3 Srebro
  • 200 bryłek
  • Fortowy zestaw ubrań

Trzecie miejsce:
  • Specjalne osiągnięcie: IFBC3 Brąz
  • 100 bryłek
  • Fortowy zestaw ze zwierzęciem

Nagroda za uczestnictwo
Przygotujemy również nagrodę dla każdego uczestnika mistrzostw oraz dla każdego zespołu. Nie ma znaczenia kiedy zespół zostanie wyeliminowany z turnieju."

300 bryłek za samo wygranie?
Gdzie statystyki tych przedmiotów i statystyki setu?
Przygotowujemy nagrodę dla wszystkich? To jeszcze nie macie?
Niech się mistrzostwa odbywają beze mnie skoro jest burdel.
 
"Musicie wybrać, kogo chcecie na swojego dowódcę podczas mistrzostw. Pewną osobą z zespołu gry będzie yetasek. Pomoże on w spojeniu zespołu, jednak nie będzie typowo dowodzącym. Jako dowodzącego wybraliśmy SmerfastycznieXD. Teraz to WY możecie wybrać kolejnych dwóch dowodzących. Ankieta będzie otwarta przez 24 godziny. Można głosować na kilka osób, a wygrają te z największą ilością głosów! "

Smerf zrobił jakiś progress przez te 5 lat w dowodzeniu i pisaniu po polsku czy dalej jest kasztanem?
 
300 bryłek za samo wygranie?
Gdzie statystyki tych przedmiotów i statystyki setu?
Przygotowujemy nagrodę dla wszystkich? To jeszcze nie macie?
Niech się mistrzostwa odbywają beze mnie skoro jest burdel.

jakby statystyki były znane (pewnie nie ma jeszcze tych zestawów zrobionych), to nie byłoby chętnych do mistrzostw, bo przecież nie będzie to super zestaw, tylko coś bezużytecznego do eq
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
jakby statystyki były znane (pewnie nie ma jeszcze tych zestawów zrobionych), to nie byłoby chętnych do mistrzostw, bo przecież nie będzie to super zestaw, tylko coś bezużytecznego do eq
Domyślam się, ale skoro dają w wygranie set to niech dadzą statystyki. Poza tym jak można organizować konkurs i nie mieć nagród przygotowanych?
Idąc na rozmowę o pracę ktokolwiek podpisze umowę dostając zapewnienie, że pensja będzie, ale nie mówiąc o jej wysokości? Tak ta sytuacja dla mnie wygląda ;) (możecie mieć inne spojrzenie na to)

I to nie jest marudzenie, to jest wykazywanie jakiegokolwiek braku logiki ze strony IG. Tu nie zrobili nagród, pewnie nawet osiągnięcia nie są gotowe
A event z monetami? Nie ma osiągnięcia za karty kolekcjonerskie. Kto coś wypuszcza gdziekolwiek w niepełnej formie?
 
Domyślam się, ale skoro dają w wygranie set to niech dadzą statystyki. Poza tym jak można organizować konkurs i nie mieć nagród przygotowanych?
Idąc na rozmowę o pracę ktokolwiek podpisze umowę dostając zapewnienie, że pensja będzie, ale nie mówiąc o jej wysokości? Tak ta sytuacja dla mnie wygląda ;) (możecie mieć inne spojrzenie na to)

I to nie jest marudzenie, to jest wykazywanie jakiegokolwiek braku logiki ze strony IG. Tu nie zrobili nagród, pewnie nawet osiągnięcia nie są gotowe
A event z monetami? Nie ma osiągnięcia za karty kolekcjonerskie. Kto coś wypuszcza gdziekolwiek w niepełnej formie?

ale tak nie było zawsze? nic nie wiadomo, ale wiadomo za to że będzie to słabe ;)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
ale tak nie było zawsze? nic nie wiadomo, ale wiadomo za to że będzie to słabe ;)

Problem jest jeden. IG w ogóle nie uczy się na błędach. Jeśli pierwsza edycja miała problemy to nie nauczono się tego podczas drugiej. A teraz jeszcze nie ma podziału na reprezentację narodowe, dwie bitwy naraz, robi się z tego kocioł bałkański, albo obecne multi kulti niemieckie. Dostarczamy im nasze zdanie na temat organizacji czegokolwiek ale wniosków i poprawy nie ma. I wielokrotnie przekazywałem to od razu do CM czy nawet LCM ale jak widać wywalone na to kompletnie. Czekamy nie wiadomo ile by jaśnie państwo dali nam spis nagród, dali niepełny. Event z monetami też niepełny, a dodatkowo zero odpowiedzi na nasze pytania. Tak się PR nie buduje
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
>mistrzostwa nie są już międzynarodowe, można wybierać składy jak się chce
>twt w każdym kraju organizuje zapisy
XD

Przynajmniej regulamin pozwala wziąć udział w drużynie niemieckiej i tu odebrać nagrody, powodzenia.

Może za 2 lata uzbieramy ekipę na malucha.
 
Status
Zamknięty.
Do góry