MISTRZOSTWA FORTOWE 2020

Status
Zamknięty.

Blackfish

Blada Twarz
Skoro teraz nie ma ekipy to co będzie za 2 lata.

ps: Wybranie Smerfastycznie jako dowodzącego to kolejny gwóźdź do trumny. Równie dobrze mogliście wybrać stifa
ps2: Wybierzcie kogoś ogarniającego tw, nwm Mxj, ebole czy może jest jeszcze ktoś zna zagrywki w tw, które mogą przybliżyć tą drużynę do zwycięstwa. Biorąc pod uwagę, że Mxj chyba jako jeden podchodzi do tego na poważnie i jak do tej pory pokazał wyliczenia, taktyki. Coś robi ...
 
A tam, wszystko zależy od teamu, zerknijcie sb. na niemiecką stronę główną i forum, jak aktywna jest administracja. Rozwieją się wasze wątpliwości. U nas od dawna równia pochyła i jeśli nie zmieni się osoba odpowiedzialna za polski market na kogoś kto ma czas i mógłby się nim zająć odpowiednio nic się nie zmieni
 
Wszyscy jadą po Smerfie równo więc chciałbym ujrzeć jakiś argument dlaczego jest od razu skreślany.Chłop prowadzi sojusz na Nawaho,nie ma w nim zbędnego syfu,potrafi ogarnąć i zmobilizować ludzi,dowodzi prawie dzień w dzień na bitwach poza wyjątkami(każdemu się zdarzy ten jeden dzień/dwa dni, że coś wypadnie)no i w dowodzeniu maluchem to nie ma problemów, bo na Nawaho były grane małe forty przez większość czasu, teraz ostatnio średnie.Poza tym macie kurna napisane, że będzie 1 z 3 dowodzących więc pozostała 2 będzie taka jaka checie.
 

Bray Wyatt

Blada Twarz
Rabini sie zesrali. Lubię takich gagatków co nawet raz dowodzenia Smerfa nie słyszeli a się srają najbardziej. Myślę, że na spokojnie wciąga dupą większość dowodzących z całego TWPL, ale no tak durrr, gość nie umie po polsku pisać haha ale beka :DD!!

ps rzeczywiście TWT gwóźdź do trumny bo zrobili z niego dowodzącego, inb4 bo w końcu to nie tak że mają wieksze pojecie od was jakies 40x :DDD
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Fusek, ja się tylko przyglądam, a i tak mogę stwierdzić, że twoje zdanie niewiele tutaj znaczy :|
Byłem w twt niemalże 4 lata więc mam niejako pojęcie jaką wiedzę posiadają członkowie twt z którymi współpracowałem, stąd moja odpowiedź ;) I pewnie, że niewiele znaczy, bo nie jestem, a także nie byłem, osoba decyzyjną, jednakże wiedzę mam i to dość dużą, choć zapewne są osoby siedzące ode mnie więcej na temat samej gry ;) Ponadto możesz mieć o mnie zdanie takie jakie tylko chcesz mieć, mnie nic do tego, są ludzie którzy mnie lepiej znają i wiedzą co wiem ;)
 

DeletedUser20288

Gość
Gość
Przypominam kwestię podane już dużo wcześniej.

Ja zostałem poproszony o bycie swego rodzaju opiekunem drużyny, motywator itd. i jak najbardziej na to przystałem.
TWT wybiera jednego z dowodzących, a dwóch kolejnych wybierają graczy, czyli Wy, więc nie widzę tutaj problemu, aby to według innych dużo lepsi gracze zostali dokooptowani do "trójki" dowodzących.
Jak już Bray wspomniał, strzelanie jadem niektórych osób jest porażające i według mnie pokrywa się ze standardami ludzi mieszkających w naszym pięknym kraju -> Nie wiem, nie widziałem, ale dodam swoje trzy grosze.
 

Bray Wyatt

Blada Twarz
Ale ty Fusek odkąd odszedłeś czy tam cie wywalili, nie wnikam, zachowujesz się jak zraniona księżniczka, w każdym temacie plując na TWT i na wszystko cokolwiek ma być organizowane. Wszyscy wiemy, że nie działa tak jak powinno, ale ramy szacunku do innych powinien zachowywać każdy. Ponadto niektórzy doszli już po twoim przyjściu, np. taki Yetas czy Kristofer. Po trzecie, nie powiedziałem, że ty (chociaż zauważyłem, że masz skłonności do bycia zbyt pewnym siebie i widzenie swojego ja jako perfekcyjnego kowboja) tylko że od większości z graczy, w tym tych, którzy coś komentują :)
 

Blackfish

Blada Twarz
@Bray Wyatt

1. Widziałem pare razy jak dowodził, więc oceniam go być może niesprawiedliwie. Może posiada, umiejętności, a ja trafiłem na jego słabsze momenty. Jednak moja surowa wybrania go jako dowodzącego jest raczej skierowana do jego zachowania. Już kilka razy widziałem, jak obrażał, w mocno wulgarny, a do tego mocno dziecinny.

Dlatego uważam, że jego aplikacja jest niepoważna, bo jak mam kogoś słuchać, skoro On nie ma żadnego autorytetu. Z mojej perspektywy jako obserwatora kłótni muszę stwierdzić, że nie jest godny szacunku.

2. Wolałbym, żeby ktoś znany, obrotny, osoba która dogada się z każdym, została wybrany dowodzącym.
 

Bray Wyatt

Blada Twarz
Ale to nie lider tylko dowodzący, poza czasem bitwy możesz go nawet zignorować na TW. Nie będę go bronił, mimo, że niektórym mocno zabrakło dystansu (zapewniam, że mimo, że pisze toksycznie jak cholera to w 90% troluje), ale mogę tylko zapytać gdzie i na którym świecie słyszałeś jego dowodzenie? Jeśli na Irq to mogę zapewnić, że te 4 czy 5 lat robią swoje i naprawdę skillsy wzrosły o 110% :)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ale ty Fusek odkąd odszedłeś czy tam cie wywalili, nie wnikam, zachowujesz się jak zraniona księżniczka, w każdym temacie plując na TWT i na wszystko cokolwiek ma być organizowane. Wszyscy wiemy, że nie działa tak jak powinno, ale ramy szacunku do innych powinien zachowywać każdy. Ponadto niektórzy doszli już po twoim przyjściu, np. taki Yetas czy Kristofer. Po trzecie, nie powiedziałem, że ty (chociaż zauważyłem, że masz skłonności do bycia zbyt pewnym siebie i widzenie swojego ja jako perfekcyjnego kowboja) tylko że od większości z graczy, w tym tych, którzy coś komentują :)
Wykazuję brak logiki i konsekwencji ot co. To ma być krytyka by nie tylko twt ale też IG zobaczyło co robią źle (w mojej ocenie źle) i poprawiło błędy.
A jakbyś czytał forum to byś wiedział, że odszedłem, jakby mnie wywalili to bym o tym napisał ;)
 

Bray Wyatt

Blada Twarz
Ale ja powiedziałem, że nie wnikam ;D Konstruktywna krytyka=/=mieszanie z gównem TWT. Myślisz, że IG o którym już k a ż d y gracz wie, że mają gdzieś te gre, co podkreśla nawet TWT będzie cokolwiek robiło? To nie wina TWT, że gra stoi w miejscu
 

Łowca Michał

Blada Twarz
Powiem tak: znam dowodzenia smerfa, słyszałem dowodzenia maxa. Oczywiste jest to że maxjohnson jest lepszym dowódcą fortowym (mówię to w oparciu o to co pokazał na evencie fortowym na gonzalesie) natomiast smerf na małych fortach potrafi dowodzić i myślę że nawet poradzi sobie z niestandardowymi taktykami. Niestety nie wiem jak z resztą dowodzących bo się z nimi nie spotkałem, w sumie i tak ludzie wybiorą dowodzącego. I chciałbym tylko zaapelować żeby jednak na czas tego wydarzenia opanować plucie jadem bo jednak ja jako obserwator czasami się zastanawiam czy to jest jeszcze trolling, czy potrzeba obrażania kogoś w celu podniesienia swojej samooceny a może narcystyczne zaburzenie osobowości. Pomijam zwykłą nienawiść międzyludzką, bo może ona wynikać z 3 poprzednich rzeczy oraz z niezrozumienia i niewyjaśnienia pewnych rzeczy (punkt widzenia zależ od punktu siedzenia).
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ale ja powiedziałem, że nie wnikam ;D Konstruktywna krytyka=/=mieszanie z gównem TWT. Myślisz, że IG o którym już k a ż d y gracz wie, że mają gdzieś te gre, co podkreśla nawet TWT będzie cokolwiek robiło? To nie wina TWT, że gra stoi w miejscu
Według Ciebie jest to obrzucanie gównem, według mnie konstruktywna krytyka. Jeśli tak to oceniasz to spoko, sam oceniam inaczej. Mogę się mylić jeśli dojdzie do mnie, że tak rzeczywiście jest to będę robił to inaczej, jednak dopóki wierzę, że to konstruktywna krytyka będę robił to tak jak uważam za stosowne.

Nie twierdzę, że wszystko jest winą twt, bo wiem po praktyce że tak nie jest. Ale jeśli jest konkurs i oni nie potrafią zrobić nagród przed podaniem informacji o tym, że niedługo startuje to uważasz to za logiczne, tudzież profesjonalne ze strony IG?

Trwa obecnie (od nocy ze środy na czwartek) wydarzenie ze zbieraniem złotych monet. Został stworzony temat odnośnie tego wydarzenia, gdzie gracze, w tym ja, zadawaliśmy pytania do członków twt. Kończy się czwarta doba tegoż wydarzenia i nadal nie otrzymaliśmy odpowiedzi na pytania. Czy uważasz to za profesjonalne ze strony twt?
W tym evencie są też karty kolekcjonerskie. Problem polega na tym, że nie ma osiągnięcia za to. Wielu graczy otworzyło już skrzynki z tymi kartami nie wiedząc o tym. Nigdzie nie ma informacji o tym, że osiągnięcia nie ma. Czy to profesjonalne i logiczne ze strony IG że puścili niedokończony event? Czy to profesjonalne ze strony twt, że nas o tym nie poinformowali?
A to tylko przykłady z ostatnich kilku dni...
 
@Bray Wyatt

1. Widziałem pare razy jak dowodził, więc oceniam go być może niesprawiedliwie. Może posiada, umiejętności, a ja trafiłem na jego słabsze momenty. Jednak moja surowa wybrania go jako dowodzącego jest raczej skierowana do jego zachowania. Już kilka razy widziałem, jak obrażał, w mocno wulgarny, a do tego mocno dziecinny.

Dlatego uważam, że jego aplikacja jest niepoważna, bo jak mam kogoś słuchać, skoro On nie ma żadnego autorytetu. Z mojej perspektywy jako obserwatora kłótni muszę stwierdzić, że nie jest godny szacunku.

W100% zgadzam się z nożną. Mało już jest osób o nieskalanej opinii, ale idźmy od razu w skrajności.
 
Status
Zamknięty.
Do góry