MISTRZOSTWA FORTOWE 2020

Status
Zamknięty.

DeletedUser33299

Gość
Gość
Dzień dobry,

Jak już może wiecie wystartowały trzecie Międzynarodowe mistrzostwa fortowe które nie są już międzynarodowe, możecie wybierać dowolnie zespoły, jak macie ekipę z innego kraju można z nimi zagrać.
W tym roku format to dwie jednoczesne bitwy na małym forcie, więc trzeba uzbierać 42+50 = 92 osoby minimum, zasady dopuszczają 95 do 105 w zespole. (Możemy wystawić nawet 2 zespoły jeżeli znajdą się chętni, lub ktoś inny może zebrać inny zespół jeżeli nasz się nie podoba)

Także piszę tu, żeby ogarnąć mocną ekipę.

Link: https://www.events.the-west.net/
Info: https://forum.events.the-west.net/index.php?threads/ifbc-3-announcement.52407/
Zasady: https://forum.events.the-west.net/index.php?threads/ifbc-3-rules.52406/#post-56195

START: 6 kwietnia
  1. Przygotowanie (Tydzień1-2)
  2. Kwalifikacje (Tydzień 3-5)
  3. Turniej(Tydzień 6-10)
  4. Finały(Tydzień11)
KONIEC: 21 Czerwca(do potwierdzenia)

Potrzebujemy:
  1. Osób chętnych do gry i będących online wieczorami przez kilka tygodni turnieju.
  2. Dowodzących.
  3. Osób z różnych światów i sojuszy mogących wskazać dobrych graczy i tych którzy nie nadają się do gry w zespole.
  4. Osób do pomocy w ogarnianiu zgłoszeń.

DO ZROBIENIA:
*PRZETŁUMACZYĆ ZASADY NA POLSKI(jutro mogę się tym zająć jak nie będzie oficjalnego info)
*OGARNĄĆ DOBRZE ZASADY I ZNALEŹC LUKI KTÓRE MOŻEMY WYKORZYSTAĆ
*OSÓB DO OGARNIĘCIA NAJLEPSZYCH TAKTYK NA TEN TURNIEJ(np czy warto robić złotka, czy są w terminie eventu jakieś fajne questy[pozdro magiczny świat na gold rushu])
*OSOBY DO ZROBIENIA DISCORDA ZESPOŁU I OGARNIĘCIA GO(rangi itp)
*????



Link zgłoszeniowy:
https://docs.google.com/forms/d/e/1..._1m3kvScCGfD4dEoT_f6QCIw/viewform?usp=sf_link

Tak więc obudźcie ludzi którzy ogarniają co jest 5 w bitwach fortowych i wołajcie ich do składu.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Dokładnie to samo sobie wczoraj pomyślałem :D
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Dokładnie to samo sobie wczoraj pomyślałem :D
No tak nagród nie podadzą, a potem jeszcze powiedzą jeśli ktoś będzie chciał coś za event dostać "przecież nagród nie podaliśmy, daliśmy wam możliwość zagrania, to wasza nagroda".

Gdzie tu logika? Nie znam chyba przypadku gdzie organizowany jest konkurs a nie ma podanych żadnych informacji o nagrodzie.
Same zasady... Czy IG zdaje sobie sprawę, że i tak nie będzie międzynarodowych zespołów? Takich multi kulti (ach mi się z Niemcami skojarzyło) ale co ja tam wiem, pewnie marudzę jak zwykle, a to coś okaże się ogromnym sukcesem.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Nie zapominaj o parytetach, w składzie musi być co najmniej 55% osób z żeńskim avatarem!
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie zapominaj o parytetach, w składzie musi być co najmniej 55% osób z żeńskim avatarem!
Zrobię sobie operację plastyczną i przeniosę tkankę tłuszczową z brzucha na klatkę piersiową, będę musiał nosić biustonosz! Długie włosy mam, jeszcze wstrzyknę sobie estrogen i będę kobietą! :p

A na poważnie... IG chyba nie zauważa pewnych problemów, albo to ja je sobie stwarzam. IG zakłada że ludzie znają angielski perfekcyjnie, czemu? To w jakim języku ma dowodzić osoba, która w ekipie będzie miała Niemca, Turka, Włocha, Hiszpana Portugalczyka itd.? W swoim? Ok, może tylko kto go zrozumie? Tylko Ci co dany język znają. Po drugie kto powiedział, że ludzie logujący sie na ten świat mają znać angielski i to taki łamany w wykonaniu w/w narodowości? Słyszałem już angielski w wykonaniu Anglików, Walijczyków, Irlandczyków, Szkotów i praktycznie każdy z nich mówił inaczej, nawet Anglik mieszkający w Londynie mówi inaczej od tego co mieszka w Manchesterze (takie gwary jak u nas Śląska czy kaszubska) a co tu jeszcze mówić o np. Rosjanie mówiącym po angielsku? Oczywiście można powiedzieć, że angielski to język międzynarodowy i każdy powinien znać, ok ale czy na pewno każdy? Dam ciekawy przykład. Wiecie jaki jest drugi język nauczany w szkołach w USA? Hiszpański. Mam rodzinę w USA, kuzynostwo pracuje w szpitalach, wiecie jak potrafią mówić po hiszpańsku? Prawie wcale. Mówili mi wprost, że uczą tego po macoszemu, a co jak co, ale ludzi w USA którzy mówią po hiszpańsku i jest to ich de facto pierwszy język (głównie ludzie z Meksyku, ale znajdują się też tacy z Ameryki południowej, czy Ameryki łacińskiej, czyli tereny gdzie większość to były kolonie hiszpańskie) jest dużo, jest to chyba największa mniejszość językowa (mogę się mylić). Także jestem ciekaw jak Rosjanin poradzi sobie z dowodzeniem głosowym po angielsku i jak zrozumieją go jego podkomendni którzy mogą pochodzić z niemal całej Europy ;)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Cos jeszcze co sobie właśnie uświadomiłem
Jestem bardzo, ale to bardzo ciekaw jak będzie wyglądała wymowa nicków przez takiego dowodzącego ;) skoro już nawet na huronie zamiast fusek mówiono flusek ;)

(Wojtek jako dobry moderator połącz posty)
 
Nie żeby coś, ale na podstawie takiej ankiety zgłoszeniowej mało co można wywnioskować o graczu i ocenienie czystej wiedzy czy umiejętności poprzez spojrzenie na lv czy ranking fortowy mało co dzisiaj znaczy.Zalecałbym dodanie paru dodatkowych linijek z jakimiś pytaniami, które będą weryfikować pojęcie gracza na temat bitew.Spytać też ile mniej więcej gracz poświęca czasu na bitwy fortowe,czy jest online czy raczej offuje.Po co komu głupie offy na mistrzostwach?Akurat tu nikt nie skłamie, bo są raporty bitewne oraz westforts.No chyba, że lecimy po znajomości i ściagamy emerytów, którzy przyjdą odbębnić event a potem znowu załączą urlop/budowanie kościoła ;)
 
Po co komu głupie offy na mistrzostwach?Akurat tu nikt nie skłamie, bo są raporty bitewne oraz westforts.
Jeśli chcecie coś tam ugrać na tych maluchach to ja tam nie widzę miejsca dla offów. Rozumiem sporadyczne sytuacje kiedy rzeczywiście komuś coś wyskoczy, ale jeśli ktoś deklaruje gotowość do gry na mistrzostwach to powinien wiedzieć czy jest w stanie w danym terminie te godzinę czasu wieczorem zapewnić.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jeśli są bitwy na maluchach no to tak, na takich zawodach to najlepiej mieć na bitwie samych online. Problem może się pojawić jeśli ktoś pracuje na różne zmiany i nie będzie mógł grafika dostosować ;) sam miałem taki problem podczas drugiej edycji no i nie dało się ustawić tak grafiku bym mógł być online na każdej walce.
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
Nie żeby coś, ale na podstawie takiej ankiety zgłoszeniowej mało co można wywnioskować o graczu i ocenienie czystej wiedzy czy umiejętności poprzez spojrzenie na lv czy ranking fortowy mało co dzisiaj znaczy.Zalecałbym dodanie paru dodatkowych linijek z jakimiś pytaniami, które będą weryfikować pojęcie gracza na temat bitew.Spytać też ile mniej więcej gracz poświęca czasu na bitwy fortowe,czy jest online czy raczej offuje.Po co komu głupie offy na mistrzostwach?Akurat tu nikt nie skłamie, bo są raporty bitewne oraz westforts.No chyba, że lecimy po znajomości i ściagamy emerytów, którzy przyjdą odbębnić event a potem znowu załączą urlop/budowanie kościoła ;)
Po to jest nick i numer świata w ankiecie żeby potem spytać się kogoś z danego świata co sądzi o tym graczu + można sprawdzić westforts/ranking bitew, ale jak chcesz możemy przeprowadzić quiz o bitwach fortowych dodatkowo xD

No oczywiście w tego typu turniejach gracze online to podstawa, dlatego jest 13 osób możliwego zapasu w zespole żeby mieć na każdej bitwie ich jak najwięcej
 
Ja tylko zarzuciłem pomysł jak usprawnić ankietę.To co ktoś z tym zrobi to nie moja broszka ;) Odnosząc się jeszcze do pytań graczy co sądzą o danym zawodniku to też jest taki nijaki system, bo jeden może po prostu kogoś nie lubić/nienawidzić, pomimo że jest dobrym fortowcem, a drugi będzie chciał na siłę kogoś wypromować.Dlatego trzeba przyłożyć bardzo wielką uwagę na to kogo się będzie brało.Na szczęście jest ratunek w postaci westfortsa i raportach bitewnych danego świata i to co tam jest zapisane nikt podważyć i oszukać tego nie może :p
Ogólnie to powodzenia wszystkim chętnym.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
To może skończ grę i przestań tu płakać w każdej dyskusji, jak to jest Ci źle...
I pewnie to zrobię, ale chyba mogę własne zdanie przedstawić, prawda? Idziesz na rozmowę kwalifikacyjną do ewentualnego nowego miejsca pracy i podpisujesz umowę, gdzie nie masz określone ile zarobisz? To Twoja sprawa, ale jeśli mam brać w czymś udział, coś co wygląda jak konkurs i rywalizacja o tytuł najlepszej drużyny fortowej na świecie, to chyba mam prawo wiedzieć co mogę zdobyć. Sportowcy nie uczestniczą w zawodach za darmo, mają gaże, nawet za samo pojawienie się ;) więc chcę tylko wiedzieć, bez tej wiedzy nie chcę iść w ciemno, proste.
 
ehhh Wystarczy że pojawi się jakaś wzmianka o mistrzostwach czy czymkolwiek i już zapominacie jak było w poprzednich edycjach chociażby mistrzostw fortowych. Pod względem organizacyjnym wszystko leżało i kwiczało. Kto się łudzi że tym razem będzie inaczej zalecam wziąć leki. Już do myślenia daje że nasz cudowny kochany przez wszystkich graczy CM nie poinformował nas o takim przedsięwzięciu. Może wymagam zbyt wiele. Ogłoszenie informujące o czymś co ma przypominać mistrzostwa fortowe napisane na kolanie, ale to i lepiej zasady jakiegoś regulaminu osoby nadzorujące projekt będą interpretować wedle swojego widzi mi się. Kto był na mistrzostwach pierwszych i tych drugich wie jak to wyglądało. I polecam każdego kto chce wziąć w tej całej SZOPCE udział, zastanowić się 10 razy czy warto się w tym gównie babrać ok_:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry