MISTRZOSTWA FORTOWE 2020

Status
Zamknięty.

DeletedUser33299

Gość
Gość
Powiem tak: znam dowodzenia smerfa, słyszałem dowodzenia maxa. Oczywiste jest to że maxjohnson jest lepszym dowódcą fortowym (mówię to w oparciu o to co pokazał na evencie fortowym na gonzalesie) natomiast smerf na małych fortach potrafi dowodzić i myślę że nawet poradzi sobie z niestandardowymi taktykami. Niestety nie wiem jak z resztą dowodzących bo się z nimi nie spotkałem, w sumie i tak ludzie wybiorą dowodzącego. I chciałbym tylko zaapelować żeby jednak na czas tego wydarzenia opanować plucie jadem bo jednak ja jako obserwator czasami się zastanawiam czy to jest jeszcze trolling, czy potrzeba obrażania kogoś w celu podniesienia swojej samooceny a może narcystyczne zaburzenie osobowości. Pomijam zwykłą nienawiść międzyludzką, bo może ona wynikać z 3 poprzednich rzeczy oraz z niezrozumienia i niewyjaśnienia pewnych rzeczy (punkt widzenia zależ od punktu siedzenia).
Chyba mnie pomyliłeś z kimś xd, na gonzie tylko ogarniałem team/taktyki a Eryk dowodził(no może pół bitwy raz dowodziłem jak się spóźniał xD)

Obojętne mi kto będzie dowodził, ważne żeby był w miarę doświadczony i umiał reagować na to co się dzieje na mapie a nie tylko rotować ludzi. Nie znam dużo dowodzących bo gram tylko od 3 lat więc ta ankieta na forum miejskim była dobrą opcją bo ludzie znają pewnie więcej ode mnie. Może być i smerf, jak pokaże coś lepszego niż na gonzie gdzie zapisał się jako dowódca i ani razu nie chciał dowodzić ani nie był online na ts przy starcie bitwy.

Mi tylko zależy żeby mieć 105+ osób zebranych które w miarę możliwości będą online, zrobią jakieś questy na umki czy dropną hajs na ulepszanie jednostrzałów a nie tylko ci którzy pójdą żeby odebrać nagrodę pocieszenia - jakąś malachitową strzelbę.

A tak nawet nie wiemy ile osób jest zapisanych ani nic xD.

Jak nie ogarniemy kompletu na gonzalesie to można chociaż popatrzeć na niemieckie treningi żeby dowódcy ogarnęli jak mniej więcej będą wyglądały bitwy https://www.westforts.com/de18/battles
 

Bray Wyatt

Blada Twarz
Akurat z tym ze byl offline i nie chcial prowadzic to sie nie dziwie, bo granie w jednym teamie z Freshem czy Kaminskim ktorzy jada publicznie i neguja kazdego dowodzacego (Eryka tez zreszta) nie wyszlo na dobre, duzo ludzi zoofowowalo w tym ja, bo kto chce grac z takimi toksycznymi gownami (nie boje sie uzyc tego stwierdzenia ;) )
 

DeletedUser32874

Gość
Gość
Z tego co mi wiadomo wybieramy osoby dowodzące nasza grupa na mistrzostwach a nie osoby które będą dowodziły na bitwach.
 
Akurat z tym ze byl offline i nie chcial prowadzic to sie nie dziwie, bo granie w jednym teamie z Freshem czy Kaminskim ktorzy jada publicznie i neguja kazdego dowodzacego (Eryka tez zreszta) nie wyszlo na dobre, duzo ludzi zoofowowalo w tym ja, bo kto chce grac z takimi toksycznymi gownami (nie boje sie uzyc tego stwierdzenia ;) )
Oj tak tak Eryk był negowany przeze mnie, tak było nie zmyślam XDDD. Od kiedy pisanie prawdy o Mercatorze, który tyle szczekał jakim to nie jest dobrym dowodzącym jest toksyczne BOOM!!.
 

Bray Wyatt

Blada Twarz
Do Eryka na samym początku też rzucaliście znaki zapytania+nie wiem gdzie Merc szczekał, fakt gada za dużo, ale wy szczaliście na niego zanim w ogóle bitwa się zaczęła. Pisanie prawdy "co za zjeb XDXD!!@#!@#!@#!@#!@" to prawda? Gościu, nie wiem czy IRL też taki jesteś, ale tak to sobie możesz myśle ze jednak zachowac do kolegow, a nie dla czlowieka ktorego nie znasz i ktorego dowodzenia nigdy w zyciu nie slyszales (i nie bronie tu Merca)
 

Bray Wyatt

Blada Twarz
nk co w koncu z liderem, sami wybieramy czy TWT wybierze czy cos bo zgubilem watek, a przydalaby sie osoba ktora rozpisze zlotka, hajsy na ulepszenia, umki, tipy, buildy blablabla
 
nk co w koncu z liderem, sami wybieramy czy TWT wybierze czy cos bo zgubilem watek, a przydalaby sie osoba ktora rozpisze zlotka, hajsy na ulepszenia, umki, tipy, buildy blablabla
Prawdopodobnie dodatkowo Ebol i Fabkokox po głosowanku.

Do Eryka na samym początku też rzucaliście znaki zapytania+nie wiem gdzie Merc szczekał, fakt gada za dużo, ale wy szczaliście na niego zanim w ogóle bitwa się zaczęła. Pisanie prawdy "co za zjeb XDXD!!@#!@#!@#!@#!@" to prawda? Gościu, nie wiem czy IRL też taki jesteś, ale tak to sobie możesz myśle ze jednak zachowac do kolegow, a nie dla czlowieka ktorego nie znasz i ktorego dowodzenia nigdy w zyciu nie slyszales (i nie bronie tu Merca)
Nie wiem czemu piszesz do mnie w liczbie mnogiej, jeśli jest niemożliwe żebym wyzywał Eryka, bo to mój ziomek XD. O Mercu wiedziałem, że jest średnim dowodzącym co udowodnił swoimi postami i dowodzeniem na Gonzie, przypomnę że nie wiedział dlaczego generałowie strzelają szybciej niż kapitanowie XD.
 

Bray Wyatt

Blada Twarz
ale mi chodzi o lidera a nie o dowodzacych, a ankieta dotyczy chyba dowodzacych, chyba ze sie myle bo sie troche zarypalem. co do Eryka mogles trolowac, ale pamietam ze tak bylo ;D
 

Łowca Michał

Blada Twarz
Chyba mnie pomyliłeś z kimś xd, na gonzie tylko ogarniałem team/taktyki a Eryk dowodził(no może pół bitwy raz dowodziłem jak się spóźniał xD)

O kurde faktycznie, nie wiem dlaczego mi się z Erykiem skojarzyłeś. W każdym razie pamiętam jak ogarniałeś ten cały bajzel i nieźle to wyszło :-D

I nasuwa mi się taka myśl- czy skoro się tak długo zbieramy, nie mając nawet tych 100 ludzi jeszcze zapisanych na Gonzie (w chwili pisania) to czy w czasie eventu się w ogóle zepniemy i zorganizujemy? Czy będziemy mieli jedną bitwę onlinów i drugą offów (oby komplet)? Ile i jakich profesji z jakim eq optymalnie na atak/obrona? Jeżeli coś już jest gotowe na przykład z poprzednich lat lub będziemy bazować na obserwacjach innych to wyprowadźcie mnie z błędu to nie będę nad tym kombinował po prostu.
 

Łowca Michał

Blada Twarz
Wlasnie przydaloby sie zeby ktos ogarnal, ale komu sie chce (oprocz MXJ) to jest pytanie :p
No właśnie. Ja też bym chciał dostać gotowy plan i się do niego stosować (bo nie ukrywajmy w 2 tygodnie można zrobić nie powiem ile rzeczy) ale skoro nikt się nie garnie do tego to z chęcią pomogę, dam pomysły ale potrzeba kogoś kto to wszystko zbierze do kupy bo najgorsze co może być to kilka osób przy władzy z różnymi wizjami.
 

zartas

Członek obsługi gry
Z tego powodu należało by się pośpieszyć z wybieraniem, bo zaraz zostaniemy z bałaganem. Swoją drogą osobiście śmieszy mnie, że Twt wybrało jednego przywódcę, bo kto to gracze będą grać, a nie Twt :D, ale co ja tam mogę wiedzieć o mistrzostwach haha
 
Status
Zamknięty.
Do góry