MISTRZOSTWA FORTOWE 2020

Status
Zamknięty.

zartas

Członek obsługi gry
Najbardziej mnie nadal smuci, że TWT zamiast pomóc MXJ w ogarnięciu (co prawda cały czas razem wszystko obgadywaliśmy) to jeszcze mu sprzedało liścia i chłopak pomimo, że nawet im ogłoszenie z .NET przetłumaczył to nie ma prawda dalszego głosu xD
Cóż, szkoda gadać...sam zresztą doskonale wiesz jakie słowa się tutaj cisnął na usta...
 

DeletedUser32838

Gość
Gość
Witajcie taka informacja z mojej strony : ogarnijcie dupę ,jutro spotkanie na discordzie ,omówimy co i jak koło 20 .
Zamknijmy spory chociaż na czas mistrzostw ,i postarajmy się nie zająć ostatniego miejsca .
Ogarnijmy jeszcze aktywnych fortowców ze światów by wpadli bo bez kompletu ludzi lipa na zapełnienie 2 maluchów.
Dzięki za uwagę
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
O kurde faktycznie, nie wiem dlaczego mi się z Erykiem skojarzyłeś. W każdym razie pamiętam jak ogarniałeś ten cały bajzel i nieźle to wyszło :-D

I nasuwa mi się taka myśl- czy skoro się tak długo zbieramy, nie mając nawet tych 100 ludzi jeszcze zapisanych na Gonzie (w chwili pisania) to czy w czasie eventu się w ogóle zepniemy i zorganizujemy? Czy będziemy mieli jedną bitwę onlinów i drugą offów (oby komplet)? Ile i jakich profesji z jakim eq optymalnie na atak/obrona? Jeżeli coś już jest gotowe na przykład z poprzednich lat lub będziemy bazować na obserwacjach innych to wyprowadźcie mnie z błędu to nie będę nad tym kombinował po prostu.
Wystarczy zebrać 92 osoby które będą online i 13 może być mulciaków/typów którzy przyjdą po nagrodę pocieszenia do oddania ekwipunku na ulepszenie. W najgorszym wypadku będziemy mieli jakieśtam komplety i liczyli na to że inne kraje będą miały gorzej, na gonzie moze jedna bitwa się odbędzie w piatek a kto chce pomóc wybrać najlepsze taktyki niech ogląda powtórki z niemieckich treningów https://www.westforts.com/de18/battles .
Nie ma nic gotowego z poprzednich lat gdyż każdy event ma inne zasady i sety pod które trzeba wybrać dobre klasy postaci, na 1. miałeś własne postacie przenoszone z main świata, na 2 chyba zapaty gdzie bob był najmocniejszy a tu masz livinga/murriete ;x
Co do taktyk obmyślaliśmy je przez chwilę z Erykiem na team, w pół godzinki i po analizie bitew z niemieckiego serwera takie narazie wymyśliliśmy:
mDUqEpd.png

tak jak pisałem na jednej z pierwszych stron, bez zawadiaków i fulldowo nie będzie dało się wygrać ataku gdyż te bronie za mało biją vs livingstony. ale to nie żadne final ustawienia, jesteśmy otwarci na oceny innych. Jedyna niewiadoma to bronie bimbrownika i kilofy gdyż skrzynia na naszym gonzalesie je daje a w spisie w ogłoszeniu było napisane, że tylko ciuchy z tych setów powinny być.

No właśnie. Ja też bym chciał dostać gotowy plan i się do niego stosować (bo nie ukrywajmy w 2 tygodnie można zrobić nie powiem ile rzeczy) ale skoro nikt się nie garnie do tego to z chęcią pomogę, dam pomysły ale potrzeba kogoś kto to wszystko zbierze do kupy bo najgorsze co może być to kilka osób przy władzy z różnymi wizjami.
+1, trzeba ustalić konkretnie kto jaką klasę będzie brał żeby nie było młynu na eventowym serwerze, na gonzalesie z tego co wiem admini mogą zmienić jeszcze klasy na czas testów więc spokojnie.

Proponuję przenieść dalsze rozmowy na temat taktyk i eventu na discorda który założył @DeeLore, link macie na forum miasta na gonzalesie więc zapraszam do dołączania tam(chociaż to moze byc problem przy wyzywaniu bitew, ale można rozwiazać jak lenka podpali fort innego miasta wtedy się będziemy mogli podzielić i oczywiscie trzeba zmienić limit członków z 50 na 100+) (deelore potwierdź, że nadal będziesz zajmował się dodawaniem tam rang ludziom z gonzy bo jeszcze jest zapasowy serwer wojcieszego z poprzednich mistrzostw dostępny)


Narazie wyniki tej ankietki z pierwszego postu w tym temacie wyglądają następująco:
yzxGbaF.png
Jak dam opcję dostępu wszystkim po linku to będą mogli edytować wszystkie odpowiedzi więc lipa, tu arkusz z odpowiedziami:
niestety nie ma takich fajnych kolorowych wykresów ale starczy.

Jeżeli ktoś chce pomóc w czymś, można pisać na discordzie lub forum miasta.
Najbardziej brakuje ludzi więc proszę wszystkich których obchodzi ten event, żeby napisali do swoich sojuszy na różnych światach i zachęcili osoby które jeszcze nie są zapisane a chodzą na bitwy o zapisanie się.
 
Witajcie taka informacja z mojej strony : ogarnijcie dupę ,jutro spotkanie na discordzie ,omówimy co i jak koło 20 .
Zamknijmy spory chociaż na czas mistrzostw ,i postarajmy się nie zająć ostatniego miejsca .
Ogarnijmy jeszcze aktywnych fortowców ze światów by wpadli bo bez kompletu ludzi lipa na zapełnienie 2 maluchów.
Dzięki za uwagę

Proszę aby osoby, które tutaj są tylko po znajomości się nie wypowiadały, tym bardziej kiedy ich wypowiedź to hejt w stronę innych osób.
 

Łowca Michał

Blada Twarz
Proszę aby osoby, które tutaj są tylko po znajomości się nie wypowiadały, tym bardziej kiedy ich wypowiedź to hejt w stronę innych osób.

Gdzie tu jest hejt w tej wypowiedzi? I w stronę kogo? Bo z tego co widzę to pierwszy post smerfa w tym temacie i chyba też ma prawo się wypowiedzieć skoro jest niejako częścią drużyny. Ja rozumiem że niektóre decyzje mogą się nie podobać natomiast jeżeli już na samym początku będziemy najeżdżać na siebie "bo coś tam się kiedyś stało" to to nie ma szans wypalić. Przecież jeżeli większość nie będzie chciała smerfa za dowodzącego tylko wybiorą kogoś innego, to co mu da ta pozycja nawet dana przez kogoś jak nie będzie dowodził? A jeżeli będą go chcieli to i tak po co mu to i tak by go wybrali?
 

DeletedUser33919

Gość
Gość
Ebola jeżeli Ci się nie podoba ,że Smerf wypowiada się na forum/"inne osoby po znajomości" to po prostu nie udzielaj się na forum.Do reszty użytkowników forum, skrytykowanie kogoś bez dobrej argumentacji jest nic niewarte więc gratulacje dla Blackfish,Fatmag,HondzianNs1 otrzymujecie nagrodę nadwornego błazna.Pamiętajcie ,żyjemy w takich czasach że każdy ma prawo głosu i nie musi być za to "hejtowany".
 
Co jak co, ale powyższa sytuacja pokazuje tylko i wyłącznie to, iż nasze TWT potrafi tylko nabruździć i napsuć nam krwi.
Obstawiam, że gdyby elektorat opowiedziałby się za Smerfem jak za np. Fabko/Ebolem to nikt nie miałby za złe, iż jest on jednym z ważniejszych członków rady.

Mxj, bardzo ciekawey research oraz próba ogarnięcia tematu. Z niecierpliwością czekam na więcej.

PS.
Prosiłbym wszystkich czytających oraz dyskutujących o wysłanie wiadomości masowej dot. mistrzostw na swoim świecie. Gdyby komuś się nie chciało jej pisać to mogę podesłać swoją, którą rozsyłałem na Huronie(piszcie pw tu/w grze).

Zmobilizujmy się żeby drugi raz z rzędu nie odpaść w przedbiegach.
 

DeletedUser33384

Gość
Gość
Ja mam tylko takie pytanie. Czemu nie widzę Gonzalesa a niby w drużynie jestem ?
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
Do wszystkich 107 osób zapisanych na mistrzostwa na serwerze gonzales został wysłany telegram dotyczący tego co uzgodniliśmy na dzisiejszym spotkaniu na discordzie, plan na ten tydzień - podział na dwa miasta aby odbyć od środy treningi na fortach, proszę się do niego zastosować i dołączyć do odpowiedniego miasta(jeżeli ktoś bardzo chce zmienić drużynę to może do mnie to napisać)
Jeżeli ktoś będzie dodany po dzisiejszym dniu na gonzalesa niech napisze telegram do mnie - 'maxjonshon' i prześlę ustalenia i przydzielę go do którejś drużyny.
(nie obrażać się jeżeli kogoś narazie wyrzucilismy z miast)
 

DeletedUser33384

Gość
Gość
Do wszystkich 107 osób zapisanych na mistrzostwa na serwerze gonzales został wysłany telegram dotyczący tego co uzgodniliśmy na dzisiejszym spotkaniu na discordzie, plan na ten tydzień - podział na dwa miasta aby odbyć od środy treningi na fortach, proszę się do niego zastosować i dołączyć do odpowiedniego miasta(jeżeli ktoś bardzo chce zmienić drużynę to może do mnie to napisać)
Jeżeli ktoś będzie dodany po dzisiejszym dniu na gonzalesa niech napisze telegram do mnie - 'maxjonshon' i prześlę ustalenia i przydzielę go do którejś drużyny.
(nie obrażać się jeżeli kogoś narazie wyrzucilismy z miast)
Fajne mi miszczostwa, jak już nie ma kodów na skrzynki bo jakiś geniusz wszystkie wykorzystał, a co dopiero będzie z miastami :D . Jest już 110 na serwie z tego co tu widzę :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry