MISTRZOSTWA FORTOWE 2020

Status
Zamknięty.
tylko dopytam, bo nie chce mi się brnąć przez wszystkie wiadomości, czy podczas tych Mistrzostw logujemy się na serwer i zaczynamy od 1 poziomu i mamy wbijać poziomy aż do 150? czy idziemy na bitwy z poziomem 1 i się nawalamy? oO?
 

DeletedUser30275

Gość
Gość
Można jeszcze dołączyć do teamu? Wiem, ze trochę późno, ale dopiero wirus mnie zmusił do powrotu xD
Wypełniłem formularz.
 

DeletedUser30275

Gość
Gość
Konto na eventowym też założyłem, tylko czy znajdzie się jeszcze miejsce dla mnie :p
 

nanolotek

Blada Twarz
Offy też przyjmujecie na mistrzostwa? Bo jak coś to mogę oddać eq i zbierać jakieś produkty czy co tam będzie potrzebne ale bitwy to raczej tylko offline
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
o
no to sie nie dostałem :/ nie moge sie zalogować
 
Nie jestem graczem fortowym gram zazwyczaj dla zadań nagród itd. Może kiedyś to się zmieni. Mam prośbę do takich graczy jak ja , jeśli sie zgłosicie i wyrazicie chęć w takim mini wydarzeniu to słuchajcie rozkazów. Po pierwsze nikt was nie obwini o nic , a po drugie wykonywanie ich to połowa sukcesu. Pozdrawiam i życzę wygranych ;)
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
@Lenka222 można jeszcze zmienić graczy którzy nie zalogowali się na serwer mistrzostw na nowych którzy chcieliby pomóc?
 
Status
Zamknięty.
Do góry