Mistrzostwa pojedynkowe 2020 dyskusja

Lenka222

Członek obsługi gry
W tym temacie możecie prowadzić dyskusję na temat mistrzostw pojedynkowych oraz zadawać pytania w celu rozwiania wątpliwości.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
czy na serwerze konkursowym będzie możliwe kupowanie umiejętności i cech za bryłki?
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Tagrowanie będzie dozwolone. Jednak tylko z uczestnikami konkursu. Osoby, które odpadły nie mogą z nikim handlować.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Tagrowanie będzie dozwolone. Jednak tylko z uczestnikami konkursu. Osoby, które odpadły nie mogą z nikim handlować.
to przecież tak na początku bardziej kompetentne osoby wymienią się setami i zrobią sobie jeden na 1^ XD
 
No co wygra ten co przyprowadzi wincy znajomych. To już lenka daj ten set gringo czy jak to sie tam nazywa za bryłki. Wy tam w tym TWT to puknijcie sie w głowy a przy okazji puknijcie w głowy IG :uuu)
 

Rajbaidek

Blada Twarz
Kolejność pojedynków atak obrona atak obrona będzie odgórnie ustalona, czy można kogoś zlać o 3 i 4 w nocy a później czekać na dwie obrony?
 
A kiedy pozna drabinkę oraz gracze otrzymają przedmioty np potki na 150lvl i sety?
W ogłoszeniu są podane informacje na ten temat.

Lenka222 napisał:
5. Konkurs będzie rozegrany w formie pucharowej. Wielkość drabinki pucharowej będzie uzależniona od ilości uczestników chętnych do wzięcia udziału i zostanie ogłoszona w ciągu 48 godzin od zakończenia zapisów. [...] Przedmioty mogą być rozdane poprzez kody dostępne na forum gry. Przedmioty zostaną rozdane po 48 godzinach od startu serwera, czyli po czasie potrzebnym na dołączenie do miasta.
 
Ech, typowo dla TWT, jak można coś zrobić do 48 godzin, to czekam te 48 godzin, po co wcześniej, pomimo, że wkład pracy ten sam i można wszystko w godzinkę, max 2 ogarnąć
 
7. Podczas trwania turnieju jest konieczne jest dołączenie do miasta w ciągu 48 godzin od startu serwera, odchodzenie z miasta jest zabronione.


czas na dołączenie był do godziny16/17 , więc osoby które nie doszły do miasta przed tym czasem automatycznie powinny być zdyskwalifikowane. A są też osoby które dołączyły po 19 więc po czasie 48 , więc też powinny być dyskwalifikowane !oooooo!!oooooo!

chyba że turniej z góry jest ustalony oops!