Mistrzostwa pojedynkowe 2020 dyskusja

DeletedUser7655

Gość
Gość
Drodzy Gracze,
czuje się w obowiązku Was poinformować o możliwej taktyce na ten turniej. Z przeprowadzanych rozmów z organizatorami konkursu wynika, że: wystarczy zaatakować swojego oponenta dwa razy z rzędu po czym do ostatniego dnia tulać poduszkę w hotelu, czekając, aż dostaniemy telegram od naszego przeciwnika, bo tego wymagają admini. Z wynikiem 2:0 możemy teraz się nastawić na gładką obronę, więc wykonujemy pracę podwyższonego ryzyka tak by zbić swoje punkty życia do absolutnego minimum. Przechodzicie wówczas wynikiem 2:2, bo liczą się obrażenia. Nie ma to oczywiście nic wspólnego z poszanowaniem zasad „fair play”, ale nie o to tutaj chodzi. Jest to także swoistego rodzaju łamanie regulaminu, ale mimo, iż to co jest niedozwolone, nie jest także karane. ;)



Powodzenia! pif_paf

/ rodo srodo, usunięto screeny - Wojcieszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33299

Gość
Gość
Drodzy Gracze,
czuje się w obowiązku Was poinformować o możliwej taktyce na ten turniej. Z przeprowadzanych rozmów z organizatorami konkursu wynika, że: wystarczy zaatakować swojego oponenta dwa razy z rzędu po czym do ostatniego dnia tulać poduszkę w hotelu, czekając, aż dostaniemy telegram od naszego przeciwnika, bo tego wymagają admini. Z wynikiem 2:0 możemy teraz się nastawić na gładką obronę, więc wykonujemy pracę podwyższonego ryzyka tak by zbić swoje punkty życia do absolutnego minimum. Przechodzicie wówczas wynikiem 2:2, bo liczą się obrażenia. Nie ma to oczywiście nic wspólnego z poszanowaniem zasad „fair play”, ale nie o to tutaj chodzi. Jest to także swoistego rodzaju łamanie regulaminu, ale mimo, iż to co jest niedozwolone, nie jest także karane. ;)

Powodzenia! pif_paf
Unlucky ktoś kto wymyślił ten konkurs się nie postarał i nie doprecyzował niektórych rzeczy które ktoś może wykorzystać - nie jest to łamanie regulaminu "W przypadku, gdy odbędą się cztery pojedynki a karcie widnieje remis -do następnej fazy pucharowej przechodzi osoba, która zada większą ilość obrażeń. " prosta piłka - zadałeś mniej obrażeń nie przechodzisz dalej, fair play na gonzalesie nigdy nie było i nie będzie. Prawo nie działa wstecz, więc jak ty nie będziesz wykorzystywał luk w regulaminie to ktoś inny to zrobi i ty odpadniesz, life is brutal.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
XD byłem z saperem umówiony na pvp wieczorem tamtego dnia i jak zauważył że robię pracki po drugiej stronie mapy to na proszku podleciał żeby z zaskoczenia mnie ubić, co jest też wbrew regulaminowi. Jak uciekłem do hotelu to miał problem XD. Chciałem grać nie fair to tak samo cię potraktowałem przy czym ja to zrobiłem nie łamiąc regulaminu, bo w regulaminie nie ma mowy o tym że nie możesz wykonywać pvp jak masz 200hp
 

DeletedUser7655

Gość
Gość
Ebola Ty akurat nie masz o co martwić- support stoi za Tobą murem NIE!!!
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
Oj byczku tu się mylisz, support stoi murem za multi Kena który po zgłoszeniu tego konta bierze na siebie wszystkie tickety dotyczące go i nie przekazuje @Lenka222

/ edytowano z racji na screen rozmowy z TWT - Wojcieszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry