Mistrzostwa pojedynkowe 2020

Status
Zamknięty.

Lenka222

Członek obsługi gry
1. Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszego rewolwerowca na Dzikim Zachodzie.
2. W konkursie może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik gry The West (nazywany później jako Uczestnik) z wyjątkiem członków teamu The West.
3. Udział w konkursie jest bezpłatny.
4. Zgłoszenia są przyjmowane poprzez system supportu i trwają do 27.04.2020 r. do godziny 10:00.
5. Konkurs będzie rozegrany w formie pucharowej. Wielkość drabinki pucharowej będzie uzależniona od ilości uczestników chętnych do wzięcia udziału i zostanie ogłoszona w ciągu 48 godzin od zakończenia zapisów.
6. Serwer zostanie otwarty 27.04 po godzinie 10:00. Do czasu otwarcia każdy uczestnik będzie posiadał tam utworzoną postać.
7. Podczas trwania turnieju jest konieczne jest dołączenie do miasta w ciągu 48 godzin od startu serwera, odchodzenie z miasta jest zabronione.
8. Rozgrywka będzie odbywała się w formie pucharowej, podczas rundy musi odbyć się sekwencja "atak-obrona-atak-obrona", czyli cztery pojedynki podczas rundy - zwycięzcą zostaje ten, kto wygra większą ilość pojedynków. W przypadku, gdy odbędą się cztery pojedynki a karcie widnieje remis -do następnej fazy pucharowej przechodzi osoba, która zada większą ilość obrażeń.
9. Na każdą rundę będzie przeznaczona ograniczona ilość czasu, podczas którego przeciwnicy muszą się umówić na pojedynki.
10. Czas przeznaczony na rundę będzie ogłaszany wraz z jej startem. Pierwsza runda rozpocznie się najwcześniej 72 godziny po starcie serwera.
11. Zakazane są interakcje z uczestnikami, którzy odpali z turnieju. Osoby wyeliminowane mogą pozostać na serwerze jako obserwatorzy. W przypadku interakcji z innymi graczami ich konto może zostać zablokowane. Gracze wyeliminowani zostaną usunięci z miast.
12. Po ogłoszeniu kolejnej tury, jeśli gracze mający odbyć ze sobą pojedynki znajdujący się w jednym mieście są zobligowani do napisania wiadomości do supportu o przeniesienie do innego miasta.
13. Zakazane jest budowanie własnych miast. Na serwerze będą znajdowały się miasta, do których można dołączyć.
14. Ustawione pojedynki są zakazane i będą równoznaczne z wykluczeniem z turnieju.
15. Pojedynki poza systemem turniejowym są również zakazane.
16. Ochrona po omdleniu będzie skrócona do 4 godzin. Istnieje możliwość jej usunięcia po kontakcie osoby posiadającej ochronę z supportem. Przy czym należy pamiętać, że obsługa gry w danym momencie może być nie dostępna.
17. Turniej będzie rozgrywany na specjalnie przygotowanym serwerze, gdzie każdy będzie miał do dyspozycji skrzynię doświadczenia, która umożliwi mu uzyskanie 150 poziomu, jeden napój nowego początku oraz sety "Gordona", "Billa Doolinsa", "Collina", "Detektywa". Przedmioty mogą być rozdane poprzez kody dostępne na forum gry. Przedmioty zostaną rozdane po 48 godzinach od startu serwera, czyli po czasie potrzebnym na dołączenie do miasta.
18. Zakazane jest używanie ubrań, broni, jazdy zdobytych z Wielkanocnej Rozgrywki oraz wędrownego cyrku. Na prośbę gracza możliwe jest usunięcie zdobytego przedmiotu z jego ekwipunku.
19. Skrzynie z ubraniami oraz pojedyncze ubrania nie będą dostępne w shopie.
20. W turnieju przewidziano pięć dodatkowych nagród po 100 bryłek złota oraz 100 obligacji każda. Nagrody zostaną przyznane osobom, które jako pierwsze zdobędą osiągnięcia wybrane przez The West Team osiągnięcia, które nie są związane z pojedynkami. Lista osiągnięć zostanie opublikowana po zakończeniu turnieju.
20. Nagrody
*Za zwycięstwo w całym turnieju - 500 bryłek złota, 500 obligacji oraz jeden set do wyboru (Vaquero, Kowbojki oraz El Gringo)
*Za zajęcie drugiego miejsca - 200 bryłek złota, 200 obligacji oraz jeden set do wyboru (Vaquero/Kowbojki)
*Za miejsce trzecie - 100 bryłek złota, 100 obligacji oraz jazda do wyboru (Vaquero/Kowbojki)
21. Nagroda może zostać przyznana jedynie na konto, które brało udział w zabawie.
22. W celu odbioru nagrody należy zgłosić się przez system support z podaniem serwera, na który nagroda ma zostać dodana.
23. Nagrody zostaną rozdane w ciągu 7 dni od zgłoszenia się do supportu. Zgłoszenia należy dokonać w ciągu 5 dni od zdobycia nagrody.
24. Konkurs trwa od dnia 23.04.2020. Termin zakończenia zostanie podany w momencie zakończenia zapisów.
25. Po zakończeniu konkursu wszystkie przedmioty, obligacje, dolary i cała zawartość ekwipunku gracza zostanie skasowana, i nie może zostać przeniesiona na inny serwer.
26. Organizatorem konkursu jest The West Team.
27. Organizator zastrzega sobie prawo do zawieszenia lub odwołania konkursu oraz niniejszego Regulaminu bez wcześniejszego uprzedzenia uczestników w razie katastrofy, wojny, niepokojów cywilnych lub wojskowych, a także w przypadku przewidywanego naruszenia obowiązujących przepisów prawa lub jakiegokolwiek innego zdarzenia poza kontrolą Organizatora. W innych przypadkach, jakiekolwiek zmiany dotyczące konkursu, będą ogłaszane uczestnikom przez organizatora najwcześniej jak to możliwe.
28. Uczestnik jest zobowiązany do zapoznania się i zaakceptowania Regulaminu konkursu. Potwierdzenie akceptacji zostanie dokonane przez uczestnika poprzez dołączenie do konkursu.
 
Status
Zamknięty.