Mistrzostwa - Sparingi

Witam jak wielu z was zapewne wie 2 edycja IFBC to totalna kpina i olanie reprezentacji przez ludzi do niej wybranych.

Aby taka sytuacja nie miała miejsca na 3 edycji , sugerowałbym aby CM pogadała z innymi reprezentacjami i zorganizowała nam sparingi na gonzalesie , mysle ze zaintersowanie byłoby napewno większe niż dowiadywanie się o mistrzostwach na tydzień przed ich rozpoczęciem.

Do tego aby mieć mocną reprezentacje nagrody muszą być znane PRZED STARTEM , aby ludzie wiedzieli o co walczą a nie walka o kota w worku.

Tu niestety tak było i 90 osób olało zabawe bo nie wiedzieli o co walczą a siedzieć dziennie po kilka H i klikać pracki dla byle czego nie oszukujmy się nikogo nie rajcuje.

LordKaczmar1910

Blada Twarz
Czy wiadomo coś o kolejnej edycji mistrzostw fortowych? Mam całą listę osób pracujących i "olewaczy" z poprzedniego roku i tak jak mówiłem, chciałbym być przy wybieraniu składów :)

Pozdrawiam

do tego jeszcze 5kk lub 10kk kaucji za miejsce ;) mogę być skarbnikiem

olewasz drużynę, drużyna zagospodaruje tu twój wkład

Lenka222

Członek obsługi gry
Data kolejnych mistrzostw nie jest jeszcze znana. Gdy ją poznamy na pewno zostanie ogłoszona na forum gry. Obecnie odpoczywamy po Gorączce Złota ;)