Mity o the-wescie

  • Rozpoczynający wątek Budowniczy777
  • Data rozpoczęcia

Czy wierzysz, że kościół daje jakiś bonus?


  • W sumie głosujących
    672
Status
Zamknięty.

DeletedUser24534

Gość
Gość
I. Jeśli chodzi o modlitwę przed rozbudową to TAK, wypadają lepsze przedmioty.
II. Co do wypadania przedmiotów ;;) Kiedyś na Bf polowałem sobię na miśki, przez 7h nic nie wypadło, poszedłem się przespać i pomodlić, wróciłem do polowania i... ::)): 2 głowy misia w pierwszej godzinie, jakiś drop (nie pamiętam jaki) w następnej...
III. Modlitwa przed pojedynkiem. Moim zdaniem to fake.
IV. Forty. Nie wiem, nie chodzę ::P:

Słyszałem też, że ktoś miał bonus do strzelania za regularną modlitwę, gdy przestał się modlić ten bonus znikł. o_O


Oddalenie prac - słyszałem, że produkty częściej wypadają jeśli w tym miejscu gdzie pracujemy znajdują się 2 inne osoby. Próbowałem tego, czasami się sprawdzało, czasami nie.
 
A ja słyszałem że:

1. Podkowa daje szczęście
2. Po modlitwie lepiej się miasto rozbudowuje.

Proponowałbym się baczniej przyjrzeć podkowie:meks:
 

DeletedUser21582

Gość
Gość
Mit

Mój kolega mówił mi coś takiego,że jak się modlił cały czas to dostał raport,że zdobył złoty krzyżyk,ja mu nie wierzyłem,ale zobaczyłem jego profil to tam był ten krzyżyk,ale on mnie raczej nabrał i kupił ten krzyżyk :nie:
 
Mój kolega mówił mi coś takiego,że jak się modlił cały czas to dostał raport,że zdobył złoty krzyżyk,ja mu nie wierzyłem,ale zobaczyłem jego profil to tam był ten krzyżyk,ale on mnie raczej nabrał i kupił ten krzyżyk :nie:

To był medal czy item:?:

Bo jeśli medal to rzeczywiście taki jest.

A złoty krzyżyk to zwykły item który można wydropić lub kupić;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
Mój kolega mówił mi coś takiego,że jak się modlił cały czas to dostał raport,że zdobył złoty krzyżyk,ja mu nie wierzyłem,ale zobaczyłem jego profil to tam był ten krzyżyk,ale on mnie raczej nabrał i kupił ten krzyżyk
zdobył to oznacza że to zwykły medal
ale co do mitów
to słyszałem że wędka i pułapka na bobry dają jakieś szczęscie
 

DeletedUser7299

Gość
Gość
W sumie to nie wiem. Jak idę handlować z indianami lub coś, to zawszę się modlę, bo przecież kościuł tam nie stoi dla lansu. Z drugiej strony, raczej nie zdarzyło się, aby od razu po pomodleniu coś mi dropło.
Tak więc, zawsze mam nadzieję, że działa ;)
 
Według mnie kościół w TW istnieje dlatego, żeby ludzie się zastanwiali co to jest. Według mnie raczej prawdą są lepsze itemy w mieście(modlitwa przed budową).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po napisaniu do suportu trafia nam się item

Ja sam to sprawdziłem. Napisałem do suportu. Było to pytanie odnośnie kościoła. Oni też nie wiedzą. A przynajmiej tak mówią. W każdym bądź razie napisałem do suportu a potem wziąłem się za prace. Często szukałem tych itemków (Kamienie półszlachetne i piryt) pech chciał że nic nie lotało aż tu nagle trzy prace i 2 piryty i 1 kamień może zbieg okoliczności.
 

DeletedUser20449

Gość
Gość
Nie wiem do czego jest kościół :/
Moim zdaniem na TW to jest takie urozmaicenie...
W każdym miasteczku musi być kościół to te na TW nie mogą być gorsze.

Ale , raz usłyszałem że modlitwa przed budową sklepu daje lepsze itemy.
Budowałem z modlitwą i na prawdę były fajne :) Same szlacheckie :) Może to o to chodzi. Nie wiem , wielka westowska Niewiadoma :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No mity są różne...
To jest chyba urozmaicenie.
1.Podkowa- miałem postać 85lvl, full handel zakładałem podkowe i nieraz coś znajdowałem. Zmieniałem EQ, zapomniałem dodać podkowy i już tak fajnie nie było:eek:j:
2.Modlitwa-gdy na noc ustawiam spanie, z nudów dodaje modlitwe. A co do tej rozbudowy, prac i pojedynków nie sprawdzałem.
Mity były, są i będa..;;)
 

DeletedUser21363

Gość
Gość
Ja kiedyś słyszałem, że jak się ma w EQ kajdanki i skórę bobra to jest jakiś bonus w nocy.

By west stats.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja w swoje urodziny w napadzie wydropiłam pas do stroju tancerki - przypadek czy prezent od the west?
:gwizd:eek:.O
 

DeletedUser21582

Gość
Gość
zdobył to oznacza że to zwykły medal
ale co do mitów
to słyszałem że wędka i pułapka na bobry dają jakieś szczęscie

Ale on zdobył item i miał go założonego więc mówię,że raczej mnie nabrał!!!
 

DeletedUser21363

Gość
Gość
Cytat z Wikipedii:

Kościół – budynek, w którym gracz może się pomodlić. Skutki modlitwy to wprowadzanie więcej punktów rozbudowy do miasta oraz lepsze przedmioty w wybudowanych sklepach. Można także zdobyć medale za modlitwę.

I wyjaśnione. ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8523

Gość
Gość
Wierzę, bo daje na pewno. Na sto procent to są losowe bonusy, ale nie raz się przekonałem, że istnieją. A przynajmniej daję on trochę tajemniczości...
 

DeletedUser21363

Gość
Gość
Ponoć gdy założymy w EQ wiadro do gaszenia (Z questa)to jest sekretny bonus do pracy.::):

Aby przeczytać przytrzymaj Ctrl, Potem wciśnij A.;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28220

Gość
Gość
Jezu jak by nie dawal by go nie robili :p
dodaje :)
Im wiecej razy bedziesz mial modlitw i jeszcze zalorzysz set kolekcjonera ( co dodaje szczescie )
ze skrzyn wylatuja super przedmioty :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry