Możliwość wyboru między obligacjami, a bryłkami (bonus aktywności)

  • Rozpoczynający wątek Madrok
  • Data rozpoczęcia

Podoba się ?

  • Tak !

    Głosy: 20 50,0%
  • Nie !

    Głosy: 20 50,0%

  • W sumie głosujących
    40
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jak wiadomo w nagrodę za zalogowanie się piąty dzień z rzędu dostajemy 15 bryłek na pierwszą postać, które osiągnęło ten próg, a wszystkie pozostałe dostają 15 obligacji. Bryłki są jednak wspólne, a obligacje już nie i ta pierwsza postać ma najgorzej bo dostaje same bryłki, a powiedzmy druga i trzecia dostaje dodatkowo 15 obligacji.

Przypuśćmy, że taki Maciuś ma trzy postacie i jedna dostanie dzisiaj 15 bryłek, a pozostałe dostaną jutro 15 obligacji. Maciek loguje się na dzisiejszą, główną postać i pojawia się komunikat "Wybierz swoją nagrodę" z ikonami bryłek i obligacji, wybiera obligacje. Potem loguje się jutro na pozostałe postaci i najpierw loguje się na postać, na której bardziej mu zależy i również wybiera obligacje, a na pozostałą dostaje z automatu bryłki.

Myślę, że pomysł jest już zrozumiany i nie muszę opisywać już pozostałych możliwości.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
To niech ta osoba sobie tak zrobi żeby przyznawanie tej nagrody wypadało w ten sam dzień, to nie jest jakiś problem.

A potem już sobie wybiera poprzez logowanie w kolejności , gdzie co ma być dodane.

Ja tak robię i zawsze bryłki wybieram na najmniej znaczącym świecie natomiast na głównym i tym trochę mniej uczęszczanym obligacje sobie zbieram.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie widzę przeszkód, żeby były do wyboru obie możliwości jeśli posiada się jedną postać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
dlatego jestem za tym żeby był wybór co chcesz otrzymać obli czy bryły.
 
Raczej jest inne rozwiązanie, założyć nowe konta z nowymi nazwami i adresami e-mali. Wtedy masz bryłki i obligacje na jedno konto. Czemu tak nie każdy tak robi? może nie każdemu się chce się mieć tyle różnych kont i o wszystkim pamiętać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry