Możliwość wyrzucenia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31256
  • Data rozpoczęcia

Dodać to?

  • Tak

    Głosy: 24 92,3%
  • Nie

    Głosy: 2 7,7%

  • W sumie głosujących
    26
Status
Zamknięty.

DeletedUser31256

Gość
Gość
Propozycja to możliwość wyrzucenia gracza nawet kiedy jest zapisany na bitwie lub w niej uczestniczy.
Dlaczego?
W naszym sojuszu jest szpieg a nie mogę go wyrzucić ponieważ jest zapisany na bitwę (i będzie się tak zapisywał i zapisywał) i siedział dalej w mieście.
Oczywiście zrobić z tym się nic nie da... więc daję to jako propozycję tutaj.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
No nie dotyczy to tylko szpiegów ale tez osób które psują atmosferę w miastach, sojuszach jak i ludków którzy jakoś dostali się do miast i okradają mieszkańców,sojuszników.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Takich "upartych" graczy nie da się już wyrzucić z miasta ?

Tak sobie myślę, że jak nie potrzeba być mieszkańcem miasta do zapisania się na bitwę, to powinno to działać w drugą stronę: zapisanie się na bitwę nie powinno chronić przed wyrzuceniem z miasta.
 
Tak samo jest kiedy samemu chcemy opuścić miasto po zapisie na bitwę, zgłoszenie podobno już poszło do IG.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No nie wiem....
A kto by miał takie uprawnienia? Każdy generał? Kapitan?
A co gdy ktoś mnie wyrzuci bo nie podoba mu się mój nick?
Albo jakiś inne złośliwe działania?
 

DeletedUser31256

Gość
Gość
No nie wiem....
A kto by miał takie uprawnienia? Każdy generał? Kapitan?
A co gdy ktoś mnie wyrzuci bo nie podoba mu się mój nick?
Albo jakiś inne złośliwe działania?

Szkodliwe działania? o_O
Wg. ciebie szpieg nie wykonuje żadnych złośliwych działań, ale osoba, której zależy na dobru sojuszu, już tak? :eek:kul:
A co gdy ktoś cię wyrzuci bo nie podoba jemu się twój nick?
Co to ma do rzeczy?
Każdy ma nick jaki ma a tylko buc musiałby wyrzucić kogoś za nick bo mu się "nie podoba".
A kto miałby mieć takie uprawnienia?
Czytasz ty co napisałem? :kak:
Chyba wiadomo, że założyciele i radni miasta, w którym jest denat, który usilnie próbuje zostać w mieście :I:
PS poradziliśmy już sobie z mulikonciarstwem i szpiegostwem, ale propozycja ma zostać i ma zostać dodana bo można się zapisywać na bitwy bez miasta więc jakim prawem gracz może siedzieć w mieście będąc zapisanym na bitwę? A administracja tylko siedzi z założonymi rękoma i pisze "nie da się wyrzucić na siłę gracza z miasta, byłoby to nadużycie".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182

Gość
Gość
Mechanizm obecny pozwala uczestniczyć w bitwie graczom bez miast, więc zakaz wyrzucania z miasta gracze zapisanego na bitwę wydaje się być bezzasadny. Prośba odpowiedniej modyfikacji została zgłoszona do IG. Temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry