mobile the west

  • Rozpoczynający wątek qbeqq
  • Data rozpoczęcia

???

  • tak ! trzeba sie za to jak najszybciej zabrac

    Głosy: 57 87,7%
  • nie bo nie mam wi fi w telefonie i mi sie to nie przyda

    Głosy: 4 6,2%
  • kto zaznaczy nie ma mozgu xd

    Głosy: 4 6,2%

  • W sumie głosujących
    65
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
To nie jest propozycja bo nie mampojecia kompletnie jak to zrobic ale wiem ze aktualnie bardzo duza ilosc ludzi ma smartfony czy inne smieszne telefony wi fi ;) w tym ja. A wiec pytanie brzmi czy da sie cos w tym kierunku zrobic bo jak mi wiadomo coraz wiecej gier online ma mozliwosc graniu w modzie mobile w tym oczywiscie znane nam firmowe plemiona a o the wescie cisza
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
TW obecnie działa na smartfonach, jak pobawisz się flashem nawet bitwy ruszają. Niemniej usprawnić zawsze można.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A moge sie dowiedziec jak to zrobic bo ogolnie ja na smarrtfonie czarny ekran i okienka ie nie odpalaja ;)
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Mhm, była taka przeglądarka wspierająca flasha i wszystkie wtyczki, lecz nazwy teraz nie pamiętam. Na pewno warto spróbować na operze, ewentualnie przejrzeć czy czegoś w sklepie nie ma. Nie mam teraz pewności czy flash nie wycofał swojej wtyczki.
Sprawdziłbym gdybym miał gdzieś hotspota pod ręką, może ktoś inny z powodzeniem użytkuje?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi też działa na smartfonie na operze lajtowo. Radzę ci tego spróbować. Do normalnego sprawdzenia TW, czyli pójść na prace i inne takie, to powinno wystarczyć. A bitwy to ja nie wiem, bo nie chodzę :)
 

DeletedUser15276

Gość
Gość
Opera normalna czy Mini?

Ja muszę poszperać i zaktualizować wszystko, bo też mam czarny ekran używając zwykłej Opery.
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Zarówno Safari jak i Chrome na iOS nie mają problemów z obsługą Westa.
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
@qbeqq kupił smartfonka ale TW mu nie śmiga :p

Nie no oczywiście na tak.
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
Ogólnie dodam, że było już kilka takich tematów.
A skoro już o tym rozmawiamy :D
Ktoś wie, czy TW będzie działać na Samsung Galaxy Note II 10.1?

@Down
To tablet nie telefon :D
 
Ostatnia edycja:
Telefon całkiem niezły, więc powinno działać. Ja na swoim S III spokojnie wszystko przeglądam, a na operze bitwy wchodzą :)

@Up W sumie racja, tablet :p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser30533

Gość
Gość
Opera mini w pełni działa , sam używam i polecam :D
ale aplikacją bym nie pogardził ::D:
 
Ja mam tableta z Androidem, Opera Mobile

Pracę, hotel i podróż da się zrobić, ale z fortami ciężko wycelować podczas bitew...5 minut to trwa i niekoniecznie tam gdzie trzeba. Między rundami zamieszanie... ale bitwy są w takim "języku", że nawet na średnich kompach się tną. Póki będzie flash, bitwy na pewno nie będą mobile.

I jeszcze duży minus za rozdzielczość... to trzeba będzie ewidentnie zmienić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry