zaakceptowany Modernizacja czatu w grze.

Czy wg. Ciebie czat powinien zostać zmodernizowany?


  • W sumie głosujących
    31
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.
Uważam że czat powinien być dostępny dopiero po wbiciu 15 poziomu albo chociaż 10.
Mulciaki łatwo na torze założyć i bez potwierdzenia maila można pisać.
Aby pisać na czacie i na PW powinien być potwierdzony mail oraz 15 poziom aby gość typu haracz zetka czy inny ktoś, nie mógł tak po prostu wbić do gry na wymyślonym mailu i pisać od 1 poziomu. Jeśli wymagałoby to 15 poziomu i potwierdzenia maila, myślę że by to nieco zniechęciło do marnowania czasu na zakładanie nowych kont tylko po to aby spamować i obrażać graczy. Ankieta działa tak: Jeśli się z czymś zgadzasz, oddaj głos. Jeśli zgadzasz się z wieloma opcjami, oddaj głos na wiele opcji, jeśli nie zgadzasz się z żadną, oddaj głos na nie. Inna kwestia to taka, że dorośliśmy technicznie do tego, aby gra nie wykoleiła się po tym jak wszystkie osoby będą na jednym czacie.
Uważam że saloon1 saloon 2, saloon 3 i saloon 4, powinny być zamienione na saloon, na którym wszyscy dostępni gracze mogą do siebie pisać, bez podziałów gdzie na 1 jest 200 osób, na 2 50 a na 3 może 3 osoby. Zapraszam do dyskusji i do głosowania.
 
<ocenzurowano>
A ja mam wy. na to co myślisz, co piszesz, dla mnie możecie razem ze zbiegiem skasować konta, nie obchodzi mnie to.
Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie pisz, zachowaj resztę godności bo się błaźnisz, i pomyśleć że takie osoby były w teamie.
połączenie saloonów na plus,ale pewnie gierka wybuchnie :p
Takie coś było 10 lat temu, ale teraz nie ma prawa się nic zadziać! ;) to nie 2012.
 

sloik

Blada Twarz
Kwestię połączenia czatów tłumaczyli już z 10 razy że nie bo cośtam, dla kogoś kto wie co to tor, potwierdzenie na lewym mailu co zniknie w 15 minut to nie jest żaden problem, blokada czatu by się przydała, ale czat jest podobno po to by pytać o pomoc, i coś takiego ma zniechęcać nowych (xd) graczy, tak więc przykro mi.
 
Nowi gracze i tak nie uzyskują pomocy z tego chatu :) oczy aż wypala jak się czyta. Lepiej jak by admin więcej przebywał w grze i wyłapywał niestosowne zachowanie.
 
Widzę, że nauczyłeś się ankiety konstruować :D Plus jeden jak Wy to mówicie.

Zaznaczyłem opcję od 15 poziomu ale dałbym jeszcze wyższą np od 20.

Co do nowych graczy to praktycznie ich nie ma więc po co ten czat publiczny potrzebny w sumie?
 

TruskawaXD

Blada Twarz
10-15lvl na multiku to doslownie 10minut xd

łączenie salonów na plus ale srenka nic nie zrobi, bo po co
 
Widzę, że nauczyłeś się ankiety konstruować :D Plus jeden jak Wy to mówicie.

Zaznaczyłem opcję od 15 poziomu ale dałbym jeszcze wyższą np od 20.

Co do nowych graczy to praktycznie ich nie ma więc po co ten czat publiczny potrzebny w sumie?
Jeśli temat tego wymaga, ankiety są bardziej skonstruowane, w każdym razie dalej wolę prostotę i nie ma to nic do moich umiejętności.
 
Status
Zamknięty.
Do góry