Modernizacja regulaminu Forum - dodanie nowego punktu

Czy popierasz pomysł?

  • Tak

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    0
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

Justys

Blada Twarz
Proponuję zakazać graczom rygorystycznie by powoływali się na wpływy w administracji gry i znajomości. Powoływanie powinno być karane miesięcznym banem na forum i tygodniowo blokadą w grze. A administracja powinna być tak zwana apolityczna bez względu czy jakiegoś gracza lubi czy grała razem w jednym mieście świecie itp.
 
Proponuję zakazać graczom rygorystycznie by powoływali się na wpływy w administracji gry i znajomości. Powoływanie powinno być karane miesięcznym banem na forum i tygodniowo blokadą w grze. A administracja powinna być tak zwana apolityczna bez względu czy jakiegoś gracza lubi czy grała razem w jednym mieście świecie itp.
raczej zakazać Mulciaków takich jak ty,HaraczJaracz czyli najgorsza Zaraza w Historii na TW,takich jak Kruk629,Despasito32,Theorampole,ViksonZ,Aziks,SELFIE i was powinni banować w Grze jak i na Forum i wam zrobić blokadę na pisanie na Forum i na zakładanie kolejnych mulciaków typu stif2137 i podszywanie się pode mnie Jedyną Legendą na TW
 

kruK629

Członek obsługi gry
raczej zakazać Mulciaków takich jak ty,HaraczJaracz czyli najgorsza Zaraza w Historii na TW,takich jak Kruk629,Despasito32,Theorampole,ViksonZ,Aziks,SELFIE i was powinni banować w Grze jak i na Forum i wam zrobić blokadę na pisanie na Forum i na zakładanie kolejnych mulciaków typu stif2137 i podszywanie się pode mnie Jedyną Legendą na TW
Jedyna prawdziwa Legenda jest @Blaz3j
 
Po pierwsze, temat i tak zostanie zamknięty bo w regulaminie forum/gry jest punkt, który zakazuje graczom jakiegokolwiek forsowania jego zmiany.
Jest bodajże taki punkt, który zakazuje powoływania się na adminów przy otwartym konflikcie dwu graczy

Po drugie, jaki jest stiff każdy widzi. Nie trzeba być geniuszem by dostrzec je jest na coś poważnego chory.
Dlatego wobec niego regulamin nigdy nie będzie egzekwowany w 100%
 
Proponuję zakazać graczom rygorystycznie by powoływali się na wpływy w administracji gry i znajomości. Powoływanie powinno być karane miesięcznym banem na forum i tygodniowo blokadą w grze. A administracja powinna być tak zwana apolityczna bez względu czy jakiegoś gracza lubi czy grała razem w jednym mieście świecie itp.
regulamin ma być przyjazny dla administratora, nie dla gracza, czego nie rozumiesz?
 
raczej zakazać Mulciaków takich jak ty,HaraczJaracz czyli najgorsza Zaraza w Historii na TW,takich jak Kruk629,Despasito32,Theorampole,ViksonZ,Aziks,SELFIE i was powinni banować w Grze jak i na Forum i wam zrobić blokadę na pisanie na Forum i na zakładanie kolejnych mulciaków typu stif2137 i podszywanie się pode mnie Jedyną Legendą na TW
Jedyna prawdziwą legendą jestem ja ty marna nic nieznacząca podróbko
 
raczej zakazać Mulciaków takich jak ty,HaraczJaracz czyli najgorsza Zaraza w Historii na TW,takich jak Kruk629,Despasito32,Theorampole,ViksonZ,Aziks,SELFIE i was powinni banować w Grze jak i na Forum i wam zrobić blokadę na pisanie na Forum i na zakładanie kolejnych mulciaków typu stif2137 i podszywanie się pode mnie Jedyną Legendą na TW
Pominoles wielu fajnych łudź na the Wwwwwest a to jest obraza,nie tylko braku szacunku do gry agnieszki w pimponga,obrażasz poważną grę Mozarta ,ja nie naśmiewam się z przygłupów i tych co się pytają jak obsługiwać aparat cyfrowy by zrobić fotkę dla @ stif ,baranie z rogami większymi od łosia ,ile posiadasz multi?,nie jesteś w stanie sam sobie pampersa zmienić więc ktoś musi pisać za ciebie,może mam wymienić kto?
 

kruK629

Członek obsługi gry
Proponuję zakazać graczom rygorystycznie by powoływali się na wpływy w administracji gry i znajomości. Powoływanie powinno być karane miesięcznym banem na forum i tygodniowo blokadą w grze. A administracja powinna być tak zwana apolityczna bez względu czy jakiegoś gracza lubi czy grała razem w jednym mieście świecie itp.
Jak wyobrażasz sobie zapis takiego punktu w regulaminie ?


ty jesteś podróbką i najgorszą Zarazą na TW zaraz po HaraczJaracz,Kruk629,Theorampole,Aziks,Despasito32,Xfactor,ViksonZ,Justys i jesteście wszyscy Multi kontami HaraczJaracz i jego pachołkami którzy mają na celu zaśmiecanie Forum,robienie nie potrzebnego spamu,obrażanie mnie,Graczy
Niepotrzebny spam robisz zdecydowanie Ty, tylko Ty
Obrażasz i pomawiasz innych na każdym kroku - jeśli nie masz dowodów, to nie pisz takich bzdur, bo za to co napisałeś zgłoszenie w suporcie czeka na rozpatrzenie.
 
ty jesteś podróbką i najgorszą Zarazą na TW zaraz po HaraczJaracz,Kruk629,Theorampole,Aziks,Despasito32,Xfactor,ViksonZ,Justys i jesteście wszyscy Multi kontami HaraczJaracz i jego pachołkami którzy mają na celu zaśmiecanie Forum,robienie nie potrzebnego spamu,obrażanie mnie,Graczy
Spam to ty robisz z swojego konta i swoich mulciakow marna nic nie znacząca podróbko wszystkich graczy juz poinformowałem ze jestes kłamca
 
Status
Zamknięty.
Do góry