Moj kanał na yt i mały opening

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser32855
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser32855

Gość
Gość
Eloszka kowboje




chce was zaprosić na moj kanal na YT pod nick moglo własznie nagrałem tam 1 odcinek z the-west (a konkretnie z openingu skrzynek gdzie nie było otwierane przez pare dobrych lat) jeżeli wam sie podoba zostaw łape w góre suba i komentarz jako dowod że byliście u mnie
link do filmu:
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
nie obejrzałem nawet dwóch minut ale z punktu widzenia odbiorcy poinformuję tylko, że już same pierwsze 30 sekund potrafią mocno zniechęcić do dalszego oglądania, czołówka to masakra - zbyt agresywna muzyka, jakość niby w HD i wygląda jak rozlany budyń, może nie byłoby tego widać aż tak mocno gdyby nagranie nie odstawało tak bardzo od wspomnianej czołówki, do tego słaba jakość mikrofonu, ale z tego wszystkiego rzuca się najmniej w oczy

tak wiem, już was znam, zaraz będzie że mam zrobić lepsze jak jestem taki mądry, tralalala
 

DeletedUser32855

Gość
Gość
stary to 1 odcinek wiedz prpsze o wyrozumialosc a micro mam z lapka wbudowany

nie obejrzałem nawet dwóch minut ale z punktu widzenia odbiorcy poinformuję tylko, że już same pierwsze 30 sekund potrafią mocno zniechęcić do dalszego oglądania, czołówka to masakra - zbyt agresywna muzyka, jakość niby w HD i wygląda jak rozlany budyń, może nie byłoby tego widać aż tak mocno gdyby nagranie nie odstawało tak bardzo od wspomnianej czołówki, do tego słaba jakość mikrofonu, ale z tego wszystkiego rzuca się najmniej w oczy

tak wiem, już was znam, zaraz będzie że mam zrobić lepsze jak jestem taki mądry, tralalala
zresztą tworcy gry powiedzieli że film fajny i że powinienem to wstawić na forum ( jak nie wierzysz mogę podesłać ss z ich konwersjaci)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33492

Gość
Gość
Nie pokazuję się prywatnych wiadomości na forum publicznym z prywatnej korespondencji :)
 
A ja jednak muszę się przywalić odnośnie tytułu "największy opening w grze ewer". Filmiki Andiszka po 100 zdobytych skrzyń mają większy rozmach :p :uuu)
To nawet nie jest duży opening. oops!
 
Zniechęcasz go do jakiejkolwiek autokrytyki, nauki na własnych błędach i wyciągania wniosków, robisz mu duże kuku.
Ależ napisałem, że nie jest to 100% profesjonalne, zapewne wynika to z faktu, iż to pierwszy filmik i dopiero się uczy. Ale żeby tak od razu zjechać gościa od góry do dołu, bez przesady. Następny będzie lepszy ;-) . Ja wolę ludziom dawać szanse, a nie podcinać im skrzydła już na starcie. Są dwie szkoły, jedni wyznają, że solidna krytyka pomoże, inni, że zaszkodzi i spowoduje porzucenie tego co się dotychczas spróbowało. Ja wyznaję tę drugą zasadę. To jest właśnie przywilej forum, Ty masz swoje racje, ja swoje i przy nich pozostańmy ;-) . Pozdrawiam :) .
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witajcie klienci ze światów, pozdrawiam was - i co z tego że chłop źle to nagrał - ja sama nie umiem nagrywać - z tym trzeba sie urodzić to raz - dwa to że ja nagram filmik z poradnikiem to w grze w sumie i tak wszyscy wiedzą co robić więc sensu większego nie widze - a chłop nagrał i ma subskrycji tyle że szok - spokojnie może sobie odpalić opcję zarabiania na reklamach.
 
Ilość subów nie odzwierciedla wartości kanału i wcale nie trzeba się z tym urodzić - po prostu nie robić "na odczep się"
 
Do góry