Moje filmy z The West.

Cześć,
niedawno założyłem kanał na YouTube.
Będę prezentował różne gry etc, również zamierzam nagrać każde większe wydarzenie w The West, a przynajmniej każdy event. Aktualnie mam dwa filmy z Loterii De Muertos, zapraszam:

Losowanie na 3 światach, dużo obligacji, ponad godzinny materiał.
https://www.youtube.com/watch?v=DlxpgjNowGw

Losowanie na Jicarilli wrzuciłem, ponieważ pod koniec jest hmm ciekawa "scena"
https://www.youtube.com/watch?v=4cfEESrg3IY

Przypomnijcie sobie niedawny event, zobaczcie, jak mnie poszły losowania kart lub pokażcie komuś, kto przegapił loterię.

Zakładam, że w święta będą wory - otworzymy kilka razem ;)

To będzie zbiorczy temat, odświeżę go po dodaniu nowego filmu.
Oczywiście proszę o łapy w górę, bez tego ciężko się wybić, aby komuś wyszukiwarka wskazała akurat te filmy ;)

Pozdrawiam!
KZI
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
No niestety nie mam całej godziny by oglądać loterii :gwizd:

Trochę mnie wyprzedziłeś :/ Też planowałem coś nagrać z TW, ale czekam nadal na nowy komputer :kak:
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
No niestety nie mam całej godziny by oglądać loterii :gwizd:

Trochę mnie wyprzedziłeś :/ Też planowałem coś nagrać z TW, ale czekam nadal na nowy komputer :kak:

Na komunie do maja poczekasz! :eek:kul::eek:kul::eek:kul:
 
Uczepili się wszyscy czasu trwania ;)
Gdybym chciał się zmieścić w 10 minutach, to by poszło 500 obligacji, czyli 1-2 nagrody bym zwinął (średnio nagroda na 500 obli). Także lipa.

Drugi film ma 25 minut, polecam okolice osiemnastej minuty.

Szkoda, że temat został przesunięty do jakiś bizonich placków.Podejrzewam, że mało kto tu zagląda (ja nigdy), a tym samym pogrążamy reklamę gry...
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Uczepili się wszyscy czasu trwania ;)
Gdybym chciał się zmieścić w 10 minutach, to by poszło 500 obligacji, czyli 1-2 nagrody bym zwinął (średnio nagroda na 500 obli). Także lipa.

Drugi film ma 25 minut, polecam okolice osiemnastej minuty.

Szkoda, że temat został przesunięty do jakiś bizonich placków.Podejrzewam, że mało kto tu zagląda (ja nigdy), a tym samym pogrążamy reklamę gry...

Może następnym razem pominiesz momenty, w których wypadają kwiatki, a tylko podasz ile ciekawych rzeczy wypadło podczas całego losowania.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Inne gry?
Mógłbyś wymienic je, czy wszystkie?
 
Do góry