Moje sygnatury

  • Rozpoczynający wątek YouMaster
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Gimpa używam dość długo ale dopiero teraz zaczołem robić sygnatury. Narazie 4
Oceniajcie ;)
1.
1sygna.jpg

2.
2sygna.jpg

3.
3sygna.jpg

4.
sygnax.jpg
 

DeletedUser11430

Gość
Gość
są kiepskie ale jak na początek to nawet dobrze polecam dużo tutków :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Są słabe.. ale na początki mogą być ;)
1. Brushe i render
2. rozmycie w ruchu i render
3. Podobne jest do obrazka rozmytego w szerz... i redner
4. Brushe i redner..

Poczytaj trochę tutków... to będzie sporo lepiej.. ( jeśli nie będzie wychodzić... nie załamuj się... tylko ćwicz dalej ;) )
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie to są niezłe :D...
Tylko czcionka mogłaby być lepsza :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie są najlepsze, powinieneś bardziej wtapiać rendery, zrobić jakiś efekt przestrzeni, np. zewnętrzna strona przyciemniona, a sam środek - jaśniejszy, przerób tutki, nie używaj tego samego tła (z longhorn brushy, bodajże) na dwóch innych sygnach,k czasem daj ramkę. Tyle ode mnie. Bardziej polecam Photoshopa, niż GIMP'a.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podałbym Ci link do fajnego forum z masą tutoriali, ale to jest zakazane.
 

DeletedUser

Gość
Gość
wydaje mi się, że jest to najlepsza sygna jaka dotąd zrobiłem oceniajcie jakby ktos ja chcial ze swoim nickiem niech napisze

mojanajlepszasygna.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajna ale jakbyś dał czarną ramkę 1-2pix to by było lepiej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Super !!! masz talent chłopie, ale do wklejania obrazków, wróć za rok...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kolejne moje 3. Ta z napisem MIS to dla kolego :) Druga robiona z tutorialu niedlogo bedzie na YouTube

1.
mis.jpg

2.
sy2gna.jpg

3.
xzibit.jpg

Powoli do przodu ;) Oceniajcie
 

DeletedUser

Gość
Gość
up@

Raczej wstecz a nie do przodu... Popatrz na sygny innych na swoje i przemyśl wszystko...
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Po pierwsze to to nie jest forum dla osób które zajmują się grafiką - poszukaj takiego i tam się spytaj.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja bym powiedział inaczej - możesz się spytać, ale najlepiej rób to na PW i nie oczekuj odpowiedzi. Dobrze by było, jakbyś pytał się rzeczywiście na forum graficznym (którego link Tobie dałem), bo niekoniecznie ktoś Ci dobrze odpowie.

(Collt, błagam, nie warnuj mnie za tego posta, ja się nie wymądrzam, tylko mówię, że ten dział jest od takich pytań)

Odpowiedź:

-Rendery mają widoczne, poszarpane krawędzie. Spójrz na Auricom - obcharatane czarne po bokach. W tym linku ode mnie poszukaj co to jest wtapianie renderów (tutoriale)

-Napisy robisz zbyt banalne. Czcionka to nie wszystko. Nanieś gradient na napis, popróbuj z poświatą (też tutorialki)

-Sygny są puuuste. Nikt Cię nie ogranicza. Możesz używać miliona renderów

-Akurat Twoje sygny ramka by uratowała

-Wypełniaj luki ciekawymi pędzlami oraz abstrakcyjnymi C4D

-Staraj się nie zakrywać renderów i pierwszoplanowych elementów stocków brushami, chyba, że wiesz co robisz.

-Wypróbuj inne style (rówież tutoriale, które są w podanym przeze mnie linku) oraz wymiary.

__________________
@Down:

Zapomniałem, ale możesz zawsze powiedzieć smodce albo co gorsza - Gahowi :p. A za co? Za to, że się wymądrzam i mówię mu, co według mnie powinien zrobić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4081

Gość
Gość
Neo to nie mój dział i za co (no coś by się znalazło).

_______________
Do tego co Neo napisał dodałbym że nie dawaj pędla na twarz postaci
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry