Motywacja :P

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29065
  • Data rozpoczęcia

Ankietka :P


  • W sumie głosujących
    23
Status
Zamknięty.

DeletedUser29065

Gość
Gość
Wbijając lvl nasza motywacja do pracy, pojedynków, budowy się nie zmienia. Natomiast moja propozycja jest taka, aby wzrastała do 100%.
 
Ciezko ocenia sie jednolinijkowe pomysly. Postaral bys sie troche, uargumentowal, przekonal.

Btw. Czy TW nie jest juz i tak zbyt latwy? Pamieta ktos jeszcze mape, przez ktora podroz zajmowala 6-8h? Brak jakichkolwiek dopalacz, brak sklepiku UP? Prace dajace proporcjonalne profity do czasu dlugosci? Wbijanie 99lvl w rok, a nie 120 w miesiac?
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Obecnie i tak już szybko wbija się poziom.

Po wprowadzeniu tego jeszcze bardziej zmniejszy się trudność gry.


Wbijamy poziom - i tak do 30 w ciągu pierwszego dnia możemy wbić spokojnie. W miesiąc 120lv??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciezko ocenia sie jednolinijkowe pomysly. Postaral bys sie troche, uargumentowal, przekonal.

Btw. Czy TW nie jest juz i tak zbyt latwy? Pamieta ktos jeszcze mape, przez ktora podroz zajmowala 6-8h? Brak jakichkolwiek dopalacz, brak sklepiku UP? Prace dajace proporcjonalne profity do czasu dlugosci? Wbijanie 99lvl w rok, a nie 120 w miesiac?

Tak, pamięta się takie czasy :)
Ale gra się rozwija, moim zdaniem w nie najgorszym kierunku.
 

DeletedUser30826

Gość
Gość
dla mnie najwieksza głupotą the west jest to ze np:


mam np lvl 50 brakuje nam np 10 expa do 51 lvl ,mamy full hp (1000) robimy pojedynek z graczem
pojedynek wygrywamy i wbijamy next lvl ale przeciwnik zabiera nam w tym pvp np 500hp , wiec te hp powinny byc zabrane z obecnego lvl(50) a nie z nowo wbitego .....

przieciez w przypadku porazki tracimy hp z obecnego lvl.a lvl dostajemy PO wygranym pojedynku ,bo dopiero jak wygramy ten pojedynek to dostajemy expa dzieki ktoremu dostajemy nowy lvl
 
Status
Zamknięty.
Do góry