muzyka z lat 80

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19562
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19562

Gość
Gość
Jaki macie stosunek do tej muzyki wasze ulubione zespoły. Może jakieś wspomnienia. Chyba każdy kojarzy takie zespoły jak Sandra, Fancy, Sabrina, Savage. Zapraszam do dyskusji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo lubię tę muzykę. Najbardziej lubię: Bon Jovi, Sandrę i Franka Kimono, Depeche Mode, Micheal'a Jackson'a.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6647

Gość
Gość
Dekada heavy metalu, rocka stadionowego, new romantic, disco.
Kojarzy mi się głównie z Queen, Guns n Roses, Iron Maiden, AC/DC.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Billie Jean - Michael Jackson
Dance Hall Days - Wang Chung
Arfica - Toto
Crockett''s Theme - Jan Hammer
(I Just) Died In Your Arms - Cutting Crew
99 Luftballons - Nena
Wanna Be Startin'' Somethin'' - Michael Jackson
Self Control - Laura Branigan
Your Love - The Outfield
Kids In America - Kim Wilde
zeby.gif
 

DeletedUser

Gość
Gość
Depeche Mode, ACDC, Jackson, Carl Douglas, James Brown, US3, Guns N Roses
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Mój starszy - na szczęście albo i nie - gra na weselach i często w domu lecą takie starocie, więc trochę znam ich typu Modern Talking, Elton John, The Police, Alphaville, Roxette, Sabrina, Gunther :D.
 

DeletedUser

Gość
Gość
hym... perfekt oczywiscie :D ac/dc, guns n roses, jackson i iron maiden
 

DeletedUser19562

Gość
Gość
a dużo macie płytotekę z lat 80 mówie o oryginalnych płytach ja mam
Madonna składanka z jej największymi hitami. później wam powiem nazwe albumu.2 płyty.
Blue System Greatest Hits steal box collection (metalowe pudełko)
Sandra 18 greatest hits
Savage.
80 top kilers 3 płytowe wydanie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę, że mowa tu o komercyjnej muzyce puszczanej w radiu, ja więc wspomnę kilka kapel "z podziemia" :D
Dezerter (tylko ten wczesny, nie to co teraz dla pieniążków)
Sexbomba - świetna kapela punk'n'rollowa grają do dziś, super zabawa na koncertach.
Abbadon - pierwszy Hard Corowy zespół w naszym kraju. odbiega stylistycznie od tego co teraz puszcza się na Mtv, ale to było coś autentycznego.
B.T.M. - pierwszy polski Skin Heads band :D, prawdziwa legenda choć ich kariera zakończyła się na kilku demach, i ani jednym koncercie.
Ramzes & The Hooligans - chyba pierwsza ekipa na koncert której przyszli Skini z chęcią zadymy, a skończyło się na dobrej zabawie i całkowitym zaadoptowaniu kapeli przez SH.

Warto wspomnieć o wszelkiej maści imprezach typu Jarocin czy RóbRege, na które niestety byłem wówczas zbyt młody :D, ale może ktoś starszy z graczy był tam choć raz w latach 80tych, przed komercjalizacją imprezy i zadymami z 93 i 94r.
 
Status
Zamknięty.
Do góry