Na którym świecie..

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24984
  • Data rozpoczęcia

Na którym świecie według was jest najmniej dobrych pojedynkowiczów?


  • W sumie głosujących
    53
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser24984

Gość
Gość
Elo, jakie jest wasze zdanie:?: Na którym świecie według was jest najmniej dobrych pojedynkowiczów??::P: (Oprócz Cheyenne)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zaznaczyłem, że na 12 świecie bo jakoś tak tam same boby i kogo tłuc nie ma.

Nie no raczej wszędzie są dobrzy pojedynkowcy, tylko zależy jaki ma się lvl. Jak ktoś ma niski lvl to może mieć dobre skille a kiepskie ciuchy czy broń.

Gram na Cheyenne to tam dużo dobrych pojedynkowiczów :]
 

DeletedUser24984

Gość
Gość
Zaznaczyłem, że na 12 świecie bo jakoś tak tam same boby i kogo tłuc nie ma.

Nie no raczej wszędzie są dobrzy pojedynkowcy, tylko zależy jaki ma się lvl. Jak ktoś ma niski lvl to może mieć dobre skille a kiepskie ciuchy czy broń.

Gram na Cheyenne to tam dużo dobrych pojedynkowiczów :]

No nie dziwne wsumie, że na Cheyenne dużo dobrych pojedynkowiczów. końcu to nowy świat i pełno osób ściga się o ranking, a na pojedynkach się doskonale expi:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Następny z tematem, który świat jest...
Tego nie można dokładnie określić. Może na jednym świecie jest ich mniej ale za to z większym poziomem pojedynków niż na innym gdzie jest ich więcej. Nikt nie będzie liczył pojedynkowiczów na świecie, na którym gra przyjmijmy, że 9 tysięcy osób.

///edit
Zaznaczyłem BF bo to jest jeden z najnowszych światów i tam może być najmniej pojedynkowiczów(teoretycznie patrząc).
A tak na serio to zaznaczyłem cokolwiek bo nie chciałoby mi się ciągle klikać zobaczy wyniki ankiety, a tak to wchodzę i proszę:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Idiotyczna ankieta. Nie gram na każdym świecie a tym bardziej nie znam ich od każdej strony ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na Arizonie, ponieważ każdy non stop ma 48h. Lamy grać nie potrafią :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry