Nadchodzący Gonzales - ankieta

Status
Zamknięty.
Zawsze zastanawia mnie myślenie takich osób jak powyższego WonLamusie. Jakie musi być Wasze życie nudne, że przychodzicie na forum by specjalnie napisać tą samą wypowiedź na temat gry, która Wam się nie podoba. Jeśli mi się coś nie podoba, to po prostu przestaje to robić, zapominam o tym. Wasze życie po napisaniu tejże wypowiedzi nie zmieni się w jakikolwiek sposób a też kompletnie nic nie wnosi na forum.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zawsze zastanawia mnie myślenie takich osób jak powyższego WonLamusie. Jakie musi być Wasze życie nudne, że przychodzicie na forum by specjalnie napisać tą samą wypowiedź na temat gry, która Wam się nie podoba. Jeśli mi się coś nie podoba, to po prostu przestaje to robić, zapominam o tym. Wasze życie po napisaniu tejże wypowiedzi nie zmieni się w jakikolwiek sposób a też kompletnie nic nie wnosi na forum.
Kto pytał !oooooo!
 
A kto oczekiwał odpowiedzi od ciebie? Czy wasze odpowiedzi na to pytanie są tylko takie proste? Bo nie potraficie w żaden sposób uargumentować swojego zachowania? Polecam w takim razie poszukać sobie jakiegoś zainteresowania.
 
W plemionach wczoraj wystartowały nowe światy, więc zapraszam wszystkich znudzonych. Od 500 do 1000 aktywnych osób zawsze się znajdzie hahahaha!

Tam chociaż trzeba czasem użyć mózgu. No chyba, że wolicie klikać pracki 15s 24/7 xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry