Nagroda graczy w mistrzostwach PvP

Który gracz powinien otrzymać nagrodę fair play

  • Szymczak19

    Głosy: 3 33,3%
  • ToJaCzesc

    Głosy: 1 11,1%
  • .asiula.

    Głosy: 2 22,2%
  • gizmo bullit

    Głosy: 2 22,2%
  • piotr8482

    Głosy: 0 0,0%
  • glaukos

    Głosy: 1 11,1%

  • W sumie głosujących
    9
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

Lenka222

Członek obsługi gry
Drodzy gracze,

jak wiecie zakończyły się mistrzostwa pojedynkowe. Teraz przyszedł czas na wybranie gracza fair play, zgodnie z pulą nagród w mistrzostwach. W tym temacie możecie zgłaszać swoje propozycje dotyczące graczy, którzy waszym zdaniem mogą otrzymać tą nagrodę. Do propozycji proszę dołączyć krótkie uzasadnienie dlaczego wybraliście akurat tego gracza.
Propozycje można zgłaszać do 16.12.2016 do godziny 13:00. Później przez 48 godzin będzie trwało głosowanie na forum, w którym każdy będzie mógł oddać jeden głos.

Wasz The-West Team
 

DeletedUser6561

Gość
Gość
Zagłosujmy na kogoś z Teamu :DDD to przecież oni żarliwie pilnowali ,aby było fair play - 7 miu zbanowanych tylko w finałach :uuu)
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Drodzy gracze,

przez najbliższe 48h możecie oddawać głosy w konkursie na gracza fair play. Głosowanie zostanie zakończone 17.12 o godzinie 19:30. Głosy oddane po tej godzinie nie będą liczone. Zapraszamy głosowania.

Wasz The West Team
 

DeletedUser6561

Gość
Gość
Będzie to trudne do spełnienia ponieważ nikt z TWT nie brał udziału w mistrzostwach, a żeby wygrać trzeba grać ;)
Ale przecież braliście udział :)) tylko pośrednio ....proponuję ,więc oprócz nagrody dla zawodnika ufundować także specjalną nagrodę dla Admina ,który wyasygnował najwięcej banów permanentnych w mistrzostwach .
W końcu to był niemały wysiłek i swoisty rekord . Admini mieli większy wpływ na końcowy wynik niż sami gracze .
Ciężką i solidną pracę należy docenić , ja suponuje swojego nałożyciela bana fusek77 :))
 

DeletedUser6561

Gość
Gość
lul, co ja tu robię? :|
Żartują sobie z Ciebie i nas wszystkich :D
Postawa fair play cechuje się między innymi przestrzeganiem przepisów gry i odrzuceniem korzyści wynikających z błędów sędziego oraz różnego rodzaju oszustw sportowych.
Czyli takie postaci zbanowane jak Ty i ja nie powinny być brane w tej klasyfikacji pod uwagę ....mnie jednak wcale to nie dziwi ,dlaczego ?
Ciekawy jednak jestem co na to lenka222 :)
 

DeletedUser6561

Gość
Gość
Żartują sobie z Ciebie i nas wszystkich :D
Postawa fair play cechuje się między innymi przestrzeganiem przepisów gry i odrzuceniem korzyści wynikających z błędów sędziego oraz różnego rodzaju oszustw sportowych.
Czyli takie postaci zbanowane jak Ty i ja nie powinny być brane w tej klasyfikacji pod uwagę ....mnie jednak wcale to nie dziwi ,dlaczego ?
Ciekawy jednak jestem co na to lenka222 :)
No chyba ,że TWT chce się przyznać do błędu z nadanymi banami to wtedy należy Ci się jak najbardziej :) ,a ponieważ ja byłem bliżej finału niż Ty , mógłbym również aspirować do tej nagrody :D aczkolwiek teraz ... wolałbym zwykłe ...przepraszam ;)
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Czyli nagrodę fair play zdobyła osoba która oszukiwała tak? Nie odzywałem sie tutaj tylko śledziłem wpisy żeby wiedzieć co się na zawodach dzieje ale takiej hipokryzji to ja chyba nigdy nie widziałem :D Albo się zachował fair play i nagroda mu się należy albo wręcz przeciwnie i dostaje bana. Jedno chyba wyklucza drugie :D No chyba że osoba organizująca konkurs nie do końca rozumie pisane przez siebie słowa ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry