zaakceptowany Nagrody z przygód i bitew fortowych

Czy jesteś za wprowadzaniem nagród (przedmiotów za bitwy i przygody)


  • W sumie głosujących
    30
Generalnie w dawnych czasach westa, na samym początku po wprowadzeniu bitew fortowych było można uzyskać z nich "skrzynki" z różnymi unikatowymi jak na tamte czasy przedmiotami. Znacznie zwiększało to ilość chętnych do udziału w bitwach. Aktualnie ten element wydaje się konieczny zarówno w przygodach, jak i bitwach. Za wygraną przygodę raz na 100 lat dostaje się sejf, ale jest to za mało. Za udział w bitwie lub przygodzie/wygranie/uzyskanie konkretnych osiągnięć - np. ilość trafień, ilość zadanych obrażeń, ilosć uników, ilosć zabitych przeciwników etc. powinno się losowo dostawać nagrody w postaci bądź przedmiotów / bądź skrzynek z możliwością wylosowania unikatów.
Aktualnie z uwagi, że stan gry, P2W i mocno kolekcjonerskie nastawienie starych graczy, takie rozwiazanie wskrzesiłoby na pewno trochę westa. Oczywiście możliwymi do zgarnięcia przedmiotami musiałyby być unikaty, pewnie przedmioty, ktore dotychczas były za bryłki we wcześniejszych latach lub zupełnie nowe, przydatne przedmioty do budowy, bitew czy przygód, co zapewne zachłannym twórcom się nie spodoba... no ale może ktoś ogarnie coś w tym temacie. Propozycja robocza, do uszczegółowienia po wstępnym rozeznaniu co do jego poparcia. Zapraszam
 
Nie podałeś żadnych szczegółów jakby to dokładnie miało wyglądać. Tak chaotycznie to i ja se mogę napisać.
 
Nie podałeś żadnych szczegółów jakby to dokładnie miało wyglądać. Tak chaotycznie to i ja se mogę napisać.
a co chcesz bardziej szczegółowo... bierzesz udział w przygodzie/bitwie = masz szanse na zdobycie przedmiotu lub skrzynki z przedmiotami. Mam ci napisać zakres przedmiotów do zdobycia i procentowość szansy? oO ogarnij się
 
a co chcesz bardziej szczegółowo... bierzesz udział w przygodzie/bitwie = masz szanse na zdobycie przedmiotu lub skrzynki z przedmiotami. Mam ci napisać zakres przedmiotów do zdobycia i procentowość szansy? oO ogarnij się
no tak bo to jest szczegółowość danej propozycji. To tak jak ja bym napisał np. "dajcie nowe levele" a nie podał ile proponuje ich i jaki pułap doświadczenia.
Do tego przydały by się nowe pracki, które sam bym musiał wymyślić i czort wie co tam jeszcze.
 

Konieczka

Blada Twarz
Co do wskrzeszenia Westa. Ludziom teraz brakuje gry gdzie jest dużo interakcji społecznych. West ma do tego duży potencjał, ale musi zacząć ściągać graczy. Mógł by wejść w takie apki, gdzie za granie dostaje się psc czy pkty (ySENSE czy cos w tym stylu) no i oczywiście wersja mobilna duzo by dała
 
Co do wskrzeszenia Westa. Ludziom teraz brakuje gry gdzie jest dużo interakcji społecznych. West ma do tego duży potencjał, ale musi zacząć ściągać graczy. Mógł by wejść w takie apki, gdzie za granie dostaje się psc czy pkty (ySENSE czy cos w tym stylu) no i oczywiście wersja mobilna duzo by dała
Ten potencjał z dnia na dzień zostaje zabijany. Mając specjalistów od programowania można zrobić na prawdę super rzeczy jakich nie ma w innych grach, ale nie chce im się. Ale ludzie i tak będą ładować bryłki łudząc się, że coś się zmieni.
 
no tak bo to jest szczegółowość danej propozycji. To tak jak ja bym napisał np. "dajcie nowe levele" a nie podał ile proponuje ich i jaki pułap doświadczenia.
Do tego przydały by się nowe pracki, które sam bym musiał wymyślić i czort wie co tam jeszcze.
sorry ale chyba trochę pomyliłeś adresatów swoich wypowiedzi. Ja nie jestem modem ani devem i nie biorę pieniędzy za swój czas dla tej gry, więc na pewno nie mam zamiaru opracowywać szczegółowego planu odnośnie nagród za bitwy czy przygody a potem jakiś wizjoner jeden z drugim w TW stwierdzi, że wie lepiej. Gracze już od 2012 roku mówili, że rozwój gry idzie w złym kierunku, ale devy miały to gdzieś... jak to każda gra ma przynosić im kasę kosztem głupich dzieciaków wydających szmal rodziców na głupią gierkę i tak się właśnie stało. Jak TW ruszał była reklama na szeroką skalę, że to jedyna gra, w ktorej za pieniądze nie będzie zdobywało się przewagi nad innymi graczami i co z tego wyszło... wszyscy wiemy.
Nagrody z bitew i przygód w postaci realnych wartościowych lub kolekcjonerskich przedmiotów stworzyłyby większą mobilizację do gry wielu graczy. Kwestia, jakie przedmioty to już jest gestia twórców gry.... mogę sobie powiedzieć, że za udzial w bitwie jest losowa szansa np. 5% na trafienie skrzynki, w której byłyby do wylosowania np. zestawy setów, jakieś legendarne bronie itp...
Założenie jest proste, bierzesz uzdiał w przygodzie, bitwie i masz szansę na cenny przedmiot. Szczegóły co bym nie napisał tutaj i nie wymyślił zasad to INNO i tak wymyśli swoje, o ile to wprowadzi, wiec nie ma nawet sensu probować kierować propozycji czegokolwiek.
Nagrody za bitwy w postaci skrzynek już były na początku jak wprowadzane zostały bitwy fortowe i chodzi właśnie o to, żeby to przywrócić. Jak nie grałes wtedy w TW no to trudno, poczytaj o historii TW
 
@neon777 , wybacz ale nie chcę dalej polemizować, nie rozumiemy się.
ok, na zakończenie powiem Ci jedno. Ani ja ani Ty nie jesteś osobą, która jest odpowiedzialna za jakiekolwiek ulepszenia. Od tego są devy w INNO, ktore biorą ogromną kasę za to, żeby ta gra działała i przyciągała graczy. To że ja czy ktokolwiek inny podsuwa im pomysły jak napchać się kasą jeszcze bardziej to jest dla nich łaska. To oni są uzależnieni od nas a nie my powinniśmy być uzależnieni od nich... niestety ton twoich wypowiedzi sugeruje, że reprezentujesz nurt naiwniaka wykorzystywanego przez niemieckich programistów... gracze powinni zacząć wymagać a nie dostosowywać sie do tego co narzucają chciwi niemcy, soryy
 

MatekxDDD

Blada Twarz
Neon, Twoja propozycja nie ma zbyt dużo szczegółów i viksonZ zwrócił Ci na to uwagę. To tak samo jakbyśmy mieli pisać, że w Polsce jest inflacja, trzeba coś zrobić, ale niech rząd się tym zajmie, bo my nie jesteśmy od tego. Jeżeli masz pomysł to fajnie, opisz go jakby to miało według Ciebie wyglądać, gracze w dyskusji zamiast wytykać Ci brak szczegółów mogliby Ci odpowiedzieć dlaczego są za pomysłem lub dlaczego nie i co w pomyśle można byłoby zmienić. Bez tego bez sensu było w ogóle tworzenie tego tematu.
 
Neon, Twoja propozycja nie ma zbyt dużo szczegółów i viksonZ zwrócił Ci na to uwagę. To tak samo jakbyśmy mieli pisać, że w Polsce jest inflacja, trzeba coś zrobić, ale niech rząd się tym zajmie, bo my nie jesteśmy od tego. Jeżeli masz pomysł to fajnie, opisz go jakby to miało według Ciebie wyglądać, gracze w dyskusji zamiast wytykać Ci brak szczegółów mogliby Ci odpowiedzieć dlaczego są za pomysłem lub dlaczego nie i co w pomyśle można byłoby zmienić. Bez tego bez sensu było w ogóle tworzenie tego tematu.

co chcesz uszczegółowić w pomyśle - nagrody w postaci przedmiotów za udzial w bitwie lub przygodzie (szansa np. 5% dla każdego uczestniczącego w bitwie lub przygodzie na uzyskanie skrzynki z przedmiotami legendarnymi). Co mam Ci uszczegółowić szansa 5% a może 6%? w skrzynce powinny być strzelba na słownie z szansą 1% zestaw muzyskalnej kowbojki z szansą 2%? czego oczekujesz? kwestie szczegółowe należą do programistów, którzy znają kody źródłowe i balans gry. Żaden gracz tego nie wskaże im. Zresztą cokolwiek bym nie wskazał, to przy akceptacji ogólnego pomysłu oni wprowadzą swoje nagrody przedmiotowe. Chodzi o to, żeby za przygody i bitwy w ogóle byly nagrody w postaci przedmiotów i to przedmiotów użytecznych, które dotychczas nie były nigdzie dostępne lub trudno dostępne (np. za bryłki).... Czasem jak czytam te wasze komentarze to mam wrażenie, że szkoła specjalna nadaje... pomyślcie troche
 

MatekxDDD

Blada Twarz
Tak, chodzi o usczególnienie jaka byłaby szansa na uzyskanie nagród, czy byłaby zależna od czynników na bitwie np. od wygranej, ilości uników, celnych strzałów oraz jakie konkretnie nagrody byłyby do wygrania. Tylko tyle i dla niektórych, aż tyle. Jeżeli dajesz pomysł określ jak miałoby to działać, inaczej pomysł jest nic nie warty. Pójdę w ślady viksonZ, a szkoda, bo temat warty podjęcia, tylko potrzebne byłyby również osoby, które umieją dyskutować.
 
Chłopie rzucasz pomysłem po czym jak ktoś Ci zwraca uwagę że pomysł bez żadnych szczegółów masz pretensje. Sam napisałeś że nie masz zamiaru opracowywać szczegółowego planu odnośnie nagród za bitwy czy przygody. Więc jak nie miałeś od początku takiego planu to po kiego grzyba zakładasz temat? Gra zdechła każdy to wie. Zostali tu już "weterani" i to zapewne nie dlatego że łudzą się iż nastąpi jakaś niesamowita zmiana tylko tak jak bynajmniej Ja z sentymentu. Więc jeśli następnym razem będziesz chciał uraczyć nas "nowym" pomysłem na "rozwój" gry weź idź z koleami na piwo a to olej bo szkoda czasu i nerwów na to wszystko.

Pozdrawiam
 
Ja nie jestem modem ani devem i nie biorę pieniędzy za swój czas dla tej gry, więc na pewno nie mam zamiaru opracowywać szczegółowego planu odnośnie nagród za bitwy czy przygody a potem jakiś wizjoner jeden z drugim w TW stwierdzi, że wie lepiej.
Ja rozumiem gdyby ta gra była na abonament to wtedy mógłbyś wymagać od programistów inwencji podobnej do Rewolucji Przemysłowej z przełomu 19. i 20. w. ale JEST ZA DARMO. To graczom ma sprawiać przyjemność bo to my na codzień jesteśmy jej testerami i znamy ją od podszewki. Programista widzi tylko cyferki.
To my mamy fun i dlatego wymaga się od nas odrobiny wyobraźni i opisu tak jak my to widzimy. To nasza wizja osobista.

To zupełnie tak jak facet który buduje dom. Dla niego najważniejsze są fundamenty, materiały, konstrukcja, dach. A kobietę jak wpuścisz do domu w stanie surowym na budowie to ona widzi już całe umeblowanie i kolor ścian we wszystkich pomieszczeniach :D
 
ok, mod skasuj temat, szkoda czasu, dzieciaki w dzisiejszych czasach stają się coraz głupsze. Utwierdzacie tylko w przekonaniu, że ta gra nie ma żadnej przyszłości poza polem gry dla uzależnionych pustych dzieci dojących rodziców na kasę :( pa, zostawiam wam piaskownicę
 
ok, mod skasuj temat, szkoda czasu, dzieciaki w dzisiejszych czasach stają się coraz głupsze. Utwierdzacie tylko w przekonaniu, że ta gra nie ma żadnej przyszłości poza polem gry dla uzależnionych pustych dzieci dojących rodziców na kasę :( pa, zostawiam wam piaskownicę
Mówisz do dzieciaka który trzy dni temu skończył 36 lat, także do całkiem wyrośniętego :) I pomyśleć, że to ja w niektórych kręgach uchodzę za boomera. Pa!

Mod, nie kasuj tematu bo moim zdaniem porusza ciekawą kwestię dwu skrajnie różnych punktów widzenia :)
 
ok, mod skasuj temat, szkoda czasu, dzieciaki w dzisiejszych czasach stają się coraz głupsze. Utwierdzacie tylko w przekonaniu, że ta gra nie ma żadnej przyszłości poza polem gry dla uzależnionych pustych dzieci dojących rodziców na kasę :( pa, zostawiam wam piaskownicę
Typowe...Brak argumentu = wyzywanie od dzieciaków :DDD

Edit: Zamiast piwa idź na soczek pomarańczowy.

Z fartem kolego :uuu)
 
Do góry