Najlepsiejsi

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30808
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser30808

Gość
Gość
Ponieważ nikt tu nie pisze,to pewnie nikt tez nie czyta więc napisze :)

UWAGA!!!!!
Яevolution
jest numerem 1 na Huronie!!!!! ::DD:
http://www.westforts.com/pl17/towns

Mało tego:

Jesteśmy numerem 2 na świecie!!!!!

Gratuluje i dziękuję mieszkańcom tego świetnego fortowego miasta :I:
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Miasto może i dobre ale sojusz badziewny :kak:
 

DeletedUser30808

Gość
Gość
Miasto może i dobre ale sojusz badziewny :kak:

Ale dzięki temu "badziewnemu" sojuszowi Revo jest najlepsze.
Oczywiscie dzięki DFom też ,bo przecież musimy do kogoś strzelać ::):

Tak więc dziękuję w imieniu całego Revo : sojuszowi GR,ze są z nami i sojuszowi DF,że są dawcą punktów ;;)
 

DeletedUser29880

Gość
Gość
Zapomniałeś tylko dodać w czym najlepsze... ma najwięcej punktów za bitwy, bo pewnie jest od dawna na tym świecie i ma sporo zawadiaków.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ponieważ nikt tu nie pisze,to pewnie nikt tez nie czyta więc napisze :)

UWAGA!!!!!
Яevolution
jest numerem 1 na Huronie!!!!! ::DD:
http://www.westforts.com/pl17/towns

Mało tego:

Jesteśmy numerem 2 na świecie!!!!!

Gratuluje i dziękuję mieszkańcom tego świetnego fortowego miasta :I:

Zaskoczę Cię... jesteście miastem nr 2 biorąc pod uwagę narodowości... jednak jeśli biorąc pod uwagę wszystkie miasta wszystkich wersji językowych jesteście na 3 miejscu ;) Także tego... parę lat temu było polskie miasto z s11 które było najlepsze ze wszystkich ;) także do tego Wam trochę brakuję, jednakże gratuluję tego sukcesu.
A co do dawcy pkt. to trochę nie na miejscu napisane.
 

DeletedUser29880

Gość
Gość
Fusek zapomniałeś dodać s11 zawsze było i będzie najlepsze :)
 

DeletedUser30808

Gość
Gość
Wybaczcie Panowie,ale nie gram tak długo jak Wy,a przynajmniej nie śledziłem wcześniejszych wyczynów innych światów ::):

Nie mniej jednak to nie zmienia faktu,że to Revolution jest teraz polskim numerem 1. ::D:

Co do "dostarczycieli punktów" Fusku to być moze zabrzmiało to gównianie w stosunku do DF,ale sam musisz przyznać,że to dzięki strzelaniu do Was i obecności naszej w sojuszu GreenRevolution nabiliśmy tyle punktów - bez zadnych zlośliwości.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Co do "dostarczycieli punktów" Fusku to być moze zabrzmiało to gównianie w stosunku do DF,ale sam musisz przyznać,że to dzięki strzelaniu do Was i obecności naszej w sojuszu GreenRevolution nabiliśmy tyle punktów - bez zadnych zlośliwości.

Masz rację, tyle w temacie ;)

Fusek zapomniałeś dodać s11 zawsze było i będzie najlepsze :)

To moja kolebka, tam zacząłem walczyć w fortach, dowodzić, zarządzać sojuszem, tego nie zapomnę.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Pisałem tylko o sobie, wiem że dla wielu s11 był kolebką ;)
 

DeletedUser28941

Gość
Gość
Zamiast się kłócić o sojusz to lepiej wymieńcie wszystkie liczące się sojusze fortowe od początku istnienia Hurona :D :D :D

I nie zapominajcie, że Fasolki były pierwszą potęgą HURONA i panowało nad wszystkimi fortami :D :D :D i ani Mafia i ani tym bardziej Emeryci czy Dywizjon 303 nie był w stanie się równać dopiero jak powstało MEIR to coś tam się im udawało na fortach :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry