najlepszy set pod powodzenie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28938
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser28938

Gość
Gość
witam mam pytanie.wiem ze set alana jest najlepszy pod handel ale interesuje mnie czy jest coś lepszego od konia i siodla cardfighta co daje wiecej powodzenia.?
sam kon i siodło cardfighta to 50% powodzenia
set alana kolejne 50%
set broni azteckich 10 %

jest coś lepszego po za itemami z eventów za bryłki ?
 

DeletedUser1887

Gość
Gość
Nawiązujesz do walentynek czy miałeś na myśli "dowodzenie"? ;)

Jeśli chodzi o powodzenie, to polecam set Dżentelmena i woda różana.

pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6549

Gość
Gość
Dżentelmen? Woda różana?- Chyba chodzi o powodzenia wśród pań :p


@demon jakub

Z tego co wyliczasz to chyba nie ma lepszych ciuchów, tylko są te co są za kasę realną np. koszula piłkarska daje 30% szans powodzenia. Tak to chyba nie ma nic innego.
 
Oczywiście set świąteczny który musisz zbierać przez cały rok, daje najwięcej powodzenia.

jeśli o takie powodzenie ci chodziło :D

tw-db/sprawdź sobie.. <cenzuruje> :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser29720

Gość
Gość
Oczywiście set świąteczny który musisz zbierać przez cały rok, daje najwięcej powodzenia.

Dla mnie przez całe życie 90 było i jest mniejsze od 110...
Może się coś zmieniło w systemie numeracji ostatnio...
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Oczywiście set świąteczny który musisz zbierać przez cały rok, daje najwięcej powodzenia.

No oczywiście że nie. AQ + jazda Carta + bronie azteka. Dają 110%, świąteczny tylko 90%.

Pomijam itemy dostępne tylko za realną gotówkę
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
mit z tym szczęściem

mam 110% bo mam itemki pod szczęście

ale jak widzie raporty że nic nie znalazłem i to 4 pod rząd to co to że tak zażartuje za szczęście :p
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Nie mit a rachunek prawdopodobieństwa. Jeżeli masz np. 2% szans na drop to po założeniu najlepszych ciuchów będzie to "aż" 4,2%. Niby 110% więcej ale nadal szału ni ma :D

Zresztą komu jeszcze się chce cokolwiek dropić skoro wszystkie itemy jakie mogą wypaść są już za bezcen?
 
Poza tym, że wszystko jest prawie za darmochę na targu, to po ostatniej aktualizacji w ogóle nic nie idzie znaleźć ani w Prowadzeniu biura, ani w Wędrownym handlarzu! hmpf Nawet ubrania z dużym % powodzenia nic nie pomagają. hmpf Przed aktualizacją było lepiej z dropieniem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry