Naruto

  • Rozpoczynający wątek Łapserdak
  • Data rozpoczęcia

Ogladałeś(-aś) kiedys Naruto??

  • Tak

    Głosy: 100 52,1%
  • Nie

    Głosy: 92 47,9%

  • W sumie głosujących
    192
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Japonski film animowany (prosze nie mylić z bajkami). Oglada ktoś?? Chodzi mi tu o wersje japońska nie polską bo w polskiej wycinaja wiekszośc krwi:p ja ogladnąłem wszystkie odcinki Naruto 0-220 + 80 odcinków shippudena i cześć mangi:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja nie nawet nie wiem co to jest ale moze znasz jaks stronke która miala by te odcinki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Anime to porażka. Jak to oglądam to czyje się tak jak przy Modzie na Sukces. Pół odcinka gapi się w jedno miejsce, żeby przez kolejne pół odcinka zastanowić się czy dobrze robił.
Czytam mangę regularnie, ponieważ anime jest duuuuuużo więcej, duuuuuużo lepszych.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ogólnie obejrzałem ponad 50 różnych serii anime i stwierdzam że Naruto nie jest złą produkcją ale niezbyt ambitną... Jest kilka fajnych odcinków lecz dla mnie 50/220 epków jak jest filterami to już jest źle. A co do Shipuudena to całkiem niezły nawet dużo lepszy od pierwszej serii...
Ogólnie dałbym 7/10 a z Shipuudenem 8/10 więc nie jest źle...

Pozdrawiam fanów M&A
 

DeletedUser

Gość
Gość
no ale podciagnąłbym nie do 50 odcinka bo egzami na chunnina jest fajny to chyba cos 70 odcinek sie to zaczyna więc polecam sobie obejzeć;P a shippuden cały jest fajny po prostu duzo sie dzieje:p

(ciekawostka: pierwszy odcinek(tom) mangi powstal 9lat temu:p więc sie troche zmienilo:p)
 

DeletedUser

Gość
Gość
no ale podciagnąłbym nie do 50 odcinka bo egzami na chunnina jest fajny to chyba cos 70 odcinek sie to zaczyna więc polecam sobie obejzeć;P a shippuden cały jest fajny po prostu duzo sie dzieje:p

(ciekawostka: pierwszy odcinek(tom) mangi powstal 9lat temu:p więc sie troche zmienilo:p)

Ja nie mówiłem o 50 odcinkach bo obejrzałem wszystkie 220 tylko o 50 różnych seriach m.in. Code Geass, Death Note, FMA
 

DeletedUser

Gość
Gość
E tam naruto . . . shipp lepszy a odcinki znajdziecie na kreskowka.pl i wiele wiecej bajeczek :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
po pierwsze to ja bym tego bajeczka nie nazwał:p (chodx to co jest na jetixie to bajka;P)

po drugie bandito 220 odcinkow to mało a co z sippudenem:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Naruto to jest najlepsza anime! Oglądam juz chyba z 1,5 roku i jest po prostu najlepsze i manga jest jeszcze lepsza.Ale oglądam też inne anime i czytam mangę.Drugim najlepszym anime jest Bleach :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Naruto to jest najlepsza anime!

najlepsze? czy powinniśmy używać słów z przedrostkiem "naj-"? nie mozesz określić, że ten jeden jest najlepszy. dla ciebie jest dobry, dla mnie to kompletne dno.

p.s. nie jestem przeciwnikiem anime, oglądałem Daimosa, Elfen Lied, Hellsinga i pare innych.
 

DeletedUser

Gość
Gość
hehe bo juz myslalem ze najlepszych nie ogladnałes;P ale ja tam jestem z przemowwy:) on tu najlepiej podkresilł wszystko:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
to moja ulubiona manga
obejżałem każdy odcinek jaki jest do tej pory i czekam na następne polecam ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
jakby ktoś się pytał to najlepiej oglądać na naruto.wbijam.pl a jak chcecie po polsku 1 odcinki to na kreskówka.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry