Naruto

  • Rozpoczynający wątek Łapserdak
  • Data rozpoczęcia

Ogladałeś(-aś) kiedys Naruto??

  • Tak

    Głosy: 100 52,1%
  • Nie

    Głosy: 92 47,9%

  • W sumie głosujących
    192
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
ja tam kocham naruto ogladalem all 220 +shippy i obecnie mange czytam xP

PS. gra ktoś w naruto-arena??
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie gram a co to za gra?? naruto jest najlepsze i manga i anime (tylko chodzi i o odcinki które sa nagrywane zgodnie z manga a nie dokladanie przez studio)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Naruto to bajeczka dla niemowlaków już Pokemony są lepsze xD
 

DeletedUser3140

Gość
Gość
nie gram a co to za gra?? naruto jest najlepsze i manga i anime (tylko chodzi i o odcinki które sa nagrywane zgodnie z manga a nie dokladanie przez studio)
Są różne gusta..
Polecam mangę (po polsku) Berserk.
A anime, hmm...
Skoro lubisz Naruto, to myślę, żę FullMetal Alchemist mógłby Ci się spodobać, chociaż jest niewiadomo ile razy lepszy :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Naruto to bajeczka dla niemowlaków już Pokemony są lepsze xD

Według mnie wypowiedź podkreśla inteligencje osoby wypowiadającej się. Jeśli ci się nie podoba to oczywiście możesz to napisać ale możesz podać jakiś argument ? Pewnie włączyłeś Jetix bo czekałeś na ukochane Pokemony i leciał Naruto a że się nie spodobało to wszedłeś na internet jak ostatnie Neo dziecko i piszesz komentarze bez żadnego poparcia...

Są różne gusta..
Polecam mangę (po polsku) Berserk.
A anime, hmm...
Skoro lubisz Naruto, to myślę, żę FullMetal Alchemist mógłby Ci się spodobać, chociaż jest niewiadomo ile razy lepszy :]

W sumie według mnie manga Berserka też jest bardzo dobra :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
ej to temat o naruto więc nie rozwódxmy sie na inne tematy:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
tylko moze byc???:p no ja tam wole naruto chodx jak bylem mały super byly pokemony:D
 

DeletedUser3140

Gość
Gość
Są gusta i guściki.
Dla mnie naruto jest jest mocno średnie. Bardzo mocno... (chodzi o anime, bo manga nawet trzyma poziom).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja lubię Naruto. Obejrzałem już bardzo dużo odcinków i przeczytałem czytam mangę i mogę stwierdzić, że jako anime (wg mnie) jest najlepsze. A tak a pro po gra ktoś w naruto: the setting down?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja całkiem niedawno zainstalowałem sobie wersje 2,2 i teraz dodano Shikamaru ( moja ulubiona postać w naruto:) ) i teraz dopiero fajnie się gra.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Naruto Niewidziałem ale Japońskie Anime rządzi zarombiste niby bajka ale rzeź
 

DeletedUser

Gość
Gość
to jest manga oczywiście :mad: jestem wielkim maniakiem naruto oglądam to z 2 lata ta manga jest na stówe drugie serie shippuuden to anime to bajka nie jest!! dopiero 4 film z seri naruto shippuuden wyszedł,ja gram w naruto arena!! mam6 lvl jestem geninem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Na youtube nic nie znajdziesz a na kreskowce to duzo krwi cenzurują

Najlepiej oglądać na naruto.wbijam.pl
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja oglądam bardzo lubie Naruto_Ogladałem aktualnie 89 shippuudena i 429 chapter mangi...to jest świetne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mój stosunek do naruto jest raczej neutralny gdyż jest mnóstwo rzeczy które mnie w nim denerwują jak i mnóstwo rzeczy które widzę na plus. Wymienie tylko najważniejsze rzeczy. Do plusów zaliczam nie najgorszą kreskę, klimatyczną lecz nie najlepszą muzykę :D, humor, nie najgorsze fabuła, co bo co ale miejscami potrafi być pouczające. Jeśli chodzi o negatywne strony tego anime to na pierwszym miejscu się klaruje bezsensowne przedłużanie walki (5 minut patrzenia się na przeciwników i słuchanie ich myśli, następnie jeden ruch i kolejne przemyślenia bądź tłumaczenie akcji czemu stało się tak a nie inaczej), następny element to ciągłe flashbacki, denerwujące jest to iż większość odcinków potrafi się składać w 1/3 długości z przypomnień poprzednich odcinków. Ogólnie obejrzałem wszystkie odcinki Naruto, około 30 odcinków shippudena oraz filmy pełnometrażowe i nie mam zamiaru dalej kontynuować oglądania serii, gdyż stała się z czasem bardzo nudna z powodu zmniejszenia ilości humory a zwiększenia ilości walk, które niby nieco lepiej wypadają na tle pierwszej serii ale wciąż bardzo kiepsko. Aha jeszcze dodam iż w całości najbardziej cenię wszystkie filmy pełnometrażowe gdyż zostały wyzbyte wyżej wymienionych negatywnych aspektów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Lubię Naruto aczkolwiek, niektóre sytuacje są tak przewidywalne że aż szkoda mi twórców :D:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry