Naruto

  • Rozpoczynający wątek Łapserdak
  • Data rozpoczęcia

Ogladałeś(-aś) kiedys Naruto??

  • Tak

    Głosy: 100 52,1%
  • Nie

    Głosy: 92 47,9%

  • W sumie głosujących
    192
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Druga strona lepsza, kiedyś oglądałem na niej naruto shipuuden (chyba tak to się pisze), ale znudziło mi się, czasami przez cały odcinek będą nawijać i mi się odechciało przez takie akcje oglądać. xd
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja lubie ogladac ten film ;] no i moim zdaniem najlepsza stronka do ogladania naruto czy to po polsku czy po chinsku jest Kreskowka.pl pozdro for all xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
A jak dla mnie naruto to strasznie tandetna, beznadziejna bajka - bo na tytuł anime/mangi (choć obu nie lubie) nie zasługuje.

Dla mnie to bajka o "dzieciach z ADHD" okładających się nawzajem kijami.
Te dialogii...żenada.

Nie polecam naruto.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja oglondałem Naruto
tak kolo 100 odcinków może Więcej głownie te nowsze
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja Naruto oglądałam i przeczytałam prawie całą mangę... Tylko nie oglądałam jakichś hmmm ostatnich 40 odcinków ?^^ Ale wiem o co tam chodzi i mniej więcej co się dzieje. osobiście bardzo nie przypadła mi do gustu kreska... Wolę oglądać inne animce np. Hellsing, Death Note etc.... ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja oglądam Naruto,Bleacha i Death Note :) Wiadomo kiedyś był szał na Dragon Ball'a to sie oglądało również :D wszystkie są wartę oglądnięcia :) pozdrawiam
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oglądam reguralnie co tydzień , i uważam tak:samo anime nie jest złe jeśli idzie z oryginalą fabułą :) wtedy da się obejrzeć niektóre odcinki wychodzą rewelacyjnie... ale póki co ani 1 filler nie zrobił na mnie wrażenia... krótko mówiąc uber fail :>.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie lubię Naruto "Ssijdupena" (dziwne że to słowo firefox ma w słowniku). Zdecydowanie wolę to kiedy był jeszcze młody. Wolę Naruto anime niż mangę. Wogóle nie czytam mangi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja ogladam duzo i shipudden i wszystkie 220 pierwszych i do tego jeszcze mange czytam
:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja wolę czytać mangę. Ona o wiele dalej jest niż anime.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mój starszy brat to oglondał. Jak zobaczyłem to w telewizji to mi normalnie żal uciskał serce nad tymi co to oglądają. Zamiast puścić jakieś Edukacyjne filmy to oni im mózg zaśmiecają tymi bajkami. Mango czy tam serjal Animowany dla mnie to wciąż te same Japońskie szmiry.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Naruto jest dobre, ba nawet wszystkie dotychczasowe odcinki obejrzałem jakie wyszły... Jednak jeśli szukacie jakiejś mega pozytywnej odskoczni od tego anime to z czystym sumieniem polecam wam BLEACH :p (więcej na google)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Japonski film animowany (prosze nie mylić z bajkami). Oglada ktoś?? Chodzi mi tu o wersje japońska nie polską bo w polskiej wycinaja wiekszośc krwi:p ja ogladnąłem wszystkie odcinki Naruto 0-220 + 80 odcinków shippudena i cześć mangi:p

Mógłbyś dać link do tej strony?? Oglądałem 1-220 i 118 shippuuden'ów mange też czytam :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi niestety nie dane było oglądać tej kreskówki..może kiedyś :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
oglądałem pare odcinków(nie tych na Jetixie, które są do bani) ale na kreskowce(stronce) i nie jest złe. osobiście wolę Bleach'a, Dragon Ball'a czy One Piece(polecam wszystkie, nie tylko tym, którzy nie słyszeli o tych tytułach, choć o DB pewnie większość słyszała).
 

DeletedUser11341

Gość
Gość
Obejrzałem całe anime (Naruto + Naruto Shippuuden). Oceniam to anime na 3,5/5. Czasem Naruto strasznie się ciągnie i to jest jego największą wadą.
Wszystkim fanom anime oraz mangi polecam stronę http://www.anime-planet.com. Można tu sobie zrobić listę anime jakie się obejrzało, uporządkować je sobie, zaplanować tytuły do obejrzenia itd. Strona liczy również czas jaki spędziliśmy na oglądaniu anime. Na razie mam około 2 tygodni :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry