Nasze genialne pomysły a ich realizacja hehehehe

Czy inno wprowadza nasze pomysły?


  • W sumie głosujących
    15
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.
Jak każdy z nas wie, dajemy w ciul pomysłów odnośnie tej zdechłej gry, gry która i tak lubimy nie ważne w jakim stopniu, a INNO wali nam wielkiego babola w twarz za każdym razem i udaje że coś robią dodając śmieciowe aktualizacje, które nic nie wnoszą tylko naprawiają błędy.Tyle innowacji/pomysłów ile gracze dawali przez lata to INNO powinno coś z tym zrobić.A ty Lenka powinnaś serio tam zaingerować, i powiadomić tych wyżej, że gracze dostają nerwów ,bo nie mogą znieść, że ich gra umiera i nic się z nią nie dzieje.Kiedyś był licznik graczy i światów w prawym górnym rogu.Zniknął ciekawe czemu :uuu).Jedynym pomysłem, aby cokolwiek ruszyło to zbierać pomysły ze wszystkich krajów i wrzucać na każde forum TheWesta z danego państwa i robić z nich ankiety.Jeżeli pomysł się podoba większościom graczy na świecie to INNO ma za zadanie przeanalizować pomysł i dać nam odpowiedź czy jest możliwy do realizacji.Jeśli nie jest to niech powie dlaczego albo co mogą nam dać aby to było zbliżone do naszego projektu.(Większość pomysłów jest tak banalna a dzisiejsza informatyka na tak wysokim poziomie, że te rzeczy powinny być ogarnięte w jednym może dwóch patchach.)Serio to wszystko zależy od osób postawionych wyżej więc Lenka działaj i daj znać jak to wszystko wygląda.

/post edytowany - Wojcieszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jak każdy z nas wie, dajemy w ciul pomysłów odnośnie tej zdechłej gry, gry która i tak lubimy nie ważne w jakim stopniu, a INNO wali nam wielkiego babola w twarz za każdym razem i udaje że coś robią dodając śmieciowe aktualizacje, które nic nie wnoszą tylko naprawiają błędy.Tyle innowacji/pomysłów ile gracze dawali przez lata to INNO powinno coś z tym zrobić.A ty Lenka powinnaś serio tam zaingerować, i powiadomić tych wyżej, że gracze dostają nerwów ,bo nie mogą znieść, że ich gra umiera i nic się z nią nie dzieje.Kiedyś był licznik graczy i światów w prawym górnym rogu.Zniknął ciekawe czemu :uuu).Jedynym pomysłem, aby cokolwiek ruszyło to zbierać pomysły ze wszystkich krajów i wrzucać na każde forum TheWesta z danego państwa i robić z nich ankiety.Jeżeli pomysł się podoba większościom graczy na świecie to INNO ma za zadanie przeanalizować pomysł i dać nam odpowiedź czy jest możliwy do realizacji.Jeśli nie jest to niech powie dlaczego albo co mogą nam dać aby to było zbliżone do naszego projektu.(Większość pomysłów jest tak banalna a dzisiejsza informatyka na tak wysokim poziomie, że te rzeczy powinny być ogarnięte w jednym może dwóch patchach.)Serio to wszystko zależy od osób postawionych wyżej więc Lenka działaj i daj znać jak to wszystko wygląda.

/post edytowany - Wojcieszy

To wrzucanie postów pewnie nierealne, bo trzeba byłoby by każdy CM tłumaczył te pomysły ze swojego narodowego języka na angielski, a potem by każdy CM po dostaniu tychże paczkę pomysłów tłumaczył z angielskiego na swój język. Nie zdziwię się jeśli niektóre zostaną źle przetłumaczone już przy pierwzym tłumaczeniu, a co dopiero podczas drugiego.
Ponadto obowiązkiem każdego CM'a (a coś o tym wiem, bo w końcu w TWT byłem) jest przekazywanie pomysłów graczy i samego TWT dalej. Co się dalej dzieje to nie wiem, no do dalszego procesu dostępu nie miałem.
IG nie dawałoby Wam odpowiedzi czy pomysły są do realizacji, to ich gra, ich projekt, nawet postacie które prowadzimy czasami dekadę nie są graczy tylko IG, tylko oni nam je udostępniają do gry ;) Nie znam gry w której twórcy gry tłumaczą dokładnie graczom czemu czegoś tam co wymyślili gracze nie wprowadzą, ale jeśli ktoś zna przykład niech poda, z chęcią się o tym przekonam, a z drugiej strony pokaże się IG, że jednak można. Poza tym o ile mnie pamięć nie myli to raz wariata napisała w jednym z tematów, że IG obecnie będzie implementować do gry mniejsze zmiany, żadnych dużych zmian. Ogółem fajnie byloby mieć od IG jakąś odpowiedź, czy czasami odwiedziny czy to na forum czy w grze na polskim markecie, bo przypominam, że dla IG jesteśmy bardzo istotni co nieraz pisała Etriel i chyba Lenka, zatem fajnie byłoby gdyby ktoś wyżej od CM'a się pojawił by z nami porozmawiać, no ale cyz to się wydarzy? Miejmy nadzieję.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
zatem fajnie byłoby gdyby ktoś wyżej od CM'a się pojawił by z nami porozmawiać, no ale cyz to się wydarzy? Miejmy nadzieję.

W zeszłym roku był "wywiad" z taką osobą... i wyszło tak jakby reporter TVP przepytywał polityka partii rządzącej. Niewygodnych pytań praktycznie nie było, a jak się już pojawiały to następowała lakoniczna wymijająca odpowiedź i szybka zmiana tematu.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Wywiad to tam wiadomo, pytania można w praktyce zadać jakie się chce. Nawet jeśli gracze pytania dawali to czy oznaczało to, że osoba przeprowadzająca wywiad się nimi wszystkimi posłuży? Czy przeprowadzając wywiad ze swoim przełożonym przydusi się go do ściany by powiedział bez owijania w bawełnę? Wolę konfrontację "face 2 face" bo wtedy nie ma owijania w bawełnę, można z rozmowy wynieść więcej, można od razu dodatkowe pytania zadawać i w końcu jest większa szansa, że czegoś konkretnego się można dowiedzieć. Słyszałem o jednym wywiadzie jakiejś dziennikarki z pisarzem. Dziennikarka chciała jakieś pytanie zadać, a tu pisarz wyjmuje jakieś kartki i mówi do niej: "Tu są najczęściej zadawane mi pytania i odpowiedzi na nie, sądzę że tak będzie lepiej". A następnie pożegnał się i wyszedł z kawiarni bodajże ;) Wywiady ta przeprowadzane, a nie "na żywo" no są ustawione tak by przedstawić taką sytuację jaką chce redaktor. Choć nawet takie wywiady na żywo mogą być tak nakierowane by uzyskać oczekiwany efekt. Ale tak czy siak wolę wywiady na żywo niż te pisane ;)
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
To wrzucanie postów pewnie nierealne, bo trzeba byłoby by każdy CM tłumaczył te pomysły ze swojego narodowego języka na angielski, a potem by każdy CM po dostaniu tychże paczkę pomysłów tłumaczył z angielskiego na swój język. Nie zdziwię się jeśli niektóre zostaną źle przetłumaczone już przy pierwzym tłumaczeniu, a co dopiero podczas drugiego.
Ponadto obowiązkiem każdego CM'a (a coś o tym wiem, bo w końcu w TWT byłem) jest przekazywanie pomysłów graczy i samego TWT dalej. Co się dalej dzieje to nie wiem, no do dalszego procesu dostępu nie miałem.
IG nie dawałoby Wam odpowiedzi czy pomysły są do realizacji, to ich gra, ich projekt, nawet postacie które prowadzimy czasami dekadę nie są graczy tylko IG, tylko oni nam je udostępniają do gry ;) Nie znam gry w której twórcy gry tłumaczą dokładnie graczom czemu czegoś tam co wymyślili gracze nie wprowadzą, ale jeśli ktoś zna przykład niech poda, z chęcią się o tym przekonam, a z drugiej strony pokaże się IG, że jednak można. Poza tym o ile mnie pamięć nie myli to raz wariata napisała w jednym z tematów, że IG obecnie będzie implementować do gry mniejsze zmiany, żadnych dużych zmian. Ogółem fajnie byloby mieć od IG jakąś odpowiedź, czy czasami odwiedziny czy to na forum czy w grze na polskim markecie, bo przypominam, że dla IG jesteśmy bardzo istotni co nieraz pisała Etriel i chyba Lenka, zatem fajnie byłoby gdyby ktoś wyżej od CM'a się pojawił by z nami porozmawiać, no ale cyz to się wydarzy? Miejmy nadzieję.
Fajnie jest kąsać rękę co karmiła i wytykać błędy innych znając grę od podszewki, ciekawe czemu Fusek ustąpił ze stanowiska wolontariusza i teraz, pokazuje innym jak działa gra on nadal pewnie myśli, że coś jeszcze może, ale nikt nie będzie wyprowadzał go z błędu o ile gra i przestrzega regulaminu, tak na marginesie sprawy! Polskie forum jest najczęściej odwiedzane przez ludzi
Wywiady ta przeprowadzane, a nie "na żywo" no są ustawione tak by przedstawić taką sytuację jaką chce redaktor. co mają wpływ na grę. gubisz się Fusek jak nawet piszesz bo większość i tak nie czyta horoskopu z fusów kawy oops!
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Fajnie jest kąsać rękę co karmiła i wytykać błędy innych znając grę od podszewki, ciekawe czemu Fusek ustąpił ze stanowiska wolontariusza i teraz, pokazuje innym jak działa gra on nadal pewnie myśli, że coś jeszcze może, ale nikt nie będzie wyprowadzał go z błędu o ile gra i przestrzega regulaminu, tak na marginesie sprawy! Polskie forum jest najczęściej odwiedzane przez ludzi co mają wpływ na grę. oops!

Proszę napisz mi gdzie tu niby jest kąsanie ręki która karmiła?

Najpierw wedle mojej logiki przedstawiłem czemu według mnie wrzucanie na forum każdego marketu pomysłów ze wszystkich wersji językowych jest nierealne. Ktoś może wypowiedzieć się inaczej, lub się ze mną zgodzić. Jeśli ktoś chce coś o tym napisać, nawet jak się ze mną nie zgadza, zapraszam, jeśli przedstawi lepsze argumenty ode mnie to zdanie swoje zmienię.

Następnie napisałem iż CM jest zobowiązana przekazywać pomysły odnośnie gry i zdanie na temat same gry itp. Czy jest tu gdzieś, cytując kąsanie? Nie widzę takowego, ale jak pisałem wyżej, może ktoś uargumentuje to tak, że zdanie zmienię!.

Następnie napisałem, że IG nie musi przedstawiać swojego zdania na temat każdego pomysłu, który pójdzie wyżej, bo w żadnej znanej mi grze tego typu nie mialem styczności z taką sytuacją i zaznaczyłem, że jeśli się mylę to i dobrze, czegoś się dowiem ;) Gdzie tu kąsanie? Przedstawienie jedynie własnego zdania na dany temat z zaznaczeniem, że MOGĘ SIĘ MYLIĆ!

Ponato odwołałem się do wiadomości @wariata17 , która gdzieś tutaj, w jednym z tematów napisała, iż west bedzie pracował nad mniejszymi zmianami i na razie nie mają w planach większych. Co można znaleźć o ile ktoś ma trochę czasu i chęci. Gdzie tu kąsanie? Raczej przedstawienie sytuacji i odwołanie się do wiadomości członka TWT.

Moje ostatnie dwa zdania to niejaka prośba/apel do tego by ktoś wyżej od Lenki znalazł dla nas czas by odwiedził polski market, skoro wedle słów Etriel jest on dla IG bardzo ważny.

I nie, nie łudzę się, że w tej grze mam jeszcze jakąś władzę, nawet jabym ją kiedyś miał... Jakbym kogoś po złości ukarał to mógłbym się liczyć z wywaleniem z teamu.

I nie, nie znam gry od podszewki! Ba, ostatnio mi doradzano w sprawie setów, które powinienem założyć! Co jak co, ale osoba znająca grę od podszewki takiej pomocy raczej nie powinna dostawać, a raczej udzielać!
Oczywiście, znam się na kilku aspektach gry, ale gra może nie jest dynamiczna, ale "rynek setów" tak się rok rocznie powiększa, że nie mogę cały czas bazować na tej wiedzy którą mam tylko ją poszerzać, inaczej zostanę w tyle (o ile już nie zostałem).


Ustąpiłem ze stanowiska, gdyż moja obecność w TWT wpływała negatywnie na moje życie prywatne. Obawa o to, że jakiś gracz czeka na odpowiedź w supporcie/na forum, czy jakieś leżące afronty sprawiały, że mialem problemy ze snem i inne tego typu objawy stresu. Zapytacie może: Czemu? Fusku głupolu jeden czemu się tak tym przejmowałeś? Otóż jak się za coś biorę to chcę to robić jak najlepiej, zbliżając się do perfekcjonizmu.
A jeśli ktoś uważa, że się mylę , tak jak Ty, to zapraszam do dyskusji, merytorycznej dyskusji z odpowiednimi argumentami, których Ty przedstawić nie potrafisz.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Proszę napisz mi gdzie tu niby jest kąsanie ręki która karmiła?

Najpierw wedle mojej logiki przedstawiłem czemu według mnie wrzucanie na forum każdego marketu pomysłów ze wszystkich wersji językowych jest nierealne. Ktoś może wypowiedzieć się inaczej, lub się ze mną zgodzić. Jeśli ktoś chce coś o tym napisać, nawet jak się ze mną nie zgadza, zapraszam, jeśli przedstawi lepsze argumenty ode mnie to zdanie swoje zmienię.

Następnie napisałem iż CM jest zobowiązana przekazywać pomysły odnośnie gry i zdanie na temat same gry itp. Czy jest tu gdzieś, cytując kąsanie? Nie widzę takowego, ale jak pisałem wyżej, może ktoś uargumentuje to tak, że zdanie zmienię!.

Następnie napisałem, że IG nie musi przedstawiać swojego zdania na temat każdego pomysłu, który pójdzie wyżej, bo w żadnej znanej mi grze tego typu nie mialem styczności z taką sytuacją i zaznaczyłem, że jeśli się mylę to i dobrze, czegoś się dowiem ;) Gdzie tu kąsanie? Przedstawienie jedynie własnego zdania na dany temat z zaznaczeniem, że MOGĘ SIĘ MYLIĆ!

Ponato odwołałem się do wiadomości @wariata17 , która gdzieś tutaj, w jednym z tematów napisała, iż west bedzie pracował nad mniejszymi zmianami i na razie nie mają w planach większych. Co można znaleźć o ile ktoś ma trochę czasu i chęci. Gdzie tu kąsanie? Raczej przedstawienie sytuacji i odwołanie się do wiadomości członka TWT.

Moje ostatnie dwa zdania to niejaka prośba/apel do tego by ktoś wyżej od Lenki znalazł dla nas czas by odwiedził polski market, skoro wedle słów Etriel jest on dla IG bardzo ważny.

I nie, nie łudzę się, że w tej grze mam jeszcze jakąś władzę, nawet jabym ją kiedyś miał... Jakbym kogoś po złości ukarał to mógłbym się liczyć z wywaleniem z teamu.

I nie, nie znam gry od podszewki! Ba, ostatnio mi doradzano w sprawie setów, które powinienem założyć! Co jak co, ale osoba znająca grę od podszewki takiej pomocy raczej nie powinna dostawać, a raczej udzielać!
Oczywiście, znam się na kilku aspektach gry, ale gra może nie jest dynamiczna, ale "rynek setów" tak się rok rocznie powiększa, że nie mogę cały czas bazować na tej wiedzy którą mam tylko ją poszerzać, inaczej zostanę w tyle (o ile już nie zostałem).


Ustąpiłem ze stanowiska, gdyż moja obecność w TWT wpływała negatywnie na moje życie prywatne. Obawa o to, że jakiś gracz czeka na odpowiedź w supporcie/na forum, czy jakieś leżące afronty sprawiały, że mialem problemy ze snem i inne tego typu objawy stresu. Zapytacie może: Czemu? Fusku głupolu jeden czemu się tak tym przejmowałeś? Otóż jak się za coś biorę to chcę to robić jak najlepiej, zbliżając się do perfekcjonizmu.
A jeśli ktoś uważa, że się mylę , tak jak Ty, to zapraszam do dyskusji, merytorycznej dyskusji z odpowiednimi argumentami, których Ty przedstawić nie potrafisz.
nadal nie potrafisz spać spokojnie a każda wiadomość która zawiera czasami wzmiankę o Twojej osobie zrywa Cie na nogi myślisz że kogoś interesują fusy po kawie albo jakie miał marzenia ?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
nadal nie potrafisz spać spokojnie a każda wiadomość która zawiera czasami wzmiankę o Twojej osobie zrywa Cie na nogi myślisz że kogoś interesują fusy po kawie albo jakie miał marzenia ?

Miałem problemy ze snem, a nie mam, jak widać albo robisz to celowo by mnie "wywołać" albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Kiedyś potrafiłem nie spać po dwie doby, nie potrafiłem zasnąć, często na telefonie sprawdzając czy jakiś ticekt się w supporcie pojawił (tak nawet w środku nocy ktoś potrafił napisać).

Jak mam czas i ochotę by komuś odpowiedzieć, a uwielbiam dyskutować i rzucać rzeczowymi artykułami (przynajmniej według mnie rzeczowymi), to to robię.

Fusy po kawie? No po Tobie się niczego lepszego spodziewać nie można. Podrygi takie mieli moi znajomi w podstawówce mówiąc mi o fusach z herbaty czy kawy. Więc czyżbyś był na tym samym poziomie co dziecko z podstawówki?

Ponadto nadal nie odpowiedziałeś na pytanie, gdzie w mojej wypowiedzi było kąsanie ręki, która karmiła?
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
podoba mi się Twoja kreatywna ocena i przypisanie mnie do kategorii Twoich byłych znajomych z podstawówki
Jeśli pozwolisz zacytuję

Fusy po kawie? No po Tobie się niczego lepszego spodziewać nie można. Podrygi takie mieli moi znajomi w podstawówce mówiąc mi o fusach z herbaty czy kawy. Więc czyżbyś był na tym samym poziomie co dziecko z podstawówki?:))
Jeśli się nie zgadzasz z własną opinią i innych ludzi , możesz zawsze napisać do moderatora o usunięcie postu[o_O]o ile ten będzie chciał coś z tym zrobić bo jak narazie nikou nie przeszkadza że Fusek sie ślini i pieni flame!!
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ależ nie napisałem, że byłeś moim kolegą z podstawówki, tylko zachowujesz się jak oni, czyli jak dzieci z podstawówki... Serio nie widzisz tego? Poważnie? Zatem następnym razem będę jeszcze bardziej szczegółowo pisał, skoro nie widzisz różnicy pomiędzy:
"byłeś moim kolegą z podstawówki i mówiłeś o mnie Fusy po kawie"
"Podrygi takie mieli moi znajomi w podstawówce mówiąc mi o fusach z herbaty czy kawy. Więc czyżbyś był na tym samym poziomie co dziecko z podstawówki?

No naprawdę różnicę w tym widzą moi dwaj siostrzeńcy będący w podstawówce. Co nie oznacza, że jesteś moim siostrzeńcem, tylko Twój sposób myślenia jest gorszy od dzieci z podstawówki.

Zgłosić mogę, ale to, że post może naruszać regulamin, w tym także to, że jest typowym spamem. Mogę to zglosić i jeśli osoba mająca narzędzia moderatora się z moim rozumowaniem zgodzi to usunie post/y a jeśli nie to je pozostawi.


Nie wiem może zaproszę ludzi z gry, któych znam, a z zawodu są nauczycielami i przedstawią swoje zdanie na temat tej naszej dyskusji, a także na temat mojego argumentowania i Twojego "argumentowania" (celowo w cudzysłowie, gdyż nie uważam tego co piszesz za argumentowanie).

Dlatego uważam, że w programie nauczania powinny byc też zajęcia z prowadzenia dyskusji i argumentowania, bo wielu, nie potrafi tego robić, a sam nie jestem w tym aż taki dobry.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
akurat z tymi pomysłami to można by zrobić tak że byłyby na osobnym forum międzynarodowym i dostawałyby się tam głównie propozycje które dostały odpowiednio dużą siłe przebicia (np 20% aktywnych graczy na forum zagłosowało na ,,tak''). nie jest to tak nierealne, czasochłonne i trudne do zrobienia jak tłumaczenie pomysłu z jakiegoś forum (np duńskiego) na wszystkie inne bo wystarczyłoby tylko na angielski.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
akurat z tymi pomysłami to można by zrobić tak że byłyby na osobnym forum międzynarodowym i dostawałyby się tam głównie propozycje które dostały odpowiednio dużą siłe przebicia (np 20% aktywnych graczy na forum zagłosowało na ,,tak''). nie jest to tak nierealne, czasochłonne i trudne do zrobienia jak tłumaczenie pomysłu z jakiegoś forum (np duńskiego) na wszystkie inne bo wystarczyłoby tylko na angielski.

Czyli i tak najpierw propozycja byłaby przekazana na forum danego marketu, a potem po odpowiedniej ilości głosów przeszłaby na międzynarodowe? ? No ok, ale potem i tak CM musiałaby tłumaczyć to na angieski jeśli poszłoby to na to międzynarodowe. No nie wyobrażam sobie by w innym języku było prowadzone to forum, chyba się ze mną zgodzisz. Po drugie musiałby być tam team, który dobrze, a nawet bardzo dobrze posługuje się językiem angielskim, by mogli rozmawiać z graczami. Po trzecie trzeba byłoby znaleźć osoby które mogłyby to robić, nie tylko moderatora, ale także jakiegoś CM'a który ma wyższe prawa od moderatora, którzy mogliby to forum ogarniać prócz swojego marketu. Ewentualnie stworzyć kolejny team pod to, ale to taki pomysł "na wyrost".
Nie jest to zły pomysł, ale IG może się po prostu na to nie zgodzić by tworzyć kolejne forum specjalnie tylko pod propozycje (kolejna rzecz do ogarniania, kolejne forum otwarte, takie tam, głównie sprawy organizacyjne i kadrowe). Ale to nie moja decyzja
 
Status
Zamknięty.
Do góry