naszyjnik - Blue Dark City

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3058
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3058

Gość
Gość
Dlaczego w mieście Blue Dark City nie mogę kupić zielonego indiańskiego naszyjnika?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Dlaczego w mieście Blue Dark City nie mogę kupić zielonego indiańskiego naszyjnika?

Moze sie skonczyly ?
A tak powaznie to w czym masz problem konkretnie, bo naszyjniki sa i maja sie dobrze. Kosztuja 300$ dla obcych. Napisz dokladniej co sie dzieje to moze ktos pomoze.
 

DeletedUser3058

Gość
Gość
Normalnie w każdym mieście jak wchodzę w sklep czy w rusznikasz otwiera się mój ekwipunek i mogę sprzedać lub cos kupić. W miwście Blue Dark City tak się nie dzieje. Widzę naszyjnik i inne rzeczy ale ekwipunek nie otwiera się w związku z czym nie mogę przeciągnąć naszyjnika do siebie.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Normalnie w każdym mieście jak wchodzę w sklep czy w rusznikasz otwiera się mój ekwipunek i mogę sprzedać lub cos kupić. W miwście Blue Dark City tak się nie dzieje. Widzę naszyjnik i inne rzeczy ale ekwipunek nie otwiera się w związku z czym nie mogę przeciągnąć naszyjnika do siebie.

To nie przeciagaj tylko kliknij na naszyjniku. Pojawi sie okienko z pytaniem czy chcesz kupic. Wybierz ze chcesz (zieolna fajeczka :p)
 

DeletedUser3058

Gość
Gość
Niestety nie działa. W innych sklepach przeciągam i wtedy pojawia się zatwierdzenie zakupu lub sprzedaży. Tu nie pojawia się nic!!!
 

DeletedUser3058

Gość
Gość
A najlepsze jest to że obok sklep rusznikarski się otwiera poprawnie z ekwipunkiem.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
No dobra, w takim razie robimy zeby mozna bylo przeciagac :p

1. Sprawdz czy pod Internet Explorerem tez nie widzisz ekwipunku.

2. Pod przegladarka FF, wejdz do sklepu
a) wybierz "widok" -> powiększenie -> zaznacz "powiększaj tylko tekst"
b) wybierz ponownie "widok" -> powiękesznie -> pomniejsz.

3. Jezeli nie pomoglo nic z pkt 1 i 2 to zrob to co opisane jest tutaj:
http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=2615
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry