Naszyjnik miłości vs. Czarna/niebieska chusta

  • Rozpoczynający wątek Vasai
  • Data rozpoczęcia

Co lepsze?

  • Naszyjnik miłości

    Głosy: 69 73,4%
  • Czarna chusta

    Głosy: 13 13,8%
  • Niebieska chusta

    Głosy: 12 12,8%

  • W sumie głosujących
    94
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser17743

Gość
Gość
Dodaj ankiete i napisz jaką profesją jesteś
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chusty dają tylko do zaskoku, naszyjnik także do fortów.

Nie ma nad czym się zastanawiać- bierz necklace of love.
 

DeletedUser11191

Gość
Gość
sam mam czarną chuste i za 1 godz będe mieć ten naszyjnik i niewiem co wybrać
 

DeletedUser

Gość
Gość
lepszy jest naszyjnik miłości bo ma również zaskoczenie a także dowodzenie co w fortach jest potrzebne

ps. Sandra lubisz chyba tekst o szukaniu ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
naszyjnik jest niezły, ale juz nie do zdobycia. qeust zniknął 18.02 rano. szkoda od aktualizacji do zniknięcia zadania minęło mniej ni 48 godzin, a ja nie miałem szczęścia z z piórem kruka. kiedy je już mam nie ma zadania
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam na jednym ze światów naszyjnik miłości i uważam że jest lepszy od tych chust.
 

DeletedUser10438

Gość
Gość
temat niesprecyzowany, slabo opisany wiec ile osob tyle opinii...
 

DeletedUser20332

Gość
Gość
według mnie to najlepsza do pojeydnków jest czarna...2 charyzma czyli 2 zaskoczenie + 2 zręczność czyli 2 strzelania i 2 celowanie a jakby dodac jeszcze zaskocznie z chusty to od naszyjnika miłości się bardziej opłaca...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem Niebieska chusta jest najlepsza ponieważ daje 3 do celowania i 3 do strzelania i 13 do zaskoczenie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
jasne ze naszyjnik lepszy daje 15 zaskoku i jeszcze po 15 dowodzenia handelku i obchodzenie sie ze zwierzetami. A te 2 czy 3 punkty zrecznosci w chustach to i tak wiele nie zdzialaja ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak dla mnie najlepszy naszyjniczek miłości :) daję w siłę uderzenia więc strzelanie z niebieskiej chusty jest mi całkowicie zbędne
 

DeletedUser

Gość
Gość
Trzeba było powiedzieć do czego a nie tak sobie co lepsze. Do pojedynków zdecydowanie niebieska chusta, do fortów naszyjnik. A co to nie można mieć jednego i drugiego??:confused:
 

DeletedUser19255

Gość
Gość
Najlepszy naszyjnik milosci i tak ogolnie za free d;
 

DeletedUser

Gość
Gość
zależy od tego kim jesteś?
charyzma czy strzelanie itp.
raczej nm mi dużo dał do h.z indianami
 
Status
Zamknięty.
Do góry