Nickoldeon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24472
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser30412

Gość
Gość
ciekawe, czy, gdyby zamiast możliwości oglądania filmów padła możliwość kupowania bryłek, naprawianie błędu też trwałoby tygodniami (dziś mija tydzień od ostatniej aktualizacji, która pociągnęła za sobą zmiany w nickoldeonie, więc można czas liczyć już w tygodniach, co i tak nie jest złym wynikiem w stosunku np. do poprawiania systemu pojedynków, gdzie czas liczy się już w latach...)
 
Naprawa rzeczy, która nie jest nasza - jest o niebo trudniejsza. Jak powiedziałam wcześniej, jest to firma zewnętrzna - a nie wewnętrzne narzędzie Westa. Co za tym idzie - albo damy im szanse na naprawę, albo zamkniemy kino na jakiś czas. Na razie mają szanse na naprawę.
 

DeletedUser30412

Gość
Gość
Jutro minie 2 tygodnie od mojego poprzedniego postu w tym temacie, więc postanowiłem zapytać, czy owa firma zewnętrzna przekazuje jakieś informacje na temat postępów naprawy rzeczonej usterki? Być może wiadome są jakieś daty jej naprawienia albo przynajmniej ogólne określenie czasu, kiedy to nastąpi poprzez wskazanie miesiąca/kwartału roku 2015/...
Pragnę również zapytać o osiągnięcia związane z oglądaniem filmów, czy w jakiś sposób zostanie to zrekompensowane? Osobiście 3 tygodnie temu planowałem zdobycie jednego z nich związanych z kinem i gdyby nie te problemy to mniej więcej teraz bym się nim cieszył, a teraz perspektywa ta oddala się w nieskończoność...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jutro minie 2 tygodnie od mojego poprzedniego postu w tym temacie, więc postanowiłem zapytać, czy owa firma zewnętrzna przekazuje jakieś informacje na temat postępów naprawy rzeczonej usterki? Być może wiadome są jakieś daty jej naprawienia albo przynajmniej ogólne określenie czasu, kiedy to nastąpi poprzez wskazanie miesiąca/kwartału roku 2015/...
Pragnę również zapytać o osiągnięcia związane z oglądaniem filmów, czy w jakiś sposób zostanie to zrekompensowane? Osobiście 3 tygodnie temu planowałem zdobycie jednego z nich związanych z kinem i gdyby nie te problemy to mniej więcej teraz bym się nim cieszył, a teraz perspektywa ta oddala się w nieskończoność...

przecież tu nie było awarii ::D: tylko nikt nie chce się reklamować ::DD: po co się reklamować w upadającej grze:I:
 

DeletedUser19611

Gość
Gość
Jeśli nie będzie żadnych reklam to proponuje skasować ten budynek ;)

Ja również chciałem zdobyć już osiagnięcie i z reklam w kinie i za jakiś czas bym się nim już cieszył no ale ...
 
Ja tylko ciekaw jestem jak to jest możliwe, że darmowe skracanie czasu podróży przetrwało bez szwanku, podczas gdy Nickelodeon nie działa od trzech miesięcy?
 
Status
Zamknięty.
Do góry