Nie działa świat Jicarilla

  • Rozpoczynający wątek jarecky
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Od jakichś 15-20 minut wogóle nie idzie zalogować się na świat Jicarilla. Ładowanie strony dochodzi do 259 z260 na pasku postępu ładowania i zatrzymuje się a chwilę później wyskakuje komunikat "Masz pecha...wystąpił niespodziewany błąd..." i można próbować od nowa z tym samym skutkiem.
Inne światy ładują się bezproblemowo w tym samym czasie.
 

DeletedUser31256

Gość
Gość
już o tym temat w pytania napisałem :kak:
 
U mnie prawie dwie godziny. Świat się wczytuje, ale powiększona jest rozdzielczość (wysokość), próba wykonania jakiejkolwiek akcji daje komunikat o błędzie, nie widać żadnych prac i miast, tylko gołą mapę :&:
 

DeletedUser31256

Gość
Gość
U mnie prawie dwie godziny. Świat się wczytuje, ale powiększona jest rozdzielczość (wysokość), próba wykonania jakiejkolwiek akcji daje komunikat o błędzie, nie widać żadnych prac i miast, tylko gołą mapę :&:

a u mnie na szczęście działa system pw :gwizd: chociaż aktualnie jest bezużyteczny
 

DeletedUser10771

Gość
Gość
U mnie tak samo jak wyżej. Czy właściciel serwera (gry) zamierza coś z tym zrobić?
Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Potwierdzam. Czyszczenie cache nic nie daje. Dochodzi do 99% ladowania i miele w kolko.
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Problem jest już znany, został zgłoszony technikom, którzy pracują nad jego rozwiązaniem. Przepraszamy za utrudnienia.
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Problem został rozwiązany, w chwili obecnej logowanie na świat powinno odbywać się bez żadnych problemów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry