Nie zapowiedziane testowanie nowych formuł bitew.

Z słów wynikających od Lenki wynika że kilka razy w tygodniu będą odbywać się bitwy "Gali". Czemu nie było żadnej informacji o tym wcześniej. pewnie na kilku światach bitwy dnia były już wyzwane a twt bez zastanowienia i ogłoszenia czego niczego wbija i podpala. Czemu nie można było napisać o tym wcześniej żeby sojusze się ugadały co z tym robić i jak ma wyglądać. " Jutro wieczorem pojawią się szczegółowe informacje. " czemu nie teraz albo w momencie kiedy patch wchodził. To co zrobił w tym momencie TWT jest śmieszne i nie racjonalne. Tak samo nie racjonalne jak to że sprawdzanie formuł na gali gdzie przychodzą fortowcy z setami fortowymi, resetami czy wysokim poziomem, jagody, mulciaki, czy osoby które przychodzą tylko po nagrodę. Sprawdzanie jak się sprawują nowe formuły na bitwie gdzie nikt nic nie robi nic dobrego nie da. Chyba dało się to zrobić bez ingerencji w światy.
 

Deleted User - 2079329

Gość
Gość
Powiem tak, to jedna wielka lipa, na eng. Serwaxh wybranym osoba dają set oficera unii , A tu jakas skrzynka.
 
Nie mówiłem nic o nagrodach, tylko o tym że beż żadnej informacji podpalają Gali i próbują się tłumaczyć tym że to testowanie nowych formuł. Nie ma żadnej chęci nawiązania porozumienia TWT-Gracze, przy wprowadzaniu aktualizacji 2.130, w poście który się odnosił do nowych rzeczy wprowadzonych do gry można było poinformować graczy o dodatkowych bitwach wyzywanych przez administrację. Jeszcze przytoczę jedną rzecz osoby należące do TWT nie mogą brać udziału w życiu serwer, co jest łamane przez użytkownika Kristofer1995 na świecie Pensylwania, gdzie uczestniczy on w Gali gdzie zabiera jedno miejsce na ataku.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Nie mówiłem nic o nagrodach, tylko o tym że beż żadnej informacji podpalają Gali i próbują się tłumaczyć tym że
Nie mówiłem nic o nagrodach, tylko o tym że beż żadnej informacji podpalają Gali i próbują się tłumaczyć tym że to testowanie nowych formuł. Nie ma żadnej chęci nawiązania porozumienia TWT-Gracze,
to nie są testy tylko informacja że coś wchiodzi
kiedyś testowałem polską wersję językową i wiecie co wyszło biznes end biznes mnie tu nie było ale tyllko mała mAGDA TO POTWIERDZI ,nie zrobi tego bo dziś jest zajęta :)
 
Do góry