Nieoficjalne rekordy polskiego TW 2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser32323
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser25113

Gość
Gość
Odległości przebyte na:
a) pieszo - 26.024
b) ośle - 172.240
c) koniu - 17.279.346
d) kłusaku - 7.658.630
e) łącznie - 17.305.370
Tylko coś tu jest ostro nie halo, bo 26024+172240+17279346+7658630=25136240, a nie 17305370
odleglosci.png






Maksymalna ilość pieniędzy zdeponowanych jednorazowo w banku - $1.009.379
najwyzszazdeponowanakwota.png


Najdrożej sprzedany przedmiot w grze - $100000
sprzedany.png


Najdrożej wylicytowany przedmiot w grze - $20
wylicytowany.png

Więc po kolei:
Co do odległości, to się nie liczy tak: pieszo+osioł+koń+kłusak=łącznie, tylko tak: pieszo+koń=łącznie, ponieważ osioł i kłusak zaliczane są do "koni", czyli inaczej w "koń" jest wliczone wszystko inne poza bieganiem "pieszo" ;) czyli po odpowiednim przeliczeniu wszystko jest w porządku :ind:

Maksymalna ilość pieniędzy:
Vga0Zo6.png


Najdrożej sprzedany i kupiony przedmiot... trochę niemiarodajne, bo... wchodzą tu wymiany międzyświatowe... ja mam najdrożej sprzedany za 500k... ale takie rekordy to... nie są już rekordy, nie ma takiego "smaka" jak normalnie... :kak:
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
o lol 406k ile to na złotówki.

a wy mówicie że ci co biorą udział w loteriach to wydają kupę kasy ;)

Wiesz Mumin gra na s10 więc już trochę gra poza tym pewnie ma tam ten wór kupiony co daje bryłki, do tego dochodziły wpływy z kiedyś tak popularnych wypełnianych ankiet za co bryłki leciały w sporych ilościach.

Wiec nie na wszystkie bryły kasa realna została wydana.


Ja u siebie na BF mam chyba z 50 tys bryłek wydanych a praktycznie nic na nie nie wydałem.


A wracając do tych ankiet , to Ci co mieszkają poza Polską mieli ułatwione zadanie bo mieli praktycznie dostęp do lepszych ankiet i tu IG dało ciało bo jakby nie patrzeć to wypaczyły one trochę rywalizację.

Zresztą podobnie jest teraz gdy sporo osób gra u Nas mieszkając za granicą a wiadomo że tam przeważnie lepsze zarobki mają i łatwiej im w przeciwieństwie do większości Polaków wydać kasę na bryły.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiesz Mumin gra na s10 więc już trochę gra poza tym pewnie ma tam ten wór kupiony co daje bryłki, do tego dochodziły wpływy z kiedyś tak popularnych wypełnianych ankiet za co bryłki leciały w sporych ilościach.

Wiec nie na wszystkie bryły kasa realna została wydana.


Ja u siebie na BF mam chyba z 50 tys bryłek wydanych a praktycznie nic na nie nie wydałem.


A wracając do tych ankiet , to Ci co mieszkają poza Polską mieli ułatwione zadanie bo mieli praktycznie dostęp do lepszych ankiet i tu IG dało ciało bo jakby nie patrzeć to wypaczyły one trochę rywalizację.

Zresztą podobnie jest teraz gdy sporo osób gra u Nas mieszkając za granicą a wiadomo że tam przeważnie lepsze zarobki mają i łatwiej im w przeciwieństwie do większości Polaków wydać kasę na bryły.


wiem znam to, sam kiedys x lat temu tego uzywalem, byl nawet taki programik cyberghost co sie zmienialo ip na niemieckie i bralo sie udzial w niemieckich ankietach.

a jaki kiedys byl ubaw z doladowaniem tel? ladaowales za 5 ziko i walilo sie po 700-1000 brylek, bo tel nie zdazal naliczac oplat
 

DeletedUser28513

Gość
Gość
Czekam na przebicie :p


raffe81 Serwer: pl17 Ostatni import: 2016-05-01 19:57:21 Poziom: 150 Klasa postaci: Posz. przygód Płeć: Mężczyzna Wszystkie przedmioty: 206987 Różne rodzaje: 2915 Ogólna cena zakupu: $ 159926737 Ogólna cena sprzedaży: $ 76892128
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiesz Mumin gra na s10 więc już trochę gra poza tym pewnie ma tam ten wór kupiony co daje bryłki, do tego dochodziły wpływy z kiedyś tak popularnych wypełnianych ankiet za co bryłki leciały w sporych ilościach.

Wiec nie na wszystkie bryły kasa realna została wydana.


Ja u siebie na BF mam chyba z 50 tys bryłek wydanych a praktycznie nic na nie nie wydałem.


A wracając do tych ankiet , to Ci co mieszkają poza Polską mieli ułatwione zadanie bo mieli praktycznie dostęp do lepszych ankiet i tu IG dało ciało bo jakby nie patrzeć to wypaczyły one trochę rywalizację.

Zresztą podobnie jest teraz gdy sporo osób gra u Nas mieszkając za granicą a wiadomo że tam przeważnie lepsze zarobki mają i łatwiej im w przeciwieństwie do większości Polaków wydać kasę na bryły.



Nie posiadam wora z bryłami :p Próbowałem kiedyś te ankiety max ze wszytskich może z 500 brył dostałem :D Na s10 troche gram, na BF jak kiedyś grałem i um kupowałem to też z może ponad 100k brył poszło.

Kiedyś były inne ceny za bryły i promocje, jak pamiętam chociaż nie jestem pewny max brył to 1k było to kupienia, a były promocje że 2k/3k brył dawali w cenie 1k to się hurtem kupowało.

Są osoby co maja więcej bo do tej pory kupują ja jestem mądrzejszy :D
 

DeletedUser32593

Gość
Gość
Właśnie jest bity rekord konserwacji jednego dnia :)
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Wszystko uzupełniłem. W wolnej chwili wyszukam największe rekordy np. w ilości pojedynków.
 

DeletedUser30088

Gość
Gość
Najdrożej sprzedany przedmiot w grze:
Złoty Tomahawk - 6000000$ -ThomasEdison ::):
6dd7323c2891185800ef3058288dd13c.jpeg
 
Status
Zamknięty.
Do góry