Nieoficjalne rekordy polskiego TW 2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser32323
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser32162

Gość
Gość
Kategoria: Czas wyszukiwania przygody:

View attachment 2048
Przebijam.
30834058858854001288.jpg
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Patrząc na skuteczność (post <-> ilość lajków) to stif wyprzedził naszą rasę o kilkadziesiąt lat :DDD
No do gadatliwych to on nie należy. Widać ma swoją ekipę która lajkuje mu wszystko jak leci. Co dostają w zamian to nie wiem. Sam oczywiście mam masę lajków, ale Ci co mi je dają nic ode mnie nie otrzymują. Jeśli jednak stif potrzebuje lajków z jakiegoś powodu to niech je zbiera.
 
No do gadatliwych to on nie należy. Widać ma swoją ekipę która lajkuje mu wszystko jak leci. Co dostają w zamian to nie wiem. Sam oczywiście mam masę lajków, ale Ci co mi je dają nic ode mnie nie otrzymują. Jeśli jednak stif potrzebuje lajków z jakiegoś powodu to niech je zbiera.


Fusek77 i Yetasek Zazdrościcie mi ,że was lajkuje może kilku Graczy a mnie Więcej i już niedługo cię przegonię Fusek77 po za tym i tak jestem na Urlopie na TW
a Yetasek i Kristofer1995 mam nadzieję,że wy obaj będziecie lepszymi Adminami niż Fusek77 i Godnie Zastąpicie Wariatę17 która odeszła jako Admin po za tym Fusek77 mam Ważniejsze Obowiązki niż TW
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Spoko, ale skoro masz ważniejsze rzeczy na głowie to po co Ci nawoływanie graczy by dawali Ci lajki? Widziałem rozmowy Twoje z graczami, jedna jest nawet gdzieś na tym forum zacytowana. Ja prosić się nie muszę, ja się bawię samą konwencją i wyśmiewam Twoje żebranie o lajki.
 
Spoko, ale skoro masz ważniejsze rzeczy na głowie to po co Ci nawoływanie graczy by dawali Ci lajki? Widziałem rozmowy Twoje z graczami, jedna jest nawet gdzieś na tym forum zacytowana. Ja prosić się nie muszę, ja się bawię samą konwencją i wyśmiewam Twoje żebranie o lajki.


Czekają Mnie Poważne Obowiązki w końcu Zostanę Ojcem bo Moja Ukochana Isia,Agnieszka jest w Ciąży a chce mieć Najwięcej Lajków razem z Cpt.Bonsai i chce odzyskać 1 Miejsce w tej Klasyfikacji na Forum i chce,żebyś ty był na 3 Miejscu i Ty Mi i Cpt.Bonsai Zazdrościsz Lajków i Popularności na Forum TW
 
Status
Zamknięty.
Do góry