Nieoficjalne rekordy polskiego TW 2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser32323
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser33505

Gość
Gość
powiedzcie mi czemu stif jest jeszcze na forum i jeszcze ludzie go nie blokują.

serio ludzie są tak znudzeni życiem że chcą słuchać paplaniny kogoś kto ma nie po kolei w głowie czy jak?

a jeszcze bardziej wyśmiewam jego kompleks za lajkami i to że specjalnie przekupuje ludzi za durne polubienie. Naprawdę ktokolwiek wierzy że ktoś kto nie miał prawie w ogóle polubień nagle stał się znikąd najpopularniejszą i najbardziej lubianą osobą na forum?
 
powiedzcie mi czemu stif jest jeszcze na forum i jeszcze ludzie go nie blokują.

serio ludzie są tak znudzeni życiem że chcą słuchać paplaniny kogoś kto ma nie po kolei w głowie czy jak?

a jeszcze bardziej wyśmiewam jego kompleks za lajkami i to że specjalnie przekupuje ludzi za durne polubienie. Naprawdę ktokolwiek wierzy że ktoś kto nie miał prawie w ogóle polubień nagle stał się znikąd najpopularniejszą i najbardziej lubianą osobą na forum?


Sam masz nie po kolei w głowie i zgłosiłem twój głupi,chory post do Moderatora Forum i on go usunie tak jak resztę twoich Chorych,Głupich Obraźliwych Prowokujących postów i tak samo mi Zazdrościsz Ty,Fusek77
 

zartas

Członek obsługi gry
powiedzcie mi czemu stif jest jeszcze na forum i jeszcze ludzie go nie blokują.

serio ludzie są tak znudzeni życiem że chcą słuchać paplaniny kogoś kto ma nie po kolei w głowie czy jak?

a jeszcze bardziej wyśmiewam jego kompleks za lajkami i to że specjalnie przekupuje ludzi za durne polubienie. Naprawdę ktokolwiek wierzy że ktoś kto nie miał prawie w ogóle polubień nagle stał się znikąd najpopularniejszą i najbardziej lubianą osobą na forum?

Zazdrościsz i tyle. pzdr

Stifa i ekipkę dziwnym trafem lajkują głównie świeże konta których aktywność sprowadza się tylko do nabijania reputacji drużynie stifa, @Wojcieszy można sprawdzić czy to aby na pewno nie są multiacze? ::}
Co tu sprawdzać? Wszystko legit i tyle.

Nie karmcie tego trola stifa...
Sam jesteś troll.

Język polski taki trudny dla niektórych.
Dla kogo trudny, dla tego trudny.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Dla kogo trudny, dla tego trudny.
Fusek77 i Yetasek Zazdrościcie mi ,że was lajkuje może kilku Graczy a mnie Więcej i już niedługo cię przegonię Fusek77 po za tym i tak jestem na Urlopie na TW
a Yetasek i Kristofer1995 mam nadzieję,że wy obaj będziecie lepszymi Adminami niż Fusek77 i Godnie Zastąpicie Wariatę17 która odeszła jako Admin po za tym Fusek77 mam Ważniejsze Obowiązki niż TW
Fusek77 i Yetasek Zazdrościcie mi ,że was lajkuje może kilku Graczy a mnie Więcej i już niedługo cię przegonię Fusek77 po za tym i tak jestem na Urlopie na TW
a Yetasek i Kristofer1995 mam nadzieję,że wy obaj będziecie lepszymi Adminami niż Fusek77 i Godnie Zastąpicie Wariatę17 która odeszła jako Admin po za tym Fusek77 mam Ważniejsze Obowiązki niż TW

No właśnie widać ;)
Więcej szukać i kopiować chyba nie muszę.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
1915 Lajków Jako Legenda TW a kolejny Rekord dobić jako Pierwszy Gracz na Polski Forum TW 2 Tysiące Lajków a Fusek77 już nie da rady tego pobić
Gratuluję
Dzisiaj zniknęło mi jakieś 270 lajków, nie wiem gdzie się podziały, więc gratuluję prowadzenia ;) jeśli chcesz w tym przewodzić i widzisz w tym coś wartościowego w Twoim życiu to spoko, Twoje życie, Twoje sprawy.
A czy przegonię to nie zależy ode mnie, nikogo nie muszę namawiać by mi posty lajkowali :)
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Jako pierwszy w historii całego TW, na polskim forum TW oraz jako legenda TW z Nawaho, napisałem post pod postem pierwszego w historii TW, na polskim forum TW, jako legendy TW, który wyżebrał 2010 lajków.
 
Status
Zamknięty.
Do góry