Nieoficjalne rekordy polskiego TW

Status
Zamknięty.

Etriel

Członek obsługi gry
player698 za ten temat przechodzisz do mojej osobistej komnaty chwały. Przepraszam za spam, ale tak bardzo mi się pomysł spodobał, że musiałam napisać :)

będę tu czasem zaglądać :)

Aby troszkę szybciej można było uzupełnić tabelki, ogłaszam mini-konkurs. Co jakiś czas będę wyróżniać różne rubryki. Najlepszy wynik z wyróżnionej rubryki (czyli ten, który ostatecznie trafi pod koniec tygodnia na listę rekordów) będzie nagradzany.

Na początek: 10000$ wypłacane na s1, s10, BF lub Jica (z ew. możliwością wysłania kasy na dowolny świat poza s11 i Klondike).

Rekord do pobicia: maksymalny zasięg wartości znalezisk (w $).
Termin: do piątku (20. 03. 2015, godz. 23:59).

kserdel

Gość
Gość
S1

S1 a to już ja
, kiedyś się dało więcej, ale przestali sumować obrażenia - jak to będzie liczone?
rekord rekordem, ale ja bym to zaliczył raczej do najlepszy sorki najlepsza expiarka ::DD: 55 rund na baszcie za plecami kolegów ::D:

Najmocniejszy kryt na dakocie w wykonaniu magdy gessler
Strzeliłaś do montezumaa i zadałaś 3102 obrażenia!
Niestety nie posiadam screena ale sam monte na pewno by potwierdził :D

Cieszę się że mój pomysł się rozwija. Rekordy powinny być tylko zaakceptowane przez dowód - zdjęcie - tak samo jak w pierwszym poście, obok wartości rekordu powinien być link do dowodu. Bardzie cieszy oko prawidziwe zdjęcie aniżeli sama wartosc od tak wpisana. Dodałbym kolorki żeby ładniej dany rekord wyglądał.

edit:
"najwyższy poziom pojedynkowy* - bartek1033 - s1"

mam nadzieje ze to i inne takie kwiatki będą poprawione bo aż odechciewa się patrzenia na ten temat.

Ostatnia edycja:
rekord rekordem, ale ja bym to zaliczył raczej do najlepszy sorki najlepsza expiarka ::DD: 55 rund na baszcie za plecami kolegów ::D:
Rekord to rekord :)

Najmocniejszy kryt na dakocie w wykonaniu magdy gessler
Strzeliłaś do montezumaa i zadałaś 3102 obrażenia!
Niestety nie posiadam screena ale sam monte na pewno by potwierdził :D
Chyba trzeba oddzielić w niektórych kategoriach światy z kupowaniem umiejek i resztę.

Cieszę się że mój pomysł się rozwija. Rekordy powinny być tylko zaakceptowane przez dowód - zdjęcie - tak samo jak w pierwszym poście, obok wartości rekordu powinien być link do dowodu. Bardzie cieszy oko prawidziwe zdjęcie aniżeli sama wartosc od tak wpisana. Dodałbym kolorki żeby ładniej dany rekord wyglądał.

edit:

mam nadzieje ze to i inne takie kwiatki będą poprawione bo aż odechciewa się patrzenia na ten temat.
Jest tam link do obrazka wrzucony. Po za tym Player dość dobrze zna świat 1 i takie "kwiatki" potwierdzi i bez screena ;)

edit:

Poziom zmienia się co jeden - dwa dni. Po prostu takie jest moje postanowienie, że wystarczy podać w takich kategoriach autora najwyższego wyniku (stąd ładne oznaczenie gwiazdką). Ponadto, nie dodaję kolorków - nie ma takiej potrzeby. Wyglądałyby one oczo-odstraszająco, żeby nie powiedzieć dosadniej. Linki do screenów są zbędne - kto będzie chciał w temacie, to sobie poszuka, a mi to po prostu oszczędza pracy. Tu nie ma żadnych kwiatków. Ponadto, Twój pomysł, ale moja realizacja, mogłeś założyć własny temat i tam to wszystko prowadzić - no, ale prowadzę ja, a mi się podoba taki styl graficzny, a nie inny.

S1

S1 a to już ja
, kiedyś się dało więcej, ale przestali sumować obrażenia - jak to będzie liczone?
Jak to będzie liczone? Mam wątpliwości, czy w ogóle będzie liczone (chodzi o kategorię najlepszy strzał (krytyk). Chodzi mi o to, że jest przedstawiony screen z samymi obrażeniami, lecz nie ma osoby, która dokonała tych obrażeń. Póki co, wpiszę, lecz z wyraźnym zaznaczeniem, że nie jest to jednoznaczne potwierdzenie.
Jeśli chodzi o statystyki z podziałem (umiejętności/pojedynki/forty) - uważam, że w wypadku obrażeń pojedynkowych/fortowych trzeba by było być bogaczem, aby zyskać wyraźną przewagę nad ludźmi ze starego świata. O ile jeżeli chodzi o statystyki umiejętności, to widać, to jednak taki podział z obrażeniami, unikami itd. jest sztuczny. Gdybyśmy mieli dzielić te kategorie, to trzeba by było od razu podzielić na wszystkie światy osobno, bo ten wystartował rok wcześniej niż tamten, więc można było w ramach zadań zdobyć x więcej umiejek itd. i mieć więcej obrażeń. Mimo wszystko, szanuję zdanie i wpiszę podział, chociaż tak jak piszę - wydaje się on zbędny.

Status
Zamknięty.