Nieoficjalne rekordy polskiego TW

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19932
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
player698 za ten temat przechodzisz do mojej osobistej komnaty chwały. Przepraszam za spam, ale tak bardzo mi się pomysł spodobał, że musiałam napisać :)

będę tu czasem zaglądać :)
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Aby troszkę szybciej można było uzupełnić tabelki, ogłaszam mini-konkurs. Co jakiś czas będę wyróżniać różne rubryki. Najlepszy wynik z wyróżnionej rubryki (czyli ten, który ostatecznie trafi pod koniec tygodnia na listę rekordów) będzie nagradzany.

Na początek: 10000$ wypłacane na s1, s10, BF lub Jica (z ew. możliwością wysłania kasy na dowolny świat poza s11 i Klondike).

Rekord do pobicia: maksymalny zasięg wartości znalezisk (w $).
Termin: do piątku (20. 03. 2015, godz. 23:59).
 
S1
zHZSDWZ.png


S1 a to już ja
qjxUSqQ.png
, kiedyś się dało więcej, ale przestali sumować obrażenia - jak to będzie liczone?
 

DeletedUser

Gość
Gość
S1
zHZSDWZ.png


S1 a to już ja
qjxUSqQ.png
, kiedyś się dało więcej, ale przestali sumować obrażenia - jak to będzie liczone?

rekord rekordem, ale ja bym to zaliczył raczej do najlepszy sorki najlepsza expiarka ::DD: 55 rund na baszcie za plecami kolegów ::D:
 

DeletedUser30158

Gość
Gość
Najmocniejszy kryt na dakocie w wykonaniu magdy gessler
Strzeliłaś do montezumaa i zadałaś 3102 obrażenia!
Niestety nie posiadam screena ale sam monte na pewno by potwierdził :D
 
Cieszę się że mój pomysł się rozwija. Rekordy powinny być tylko zaakceptowane przez dowód - zdjęcie - tak samo jak w pierwszym poście, obok wartości rekordu powinien być link do dowodu. Bardzie cieszy oko prawidziwe zdjęcie aniżeli sama wartosc od tak wpisana. Dodałbym kolorki żeby ładniej dany rekord wyglądał.

edit:
"najwyższy poziom pojedynkowy* - bartek1033 - s1"

mam nadzieje ze to i inne takie kwiatki będą poprawione bo aż odechciewa się patrzenia na ten temat.
 
Ostatnia edycja:
rekord rekordem, ale ja bym to zaliczył raczej do najlepszy sorki najlepsza expiarka ::DD: 55 rund na baszcie za plecami kolegów ::D:

Rekord to rekord :)

Najmocniejszy kryt na dakocie w wykonaniu magdy gessler
Strzeliłaś do montezumaa i zadałaś 3102 obrażenia!
Niestety nie posiadam screena ale sam monte na pewno by potwierdził :D

Chyba trzeba oddzielić w niektórych kategoriach światy z kupowaniem umiejek i resztę.

Cieszę się że mój pomysł się rozwija. Rekordy powinny być tylko zaakceptowane przez dowód - zdjęcie - tak samo jak w pierwszym poście, obok wartości rekordu powinien być link do dowodu. Bardzie cieszy oko prawidziwe zdjęcie aniżeli sama wartosc od tak wpisana. Dodałbym kolorki żeby ładniej dany rekord wyglądał.

edit:
"najwyższy poziom pojedynkowy* - bartek1033 - s1"

mam nadzieje ze to i inne takie kwiatki będą poprawione bo aż odechciewa się patrzenia na ten temat.

Jest tam link do obrazka wrzucony. Po za tym Player dość dobrze zna świat 1 i takie "kwiatki" potwierdzi i bez screena ;)
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Cieszę się że mój pomysł się rozwija. Rekordy powinny być tylko zaakceptowane przez dowód - zdjęcie - tak samo jak w pierwszym poście, obok wartości rekordu powinien być link do dowodu. Bardzie cieszy oko prawidziwe zdjęcie aniżeli sama wartosc od tak wpisana. Dodałbym kolorki żeby ładniej dany rekord wyglądał.

edit:
"najwyższy poziom pojedynkowy* - bartek1033 - s1"

mam nadzieje ze to i inne takie kwiatki będą poprawione bo aż odechciewa się patrzenia na ten temat.

Poziom zmienia się co jeden - dwa dni. Po prostu takie jest moje postanowienie, że wystarczy podać w takich kategoriach autora najwyższego wyniku (stąd ładne oznaczenie gwiazdką). Ponadto, nie dodaję kolorków - nie ma takiej potrzeby. Wyglądałyby one oczo-odstraszająco, żeby nie powiedzieć dosadniej. Linki do screenów są zbędne - kto będzie chciał w temacie, to sobie poszuka, a mi to po prostu oszczędza pracy. Tu nie ma żadnych kwiatków. Ponadto, Twój pomysł, ale moja realizacja, mogłeś założyć własny temat i tam to wszystko prowadzić - no, ale prowadzę ja, a mi się podoba taki styl graficzny, a nie inny.

S1
zHZSDWZ.png


S1 a to już ja
qjxUSqQ.png
, kiedyś się dało więcej, ale przestali sumować obrażenia - jak to będzie liczone?

Jak to będzie liczone? Mam wątpliwości, czy w ogóle będzie liczone (chodzi o kategorię najlepszy strzał (krytyk). Chodzi mi o to, że jest przedstawiony screen z samymi obrażeniami, lecz nie ma osoby, która dokonała tych obrażeń. Póki co, wpiszę, lecz z wyraźnym zaznaczeniem, że nie jest to jednoznaczne potwierdzenie.
Jeśli chodzi o statystyki z podziałem (umiejętności/pojedynki/forty) - uważam, że w wypadku obrażeń pojedynkowych/fortowych trzeba by było być bogaczem, aby zyskać wyraźną przewagę nad ludźmi ze starego świata. O ile jeżeli chodzi o statystyki umiejętności, to widać, to jednak taki podział z obrażeniami, unikami itd. jest sztuczny. Gdybyśmy mieli dzielić te kategorie, to trzeba by było od razu podzielić na wszystkie światy osobno, bo ten wystartował rok wcześniej niż tamten, więc można było w ramach zadań zdobyć x więcej umiejek itd. i mieć więcej obrażeń. Mimo wszystko, szanuję zdanie i wpiszę podział, chociaż tak jak piszę - wydaje się on zbędny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry