Nieoficjalne rekordy polskiego TW

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19932
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19932

Gość
Gość
Fresh, będę aktualizować, kiedy mi się podoba i kiedy mam czas - mógł ktoś inny założyć temat. Aktualnie czasu nie mam - naprawdę dużo wolnego czasu zajmuje mi organizacja i czuwanie nad przebiegiem konkursu.
Nie wiem, na którym świecie DuDusko zaliczył tyle omdleń, więc możesz dopisać, zamiast się tak rzucać, kiedy zaktualizuję. Pozdrawiam.
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Przepraszam, ale czy ja się do Ciebie rzucam to było zwykłe pytanie, bo temat trochę został zaniedbany, nie masz czasu rozumiem - OK!
 

DeletedUser

Gość
Gość
największa ilość obrażeń zadanych jednej osobie w trakcie jednego pojedynku

Jimmy Kane - 4561 obrażeń. Świat 1.

zT9Olic.png
 
Proponuję rekord na kradzież itema o najwyższej wartości ::)):

A także na sprzedaż itema za najwyższą cenę na targu.

Oraz najwięcej posiadanych sztuk 1 itema (np. 2000 bawełny). Potwierdzane na stronie gdzie można importować EQ.


@PiroCk, skopiuj linka do pojedynku na tym forum. Wkleją na s1 to uwierzo.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser32108

Gość
Gość
no tak taka tabelka, gdzie po przygodzie jest podany ilośc dmg

Jak skończysz bitwę wyświetla ci się okienko ,,Przegląd" . Gdy spojrzysz wyżej zobaczysz 2 zakładki . 1 Przegląd już kliknięta a obok statystyki ;) I to są właśnie statystyki :)
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Proponuję, aby ktoś przejął ten temat, bo player miał fajny pomysł, ale wyszło...
Jeśli, nie wróci to niech ktoś założy temat od nowa.
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Wyszło tak, że przestałem grać w TW, jeżeli chodzi ci o to, dlatego nie komentuj w ten sposób - po co mam robić coś, co nie daje mi satysfakcji? ;) Jeżeli bardzo chcesz, to mogę dać Ci przeklejkę z tematu z pełnym formatowaniem, abyś nie musiał się za wiele męczyć, wtedy zrobisz jak uznasz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry