Nieoficjalny Manager Mode #4!

  • Rozpoczynający wątek JagaFan
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Nie tak dobry jak się niektórym zdaje, przepaść między klubami bywała zbyt duża.
 
Przy 8 osobach przepaść nie będzie aż tak duża.

FC Barcelona
Real Madryt
Chelsea Londyn
Manchester City
Arsenal Londyn
AC Milan
AS Roma
Inter Mediolan

Przepaść pomiędzy tymi klubami nie jest aż tak duża.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Ja proponuję zrobić zebranie, ustalić godzinę na starym kanale #NMM i to wszystko obgadać, bo pisać posty to za dużo czasu schodzi, zanim jeden napiszę, drugi odczyta a trzeci odpisze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Murchin ale to Twoja opinia, weź pod uwagę, że niektórzy może nie chcą bawić się 10 raz w to samo.

Misiak, dobry pomysł z zebraniem, tylko kiedy? Wystarczy dzisiaj o 21?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli chcemy robić głosowanie to niech osoby, których nie będzie na zebraniu napiszą tutaj swoje opinie, późnej zbierzemy to wszystko do kupy i będzie można startować.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi to właściwie "rybki" jakim sposobem to będzie rozegrane, ale wybieranie drużyn kto pierwszy ten lepszy już nudne jest - było kilka(naście) razy. Chociaż bardziej bym był za opcją mic`a z draftem - tak dla odmiany żeby co innego było.
Nie chciałbym Realów, Barcelon i innych drużyn z wyższej półki - same typowe średniaki z wyrównanym składem jak juz.
A jak losowanie piłkarzy to też żeby ovr nie przekraczały 80 - czy iluś tam
A w ogóle to kto to będzie organizował - mic , sho czy kto bo chyba się zgubiłem:)
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Na pewno nie ja, ja już się oorganizowałem, już mam dosyć tego ;d Ale pomóc pomogę ;)
 
Może i to wybieranie piłkarzy nie jest takie złe;)

Byleby był równy poziom tych piłkarzy, ovr tak jak napisał Spal - mniej więcej 80.
 

DeletedUser23275

Gość
Gość
Też mogę wziąć udział, ale potrzebne są konkrety.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co do overów. Dajmy na to, jeśli będzie 8 klubów, trzeba dać 8 wysokich overów na pozycję, myślę, że znajdziemy tyle, szczególnie w liniach ofensywnych.

Nie ma sensu usuwać Messiego czy Ronaldo, bo losowanie pozycji ma sprawić, ze składy będą wyrównane, więc gwiazdy nie powinny grać większej roli w MM.

Jeszcze kilka słów o drafcie, bo nie jestem pewien, czy wszyscy znają ten system. To będzie wyglądało jak aukcja, z tym, że piłkarze będą dobierani za darmo. Zakładając, że uczestników będzie ośmiu - wtedy osoba otrzymująca pierwsze miejsce w losowaniu wybiera jako pierwsza, dziewiąta etc. Przed każdym draftem będzie losowanie pozycji, więc każdy będzie miał równe szanse na zdobycie gwiazdy dla swojej drużyny.

Sholder pisał, ze może zająć się organizacją, więc pewnie ma możliwość rozgrywania spotkań w Fifie, ja z kolei mogę organizować drafty i ew. aukcje.

EDIT: To jak, o 19 na IRCu?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Organizowanie spotkań w fifie to tam bez żadnego problemu, w 08. Nie wiem, jak będzie z live- może jakbym ogarnął transmitowanie live na xfire, to każdy by sobie oglądał- czy to z komentarzem Szpakowskiego, czy to czasem z moim^^
Zebranie o 19 mi jak najbardziej pasuje, żeby ustalić wszystko. Jak będzie tworzenie klubów to nawet lepiej, zgłoszenia otworzymy od razu po zebraniu i już.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hehe ja nawet myślałem kiedyś o komentowaniu LIVE na tinychacie albo TSie, ale obecnie nie mam możliwości rozgrywania spotkań.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystko będzie zależało od tego, czy akurat nie będę po koncercie, bo wtedy gwarantuję, że nic byście nie zrozumieli^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dajcie kanał do tego IRCA chociaż:) link lub cokolwiek
 
Status
Zamknięty.
Do góry