Nieoficjalny National Hockey League

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24326
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Tabela:
  1. 1 Vancouver Canucks 10pkt.
  2. 2 San Jose Sharks 8pkt
  3. 3 Toronto Maple Leafs 11pkt
  4. 4 Pittsburg pienguins 9pkt .
  5. 5 Washington Capitals 12pkt
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 10
coś mi nie pasuje w tej tabeli. Tak, czy 1 miejsce w tabeli nie powinna mieć drużyna która ma najwięcej punktów?

chyba tak powinno być:
Tabela:
  1. Washington Capitals 12pkt
  2. Toronto Maple Leafs 11pkt
  3. Vancouver Canucks 10pkt.
  4. Pittsburg pienguins 9pkt .
  5. San Jose Sharks 8pkt
 

DeletedUser24326

Gość
Gość
Turniej Gwiazd!!!

Celem turnieju jest by Lepsi zawodnicy (powyżej 80 pkt) pokazali w umiejętności

Zostaje właśnie stworzony turniej do którego drużyny zapisują zawodników Powyżej 80 pkt.

Nagrody:
Król strzelców:
1 Miejsce Króla: 30 pkt + Jego gole
2 Miejsce Króla: 20 pkt + Jego gole
3 Miejsce Króla: 10 pkt + Jego gole (Jeżeli zawodnik osiągnie 99 pkt. ktore zostają dodawane są innym zawodnikom z jego klubu)


Nagrody dla drużyny:
1 Miejsce 20 mln
2 Miejsce Możliwość zakupienia zawodnika K. Mruckan lub J. Jeginstowff (któryś lepszy)
3 Miejsce 10 mln lub zawodnik z sum 79


Najlepszy bramkarz:
1 Miejsce 20 pkt
2 Miejsce 10 pkt
3 Miejsce 5 mln dla klubu i 5pkt.


Uwaga:
Jeżeli drużyna nieposiada zawodników z sum. powyżej 80. Może ich dokupić lub zrobić wymianę z innymi.

Zapisy Od Teraz Do Mojego Profilu!

KAŻDY ZAWODNIK MOŻE BYĆ GWIAZDĄ
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Piszę dopiero teraz, bo rzadko bywam na forum. Jestem fanką hokeja i dla mnie niedopuszczalne są takie błędy, w dodatku podkolorowane i powiększone.
Po pierwsze nie pisze się Pienguins tylko PENGUINS oraz nie Flayms tylko FLAMES.
Po drugie wszystkie te nazwy pisze się dużą literą, której brak m.in. w słowie Jose.
Jak ktoś się interesuje się hokejem nie powinien robic takich prostych błędów. Poza tym obecnie wszystko można sprawdzić w internecie, a te drużyny mają swoje strony internetowe.
Popraw to kolego jak najszybciej w końcu masz nick hokeista :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Piszę dopiero teraz, bo rzadko bywam na forum. Jestem fanką hokeja i dla mnie niedopuszczalne są takie błędy, w dodatku podkolorowane i powiększone.
Po pierwsze nie pisze się Pienguins tylko PENGUINS oraz nie Flayms tylko FLAMES.
Po drugie wszystkie te nazwy pisze się dużą literą, której brak m.in. w słowie Jose.
Jak ktoś się interesuje się hokejem nie powinien robic takich prostych błędów. Poza tym obecnie wszystko można sprawdzić w internecie, a te drużyny mają swoje strony internetowe.
Popraw to kolego jak najszybciej w końcu masz nick hokeista :)

Widocznie tylko dla Ciebie dziewojo:D. Jegomośc hokeista ma własny ,,rozum" i nim się kieruje:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dziewojo a ty co do mnie takim staropolskim językiem sie odzywasz, kobiet sie boisz ? :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dziewojo a ty co do mnie takim staropolskim językiem sie odzywasz, kobiet sie boisz ? :)

Niewiasto, z czegóż to wywnioskowałaś, iż boje się takich kobitek jak Ty, hę? Mało o mnie wiesz, wujek Willi niczego sie nie boi, tak na przyszlosc.;]
 

DeletedUser24326

Gość
Gość
Kobieto ,,Dziewojo,, Tu do ciebie sam słynny hokeista cytat:
Wiesz co to NHL? masz psp? lub gre na pc NHL?Zobacz sobie jakie tam są nazwy i się ucz!
-To odemnie.
a to Odemnie:
Ja gram w Cracovi jestem hokeistą mam na końcie 109 goli(w 2 sezonach) 4 statuetki i 60 medali gram w hokeja 6lat!Moi trenerzy byli byłymi hokeistami KSC.Więc jakiś problem?
Nie pisz mi tu hokej przez ch!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
@2up- niczego się nie boisz, poza mną:p
co do błędów- już wcześniej Hokeiście zwracałem na to uwagę, a jeśli nadal je robi- to będzie te błędy popełniał, tyle. on się takimi nazwami posługuje- nie wprowadzajmy zamętu:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dochodzę do wniosku, że jak go zostawimy w spokoju to zmądzrzeje, bo im większa wrzawa, tym on się głupiej zachowuje ;)
 

DeletedUser24326

Gość
Gość
Wystawiajcie składy na mecz dla zawodników poniżej 60sum
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Chyba miało być poniżej 60? Teraz tym bardziej miałbym nie kompletny skład.
 

DeletedUser24326

Gość
Gość
Zmiana zamaias iast tego jest mecz gwiazd.Post z turniejem zostaje edytowany na inne zasady
 
Status
Zamknięty.
Do góry