Niespodziewana migracja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33283
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser31727

Gość
Gość
Reakcja była, jest i będzie. Nie możemy robić samowolki, bo tak ktoś nam napisał. Rozumiem, że marzy Wam się, aby na życzenie każdego z Was otwierać i zamykać światy/migracje, robić/nie robić eventów. Składa się tak, że opinii jest wiele. Jesteśmy świadomi, że nie możemy spełnić życzeń 100% graczy. Dlatego wybieramy najlepszą dostępną opcję. Jeśli na wspominanym przez Ciebie świecie gra 3 tysięcy aktywnych graczy, a widzisz na forcie 30, to może oni nie chcą być na fortach. Może Ci gracze to jagodzirze, pojedynkowicze, handlarze,... Zrób temat na forum z ankietą, zbierz daną grupę. Ba, pomożemy rozesłać Ci linki po świecie. Trzeba tylko chcieć. Jak uzyskasz głosy, to wrócimy do tematu. Otwarcie tej migracji również trwało wiele czasu, ale w końcu się udało.

Dlatego proszę o zrobienie ankiety na temat migracji na światach iro, dakota, bf, ari. Niech gracze zagłosują i wówczas będziesz mogła poprzeć prośbę o migrację dokładnymi danymi z różnych światów. To chyba możliwe do wykonania i da odpowiedź które światy źle działają
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Reakcja była, jest i będzie. Nie możemy robić samowolki, bo tak ktoś nam napisał. Rozumiem, że marzy Wam się, aby na życzenie każdego z Was otwierać i zamykać światy/migracje, robić/nie robić eventów. Składa się tak, że opinii jest wiele. Jesteśmy świadomi, że nie możemy spełnić życzeń 100% graczy. Dlatego wybieramy najlepszą dostępną opcję. Jeśli na wspominanym przez Ciebie świecie gra 3 tysięcy aktywnych graczy, a widzisz na forcie 30, to może oni nie chcą być na fortach. Może Ci gracze to jagodzirze, pojedynkowicze, handlarze,... Zrób temat na forum z ankietą, zbierz daną grupę. Ba, pomożemy rozesłać Ci linki po świecie. Trzeba tylko chcieć. Jak uzyskasz głosy, to wrócimy do tematu. Otwarcie tej migracji również trwało wiele czasu, ale w końcu się udało.

Jak mam 4 lata czekać aż coś się ruszy z Arizoną, to już wole wszystkim podziękować za wspólną grę - tylko szkoda mojego czasu. Przecież jestem pierwszym mieszkańcem arizony który chcę migracje z tego świata. Co tam bitwy 12 vs 20 osób, ewentualnie 'fejki' i bitwy 0 vs 0 przecież można budować kościół!
 
Także niemiecki jest mi najmniej potrzebny.
Ale akurat w moich sprawach niemiecki nie jest mi potrzebny.
Człowieku jesteś ADMINISTRATOREM NIEMIECKIEGO PROJEKTU - pracujesz tylko w jego polskim dziale!
To co napisałeś to jest brak podstawowych kompetencji - śmiech na sali.
Nie każe Ci umieć języka, wymagam jedynie od istoty rozumnej (homo sapiens) elementarnych umiejętności, potrzebnych do porozumiewania się, no na Boga!!!
 

DeletedUser28193

Gość
Gość
Człowieku jesteś ADMINISTRATOREM NIEMIECKIEGO PROJEKTU - pracujesz tylko w jego polskim dziale!
To co napisałeś to jest brak podstawowych kompetencji - śmiech na sali.
Nie każe Ci umieć języka, wymagam jedynie od istoty rozumnej (homo sapiens) elementarnych umiejętności, potrzebnych do porozumiewania się, no na Boga!!!

Nie uciekaj tak daleko myślami. Wszyscy dobrze wiemy, że nie Fusek jest odpowiedzialny za rozmowy z centralą, są od tego inne osoby. Fusek zajmuje się jedynie polskimi światami ;)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Człowieku jesteś ADMINISTRATOREM NIEMIECKIEGO PROJEKTU - pracujesz tylko w jego polskim dziale!
To co napisałeś to jest brak podstawowych kompetencji - śmiech na sali.
Nie każe Ci umieć języka, wymagam jedynie od istoty rozumnej (homo sapiens) elementarnych umiejętności, potrzebnych do porozumiewania się, no na Boga!!!

Odpowiedziałem Ci na to w poście powyżej. Nie jest mi potrzebna znajomość języka niemieckiego. Na tym zakończmy dyskusję w tej sprawie, to temat o migracji, a nie o moich kompetencjach.
 
Wszyscy dobrze wiemy, że nie Fusek jest odpowiedzialny za rozmowy z centralą, są od tego inne osoby. Fusek zajmuje się jedynie polskimi światami ;)
Kurde, ja nie oczekuję od niego żeby szprechał ze szwabami. Chodzi mi o to, żeby był choć w niewielkim stopniu zorientowany co się dzieje na forum niemieckim (Mam prawo tego wymagać od niego jako od szeryfa/opiekuna admina)

Odpowiedziałem Ci na to w poście powyżej. Nie jest mi potrzebna znajomość języka niemieckiego. Na tym zakończmy dyskusję.
Chwal się dalej swoim brakiem kompetencji. Ja na Twoim miejscu bym się spalił ze wstydu. Oczywiście, że kończę rozmowę. Moj czas jest zbyt cenny aby marnować go na konwersacje z osobą malo zorientowaną w kluczowych sprawach Westa :)
 
Nie możemy robić samowolki, bo tak ktoś nam napisał. Rozumiem, że marzy Wam się, aby na życzenie każdego z Was otwierać i zamykać światy/migracje, robić/nie robić eventów. Składa się tak, że opinii jest wiele. Jesteśmy świadomi, że nie możemy spełnić życzeń 100% graczy. Dlatego wybieramy najlepszą dostępną opcję. Jeśli na wspominanym przez Ciebie świecie gra 3 tysięcy aktywnych graczy, a widzisz na forcie 30, to może oni nie chcą być na fortach. .

Głupszej wypowiedzi dawno nie było... wydaje mi się, że pierwotne założenia The-West to przede wszystkim multiplayer, rywalizacja w pojedynkach i fortach, dzisiaj w 99% jest to SINGLEPLAYER z budowy kościoła, handlu i pseudo jagód, Wy naprawdę musicie mieć głosy 2999 z 3000 osób, żeby łaskawie zacząć prosić INNO o migrację....?
Przecież to zaraz poleci na pysk, ile osób jest aktywnych na dakocie? 30? "graczy" 1100, 30 aktywnych chce coś zrobić, chce dalej pograć w Westa za starych czasów, reszta ma to w nosie.
Co za problem odpalić migrację ZE WSZYSTKICH światów, dać aktywnym graczom możliwość rywalizacji w pvp i na fortach? Jagodziarze jeśli tak bardzo chcą zostać to niech zostaną, TW UTRZYMUJĄ aktywni gracze, nie jagodziarze.
Róbcie coś dla "starych" i ciągle żyjących złudzeniami graczy zamiast odpalać kolejne światy pod $$, z kolejnymi światami graczy jest coraz mniej, coraz więcej mulciaków i cwaniakowania na boku.

Btw, muszą Wam tam dobrze płacić, że dajecie się tak traktować, odpowiadacie za Polską wersje tej gry, setki, może jeszcze tysiące graczy choć pewnie nie długo, a nie macie nic do powiedzenia, lub też nic nie robicie ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak jak ktoś napisał, na Czejenie była najmniejsza rywalizacja podczas eventów, czyli najmniej kupionych bryłek. Ze screenów, które ktoś wkleił, na czejenie są dosyć dobre bitwy, w porównaniu do irka i jeszcze były screeny z innego świata, ale nie pamiętam jakiego. Mój wniosek jest taki, że na świecie mniej aktywnym, łatwiej wygrać loterię (bo mniej przeciwników) przy pomocy bryłek, dlatego wpływy są większe. Jeżeli włączą migrację z tych światów i złączą 2/3 światy w jeden, powstanie drugi czajnik gdzie wpływy z bryłek spadną, a tak jest większa kasa z 2/3 światów niż z jednego czajnika.
 

DeletedUser22427

Gość
Gość
Rzadko zabieram głos na forum, ale coś chciałbym dorzucić.

Tak jak ktoś napisał, na Czejenie była najmniejsza rywalizacja podczas eventów, czyli najmniej kupionych bryłek. Ze screenów, które ktoś wkleił, na czejenie są dosyć dobre bitwy, w porównaniu do irka i jeszcze były screeny z innego świata, ale nie pamiętam jakiego.

Zgadzam się. Inno pozbywa się świata bo nie przynosi zysków jak inne.

Tu moje pytanie związane z migracją i moim kochanym Cheyenne. Co z graczami, którzy nie wyemigrują? Czy jest jakaś decyzja co z naszym światem? Idzie do kasacji czy Inno planuje uśmiercić serwer jak s11 pozbywając części aktywnych graczy i niszcząc jako takie jeszcze bitwy? Są światy, które bardziej potrzebują migracji...
Myślę, że na przejście na Cheyenne byliby chętni.
A w obecnej sytuacji połowa aktywnych graczy fortowo zastanawia się co ma robić, czy i kiedy usuną świat oraz czy jeśli nie przejdziemy teraz to czy przed ostatecznym usunięciem będzie jeszcze można to zrobić?

Pozdrawiam
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Tu moje pytanie związane z migracją i moim kochanym Cheyenne. Co z graczami, którzy nie wyemigrują? Czy jest jakaś decyzja co z naszym światem? Idzie do kasacji czy Inno planuje uśmiercić serwer jak s11 pozbywając części aktywnych graczy i niszcząc jako takie jeszcze bitwy?


S11 jeszcze istnieje, bo IG nie postanowiło jeszcze ostatecznie skasować serwera. Jeśli taka decyzja zostanie podjęta to odpowiednio wcześnie gracze zostaną powiadomieni, że do tego i tego dnia będą mogli wyemigrować. Po tej dacie świat ulegnie kasacji jak to miało miejsce z serwerami 2-9 oraz 12.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22427

Gość
Gość
Dzięki za informację. Na ten moment mi to wystarczy.
Pozdrowienia
 
Status
Zamknięty.
Do góry